Ankastre Seti Tavsiye

Modern ev mimari yapılarına bakıldığı zaman ankastre ürünleri ile çok daha sık karşılaşılmaktadır. Hem performans hem de görsellik açısından ilgi çeken ankastre setler her evde olması gereken mutfak gereçlerinden biridir. Özel alanlara çıkıntı yaratmayacak... Daha Fazla »

En İyi Çamaşır Makinesi Tavsiye

Beyaz eşyalar her evin olmazsa olmazıdır. Eve satın alınmış örneğin çamaşır makinesi ya sık sık arızalanacak ve servisle uğraştıracak; ya da sapasağlam çalışmaya devam edip memnuniyetle tabir-i caizse ömürlük kullanılacaktır. Titiz araştırmalar... Daha Fazla »

Kurutmalı çamaşır makinesi tavsiye

Kurutmalı çamaşır makinesi tavsiye isteyenler için bir araştırma yapmış bulunmaktayız. Araştırmalarımız son dönemlerde çamaşır makineleri içerisinde en fazla tercih edilen modellerin kurutma özelliğine sahip çamaşır makineleri olduğunu ortaya koymuştur. Yeni ev kuracak... Daha Fazla »

En İyi Bulaşık Makinesi Hangisi Ve Özellikleri Nelerdir?

Önceleri lüks bir eşya olarak görülen bulaşık makinesi, artık günümüzde her evde olan olmazsa olmaz diyebileceğimiz ihtiyaçlarımızdan biri olmuştur. Bulaşık yıkamak kadın ya da erkek fark etmeksizin, hiç birimizin yapmaktan hoşlanmadığı ev... Daha Fazla »

En İyi Çamaşır Deterjanı Markası Hangisidir?

En İyi Çamaşır Deterjanı Hangisidir? Özellikle hanımlar için, çamaşır deterjanı seçimi, üzerinde çok hassas bir şekilde düşünülen, çok önemli bir konudur. Çünkü çamaşır deterjanlarından çok fazla beklentilerimiz var. Kirli çamaşırlarda hiç leke... Daha Fazla »

En İyi Kurutmalı Çamaşır Makineleri

En İyi Kurutmalı Çamaşır Makinesi Çamaşırları yıkamak ve kurutmak bir hayli dertlidir. Kalabalık bir aile olmaktan balkonda çamaşır kuruturken çamaşırların tozlanmasından, evde bebek olmasından gibi çeşitli nedenlerle insanlar kurutma makinelerini ve özellikle... Daha Fazla »

Kurutmalı Çamaşır Makinesi Kullanımı

Kurutmalı Çamaşır Makineleri Kurutmalı çamaşır makineleri, çamaşır kurutma derdini ortadan kaldıran müthiş bir teknolojidir. Günümüzde yerleşim yerindeki yapılanma nedeniyle özellikle de büyük şehirlerde balkonda çamaşır kurutulması oldukça sıkıntılı bir durumdur. Yeni yıkanan... Daha Fazla »
çamaşır kurutma makinesi tavsiye

En İyi Kurutmalı Çamaşır Makinesi

Gelişen teknolojiyle evlerimizde kurutma makinesine de ihtiyaç duyduğumuz son dönemlerde yer sıkıntısına çözüm amacıyla combo diye tarif edilen kurutmalı çamaşır makineleri vitrinlerde yerini almıştır. En iyi kurutmalı çamaşır makinesi hangisi Kalabalık aile,... Daha Fazla »