cennet hurması

Cennet Hurmasının Faydaları

Cennet hurması, güney Avrupa, Kuzey Afrika ve Asya’da yetişen bir meyvedir. Cennet hurması, hem taze olarak tüketilebilen hem de kurutulmuş halde tüketilebilen lezzetli bir meyvedir. Cennet hurmasının, insan sağlığına pek çok faydası... Detaylar »

Udi Hindi Yağı Faydaları?

Udi hindi yağı, udi hindi bitkisinin tohumlarından elde edilen doğal bir bitkisel yağdır. Detaylar »

2022’nin En Trend Saç Modelleri

Bulunduğumuz yılın en trend saç modelleri bizden size minik bir hediye olarak kabul edebilirsiniz. Saçlarınızı karar aşamasında bize güvenerek emanet ettiğiniz için sizlere teşekkür ediyoruz. Saç modeli seçiminizi çok fazla zaman kaybetmeden... Detaylar »
şampuan zararlı mı

Şampuan Zararlı mı?

Sizce şampuan zararlı mı yoksa gerçekten de zararlı olduğu yönündeki algı, sadece ütopik bir durum mu? Ya da daha net olması açısından şu soruyu sormak belki de şampuan ürününü ve markalarını genellememek... Detaylar »
En İyi Güneş Kremi

En İyi Güneş Kremi

En İyi Güneş Kremi Güneş ışınlarının metaboilzmaya, dolaşım ve sindirim sistemine büyük faydaları olduğu herkes tarafından bilinir. Fakat bununla beraber Güneş ışınları yaz mevsimlerinde cilt için oldukça zararlı olabilir Güneş ışınları zamanla... Detaylar »
tansiyon cesitleri neler

Tansiyon Çeşitleri

Kaç çeşit tansiyon vardır? 1. Hipotansiyon 2. Hipertansiyon 3. Yüksek Tansiyonu Olan Kişiye Ne Yapılmalı? Hipotansiyon Tansiyon düşüklüğü tansiyonun yüksekliğine göre daha az rastlanılan bir vakadır. Aniden tansiyonun düşmesi, akut kan kaybı... Detaylar »
Evde kan şekeri kontrolü nasıl yapılır

Evde Kan Şekeri Kontrolü

Evde Kan Şekeri Kontrolü Nasıl Yapılır Şeker hastalığıyla mücadele eden kişilerin kesinlikle evlerinde bulundurması gereken cihazlardan biriside kan şekeri ölçüm cihazıdır. Günlük olarak kan şekerlerini ölçmeleri, takip etmeleri ve gerekliyse doktor kontrolüne... Detaylar »

Tansiyon hangi koldan ölçülür

Tansiyon Hangi Koldan Ölçülür, Doğru Olan Nedir? Konu sağlık olunca tansiyon çok büyük bir öneme sahiptir. Bu sebeple tansiyonun doğru ölçülmesi, doğru tedaviyi uygulamak adına hayati önem taşımaktadır. Peki tansiyon doğru bir şekilde... Detaylar »
saç kurutma makinesi tavsiye

Saç Kurutma Makinesi Tavsiye

En önemli güzellik unsurlarından olan saçların özellikle duş sonrasında kurutulması saç sağlığı açısından önemlidir. Saçlardaki ıslaklığı gidermek ve saçlara şekil vermek amacı ile kullanılan saç kurutma makinesi, her evde bulunması gerekli olan teknolojik ürünlerden... Detaylar »

3 En İyi Lazer Epilasyon Aleti

Bütün kadınların en önemli sorunlarının başında istenmeyen tüyler geliyor ve en önemli yardımcısı en iyi epilasyon aleti . Eski dönemlerden bu yana süregelen bu sorun için ağda, tüy dökücü ya da jilet... Detaylar »