Fön makinesi tavsiye

En İyi Fön Makinesi

En iyi Fön makinesi, bir evde olmazsa olmaz diyebileceğimiz elektrikli ev aletlerinden biridir. Saç kurutma işlevinin yanında, saçlarımıza şekil vermemize yardımcı olarak güzel bir görünüme kavuşmamıza imkan vermesi sebebi ile neredeyse her... Detaylar »

En İyi Erkek Parfümleri

En iyi erkek parfümleri, kişisel stilinizi ve özgüveninizi yansıtmak için önemli bir unsurdur. Her erkeğin benzersiz bir koku tercihi vardır ve en iyi erkek parfümleri, farklı notaları ve kalıcılığıyla dikkat çeker. Kaliteli... Detaylar »
Doktorların önerdiği en iyi güneş kremi hangisi

Doktorların Önerdiği En İyi Güneş Kremi

Doktorların Önerdiği En İyi Güneş Kremi: Cilt Sağlığınız İçin Uygun Seçimler Doktorların önerdiği en iyi güneş kremi, güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı cildi korumak için önemli bir üründür. Güneş ışınları, cildin yaşlanmasına,... Detaylar »
cennet hurması

Cennet Hurmasının Faydaları

Cennet hurması, güney Avrupa, Kuzey Afrika ve Asya’da yetişen bir meyvedir. Cennet hurması, hem taze olarak tüketilebilen hem de kurutulmuş halde tüketilebilen lezzetli bir meyvedir. Cennet hurmasının, insan sağlığına pek çok faydası... Detaylar »

Udi Hindi Yağı Faydaları?

Udi hindi yağı, udi hindi bitkisinin tohumlarından elde edilen doğal bir bitkisel yağdır. Detaylar »

2022’nin En Trend Saç Modelleri

Bulunduğumuz yılın en trend saç modelleri bizden size minik bir hediye olarak kabul edebilirsiniz. Saçlarınızı karar aşamasında bize güvenerek emanet ettiğiniz için sizlere teşekkür ediyoruz. Saç modeli seçiminizi çok fazla zaman kaybetmeden... Detaylar »
şampuan zararlı mı

Şampuan Zararlı mı?

Sizce şampuan zararlı mı yoksa gerçekten de zararlı olduğu yönündeki algı, sadece ütopik bir durum mu? Ya da daha net olması açısından şu soruyu sormak belki de şampuan ürününü ve markalarını genellememek... Detaylar »
En İyi Güneş Kremi

En İyi Güneş Kremi

En İyi Güneş Kremi Güneş ışınlarının metaboilzmaya, dolaşım ve sindirim sistemine büyük faydaları olduğu herkes tarafından bilinir. Fakat bununla beraber Güneş ışınları yaz mevsimlerinde cilt için oldukça zararlı olabilir Güneş ışınları zamanla... Detaylar »
tansiyon cesitleri neler

Tansiyon Çeşitleri

Kaç çeşit tansiyon vardır? 1. Hipotansiyon 2. Hipertansiyon 3. Yüksek Tansiyonu Olan Kişiye Ne Yapılmalı? Hipotansiyon Tansiyon düşüklüğü tansiyonun yüksekliğine göre daha az rastlanılan bir vakadır. Aniden tansiyonun düşmesi, akut kan kaybı... Detaylar »
Evde kan şekeri kontrolü nasıl yapılır

Evde Kan Şekeri Kontrolü

Evde Kan Şekeri Kontrolü Nasıl Yapılır Şeker hastalığıyla mücadele eden kişilerin kesinlikle evlerinde bulundurması gereken cihazlardan biriside kan şekeri ölçüm cihazıdır. Günlük olarak kan şekerlerini ölçmeleri, takip etmeleri ve gerekliyse doktor kontrolüne... Detaylar »