750-1000 TL Arası Telefon Önerileri 2018

Çok çeşitli marka ve modellerle piyasada yer alan akıllı telefonlar seçimimizi oldukça zorlaştırmaktadır. Her fiyatta isteğinize ve ihtiyacınıza göre telefon bulabilir ve bütçenizi en uygun şekilde değerlendirebilirsiniz. Emsallerine oranla en iyi performans ve kalitesi ile aynı zamanda cebinize de hitap eden modeller tüketicilerin gözdesi durumundadır. 750-1000 TL arası telefon önerileri ile ayırmış olduğunuz bütçenize uygun üst segment en iyi akıllı telefona sahip olabilirsiniz. Kendini diğer sektörlere nazaran en hızla yenileyen ve gün geçtikçe bir yenisinin üretildiği akıllı telefon piyasası kullanıcıları kararsızlığa sürüklemektedir.

Önceliklerinize Göre Ne İstediğinize Karar Vermelisiniz.

Bazı kullanıcılar için telefonda ilk öncelik pil ömrüdür yani şarj süresinin uzunluğudur. 3000 mAh ve üzeri batarya kapasiteleri sizlerin bu ihtiyacını karşılayacak telefon önerilerimizdendir. Her ne kadar günümüzde powerbank’lar yaygın olarak bulunsa da pil seviyesi yüksek olan telefonlar faydanıza olacaktır. Alacağınız telefonu seçerken telefonunuzun hızlı, sorunsuz ve akıcı çalışması için işlemcisine dikkat etmelisiniz. 4 çekirdek ve üzeri olan işlemciler tercihleriniz arasında olmalıdır. Bunun yanında en az 3 GB RAM donanımının da bulunması size kullanım açısından avantaj sağlayacaktır. Markasına yani arıza durumda servis imkânın çabuk ve sıkıntısız işlemesini sağlayacak teknik hizmete dikkat etmeniz gerekmektedir. Bazı ürünlerin ülkemizde servis imkanı bulunmadığı için birçok alıcı sorun yaşamaktadır. En ufak arızada bile ciddi maliyetler ile telefon tamircilerine para vermek istemiyorsanız servis ağının olmasına özen gösterin. Ayrıca ihtiyacınıza göre kamerasına, ekran büyüklüğüne, tasarımına da bakmanızda fayda vardır.

750-1000 TL Arası Telefon Önerileri Nelerdir?

Ayırmış olduğunuz bütçenizle en üstün performans ve kalitesiyle telefon tavsiyelerimiz;

1-Xiamoi Redmi Note 4 (İthalatçı Garantili)

5.5 inç ekran büyüklüğü, 1080×1920 ekran çözünürlüğü, 3 GB RAM ve 2.0 gHz işlemci kapasitesi bulunan Çin markası bir telefondur. 13 MP arka ve 5 MP ön kamera çözünürlüğü ile fotoğrafları ya da videoları en iyi şekilde görüntülemenizi sağlar. 8 çekirdekli, Androıd 6.0.1 işletim sistemine sahiptir. 4,5G mobil bağlantı hızı vardır. 4000 mAh pil gücü ile bataryası uzun süre dayanmaktadır. Şık ve dayanıklı olan kasası ile 3 farklı renk seçeneği bulunmaktadır. 2 yıl ithalatçı firma garantisindedir. Hızlı şarj edilebilir özelliği, donma-kasma gibi sorununun olmaması, aynı andan birden çok uygulamanın sorunsuz kullanımı ile kullanıcılarından olumlu yorum alarak beğenilen modeller arasındadır. (Fiyatı: 950 TL civarında)

2-Lenova K6 Note

Üst düzey performans özellikleri ile en iyi telefon tavsiyelerimizdendir. Arka yüzeyde parmak izi tarayıcısı, 5.5 inç ekranı, sağlam ve metal gövdesi, 1080×1920 piksel ekran çözünürlüğü, IPS ekranı, 1.4 gHz hızı, Androıd 6 işletim sistemi, 8 çekirdek işlemcisi, 3 GB RAM ve 32 GB dahili hafıza depolama alanı bulunmaktadır. Lenova marka akıllı telefonun ses kalitesi, 16 MP arka-8 MP ön kamera çözünürlüğü ile eksiksiz bir şekilde ihtiyacınızı karşılayacak özellikler sunmaktadır. Hızlı şarj özelliği, 4.5G bağlantı hızı ile fiyatına değer telefon tavsiyelerimizdendir. Kullanıcılarından olumlu birçok yorumlar alan çok satan cihazlardandır. Bazıları telefonun donma ve kasma yapmasından, fotoğraf kalitesinin kötü olmasından memnun kalmasa da tüketicilerin genel çoğunluğu fiyatına değer performans verimliliği ile beğenmişlerdir. (Fiyatı: 990 TL civarında)

3-Samsung Galaxy J7 Core (Samsung Türkiye Garantili)

750-1000 TL Arası Telefon Önerileri 2018

Ülkemizin garanti kapsamında olan geniş servis ağına sahip telefon önerilerimizdendir. 3000 mAh kapasiteli yüksek bataryası ile kesintisiz, etkin kullanım sağlamaktadır. Androıd 7 işletim sistemi, 5.5 inç ekranı, 1280×720 piksel çözünürlüğü, 1.6 gHz hız, 8 çekirdekli işlemci ve 2 GB RAM kapasitesi mevcuttur. 13 MP arka- 5 MP ön kamera çözünürlüğü ile keyifli hizmetler sunmaktadır. Büyük ve etkileyici tasarımı ile 4,5 G bağlantı hızı bulunmaktadır. İsim yapmış firmalardan olan Samsung bu tasarımı ile kullanıcılarından tam not almıştır. Fiyat/performans verimliliği ile kaliteli telefon tavsiyelerimizdendir. (Fiyatı: 990 TL civarında)

Seveceğinizi Düşündüğümüz Diğer Yazılar

Yazar Hakkında: Şeyma

1 Comment

  1. Xiamoi Redmi Note 4 tartışmasız aralarında ki en kullanışlı telefon eğer bu fiyat aralığında bir telefon arıyorsanız düşünmeden alın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.