Küba Gezilecek Yerler

Karayip adalarının en büyüğü olan Küba, tarihi, kültürü ve büyüleyici mistik atmosferiyle olağanüstü bir cazibeye sahiptir. Amerikalı turistlere kapalı olmasına rağmen, zengin kültürünü ve tarihini keşfetmek isteyen diğer dünya gezginleri için kapıları... Detaylar »
türkiye de gezilecek yerler

Türkiye’de Gezilecek Yerler En Popüler Yerler

Türkiye, tarihiyle, plajlarıyla ve kırsal alanlara yayılan olağanüstü şehirleriyle hem yerli hem de yabancı turistlere büyüleyici bir tatil deneyimi yaşatabilecek potansiyele sahip en güzel ülkelerden biridir. Sizler için doğusuyla batısıyla, kuzeyiyle güneyiyle tatilcileri... Detaylar »
anadolu yakası gezilecek yerler

İstanbul Anadolu Yakası Gezilecek Yerler

Dünyanın en büyük ve en güzel şehirlerinden biri olan İstanbul, eşsiz tarihi yapıları, caddeleri, denizi kendine has havasıyla tabiri caizse cennetin yeryüzünde ki hali. İstanbul tarih boyunca pek çok medeniyete ev sahipliği... Detaylar »

Peri Bacaları

Peri bacaları, dünyanın en turistik ve en güzel yerleşim yerlerinden birisidir. Bu doğal turistik bölgeyi görebilmek için her yıl binlerce kişi Nevşehir Kapadokya’ya gelmektedir. Dünyaca ünlü bu turistik bölgeye doğal ihtişamı nedeniyle ... Detaylar »
Kapadokyada gezilecek yerleri listesi

Kapadokya Gezilecek Yerler

Kapadokya Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden birisidir. Özellikle tarih, inanç ve kültür turizmi değerleri açısından dünyada tek örnek diyebileceğimiz bir bölgedir. Peribacaları‘nın buna eklenmesiyle Kapadokya dünya turizminin gözde merkezlerinden biri olmuştur.  ... Detaylar »