en-iyi-IPTV-hangisi

En İyi IP TV

En İyi IPTV Hangisi? Bu yazıda sizlere başta en iyi iptv olmak tüm konu ile ilgili olan kavramlar hakkında bilgiler verilecektir. Baştan net olarak ifade etmek gerekir ki ip tv kavramı son... Detaylar »

Digitürk DT 9002 Türksat Kurulumu

Digitürk DT 9002 uydu alıcısı, Türksat uydusu üzerinden yayın yapan Digitürk kanallarını izlemek için kullanılan bir cihazdır. Kurulum işlemi oldukça kolaydır ve aşağıdaki adımları izleyerek yapabilirsiniz: Anten kurulumu: İlk olarak, uydu anteninizi... Detaylar »

LNB Nedir, Ne işe yarar?

LNB Nedir ve LNB Ne İşe Yarar? LNB nedir ve LNB ne demek, Low Noise Block downconverter (Düşük Gürültülü Blok Dönüştürücü) olarak çevirilebilir. LNB nedir, LNB cihazı bir uydu anteninden gelen yüksek... Detaylar »
en-ucuz-televizyon-nereden-alınır

En Ucuz Televizyon Nereden Alınır?

En Ucuz Televizyon Nereden Alınır? Televizyonlar satın alındıktan sonra yıllarca kullanılan elektronik ev eşyaları arasında yer alır. Bu nedenle televizyon satın alırken müşterilerin fiyata, işlevselliğe, özelliklere ve performansa dikkat etmesi gerekir. Günümüzde... Detaylar »

Full HD ile Ultra HD Arasındaki Fark Nedir?

Full HD (1080p) ve Ultra HD (2160p) arasındaki temel fark çözünürlüklerinde yatmaktadır. Detaylar »
hd uydu alıcısı tavsiye

HD Uydu Alıcısı Tavsiye

Hd uydu alıcısı tavsiye ile satın alınacağında piyasada uydu alıcıları ile ilgili hizmet veren çok sayıda markanın olduğu görülür. Bunlar arasında Next & Next Star, Gigablue, DreamBox, Goldmaster, Megasat, Vestel, Botech, Amstrad,... Detaylar »
En iyi mini uydu alıcısı tavsiye

En İyi Mini Uydu Alıcı

Televizyonların USB, AV veya SCART girişlerine takılabilen küçük uydu alıcılara mini uydu alıcı denilmektedir. Büyük kasalı uydu alıcıların görevini üstlenen mini uydu alıcılarının en büyük avantajları ufak olmalıdır. Bu özelliği sayesinde plazma... Detaylar »
32 inç tv önerisi

3 En İyi 32 inç LED Televizyon Modelleri Tavsiyesi

En iyi 32 inç Tv önerileri Televizyon satın alırken artık eskisi gibi sadece kaç ekran olmalı diye düşünmüyoruz, son yıllarda hayatımıza giren ”inç” kelimesini de kullanıyoruz. Öncelikli olarak, televizyon terimleri ile ilgili... Detaylar »

Piyasadaki En İyi Televizyon Marka ve Modelleri

Çağımızın tartışmasız en etkili kitle iletişim araçlarından biri olan televizyon, hayatımıza girdiği günden itibaren hepimizin vazgeçilmezi olmuştur. Hayatımızı renklendiren bu müthiş aletin zararları konusunda ne kadar tartışmalar yapılsa da, o evimizin baş... Detaylar »

En İyi Ev Sinema Sistemi

Son yılların modası haline gelen en iyi ev sinema sistemi, mükemmel bir sinema salonunu size ve ailenize getiriyor. Aynı zamanda sinemaya giderken veya sinema salonu içinde yaşayabileceğiniz birçok problemi de ortadan kaldırıyor.... Detaylar »