Almanca En Kolay Nasıl Öğrenilir

Almanya’nın uluslararası platformda güçlenen konumu dikkatli olarak incelendiği zaman dünya üzerinden neden en çok konuşulan dillerden birinin Almanca olduğu anlaşılmaktadır. Türkiye’nin ihracat ve ithalat işlemlerine bakıldığında listenin ilk sırasında Almanya yer alıyor. Bununla beraber... Detaylar »
ünlü matematikçiler

Ünlü Matematikçiler

Matematik bazılarımız için zor, bazılarımız için ise eğlenceli bir uğraş olarak görülmektedir. Geçmişte, kendi hayatlarını matematik bilimi üzerine adayan ünlü matematikçiler bizlere zorluğun göreceli bir kavram olduğunu çok iyi bir şekilde anlatmışlardır.... Detaylar »

En İyi 2 Yıllık Önlisans Bölümleri

2 Yıllık Önlisans Bölümleri Eğer üniversite tercihiniz 2 yıllık önlisans bölümleri ise bu yazımız sizler için. Üniversite tercihleri, hayata attığınız en büyük adımlardan biridir. İyi bir gelecek için bilindiği üzere çok çalışmak... Detaylar »
George Boole Kimdir

George Boole Kimdir? Matematiğe Olan Katkıları Nelerdir?

George Boole kimdir diye soracak olursanız en bilindik açıklamasıyla günümüzdeki arama motorlarının temelini oluşturan dahi bir bilim insanıdır. George Boole Kimdir ve Matematiğe Katkıları Nam- ı diğer bilgisayar biliminin babası olan George... Detaylar »
kendime uygun mesleği nasıl bulabilirim

Kendime Uygun Mesleği Nasıl Bulabilirim?

Hangi Mesleği Seçmeliyim? Sizlerde meslek seçiminde zorlanıyor musunuz? Peki kendinize en uygun mesleği nasıl bulabilirsiniz? Bu zor seçime nasıl karar verebilirsiniz? İşte bu hayatımızı etkileyen sorular için cevap arayacağız. Kendime Uygun Mesleği... Detaylar »
İngilizce öğreten internet siteleri

3 En İyi Online İngilizce Öğrenme Siteleri

En İyi Online İngilizce Öğrenme Siteleri Neden İngilizce öğrenmeliyiz? Neden kurs alma ihtiyacı duyarız? Ve en iyi online İngilizce kursunu nasıl ve nereden bulabiliriz? En önemli detayları nelerdir? Yeni bir dil olarak... Detaylar »