3 En İyi Bebek Ateş Ölçer Hangisi

Bir anne ya da baba olarak, bebeklerimiz bizler için oldukça kıymetli. Bebeklerimize gösterdiğimiz şevkat, ayrıcalıklar ve hatta korkularımız. Özellikle yeni anne-baba olmuş ebeveynler için bebeklere gösterilen özen oldukça fazladır. Banyo yaptırmak, kıyafetlerini giydirmek ve hatta kucağınıza almak bile  oldukça büyük önem taşıyan işlerdir. Bebeğinize bu kadar özen gösterirken, herhangi bir hastalık durumunda da hemen telaş etmeniz de mümkün hale geliyor tabii ki. Bebeğinizin ateşlenmesi durumunda bile eliniz ayağınıza dolaşabilir.

Çocuğumun Ateşi Çıktı Hemen Doktora Gitmeli miyim?

Ateşi kaç? Hemen doktora gidelim mi yoksa bir duşa mı girdirelim? Ne yapmanız gerektiğini şaşırırsınız. Bu nedenle aslında bebeğiniz için evde her türlü sağlık malzemesinin tam olmasına da oldukça özen göstermeniz gerekiyor. Özellikle ateş ölçerler bebekler için oldukça önemli dememiz mümkün. Bebeğinizin ateşini doğru bir şekilde ölçerek ne yapmanız gerektiğine karar verebilir ve her an önlem almaya hazır halde olabilirsiniz. Bu nedenle de bebeğiniz için seçmiş olduğunuz ateş ölçer de oldukça önemli. Herhangi bir ateş ölçer markasını seçmek yerine, belirli bir araştırma yaparak en doğru olan markayı seçmeniz sizin ve bebeğiniz için daha doğru bir hareket olacaktır.

Bebek ateş ölçer en iyisi hangisi

Bebekler için ateş ölçer seçerken öncelikle size en doğru sonucu verecek olan ateş ölçeri seçmeye özen gösterin. Bunun dışında seçeceğiniz ateş ölçeri rahat kullanabileceğiniz bir marka seçmeye de özen gösterin. Açıkçası bebekler için en uygun olan ateş ölçerin son dönemler de ortaya çıkan kızılötesi ateş ölçerler olduğunu bilmeniz de fayda var. Özellikle alın bölgesinden ve hatta daha doğrusu şakak bölgesinde kullanılan ateş ölçerlerin daha doğru bir sonuç çıkardığı biliniyor. Bu nedenle de bebekleriniz için özellikle koltuk altından olan ateş ölçerleri seçmemeye dikkat edin! Bebeklerin fazla hareketli olmasından dolayı zaten her ne kadar uğraşsanız da kolay kolay doğru sonuca ulaşamazsınız. Şimdi sizlere en çok önerilen ve en iyi 3 En İyi Bebek Ateş Ölçer Markasından bahsedeceğim.

1- Wee Baby Temassız Ateş Ölçer

Wee Temassız ateş ölçer

Wee  Baby’nin çıkarmış olduğu temassız ateş ölçer sayesinde bebeğinizin ateşini çok daha kolay bir şekilde ölçebilirsiniz. Hem bebeğiniz için hem de sizin için kullanımı diğer ateş ölçerlere göre çok daha kolaydır. Bebeğinizin ateşini alın bölgesinden ölçerek size çok daha doğru bir sonuç verecektir. Wee Baby Temassız Ateş Ölçerin en güzel özelliğinden bir tanesi de ortalama 1- 2 saniye gibi kısa bir süre de bebeğinizin ateşini ölçebilirsiniz. Üstelik bebeğinizin alın kısmına 1- 2 cm uzaklıkta tutarak bebeğinizin de rahatsız olmamasını sağlamış olursunuz.

2-Beurer Ft 65 Termometre Kulaktan ve Alından Ateş Ölçer

Beurer ateş ölçer

Bebeklerimizin ateşini ölçmek çoğu zaman oldukça zor olabiliyor. Bu nedenle de istediğimiz yani doğru olan sonuca ulaşmamız da oldukça zor olabiliyor. Bu yüzden bebeğimiz için en doğru olan ateş ölçeri seçmeye özen göstermemiz gerekiyor. Beurer Ft 65 Termometre Kulaktan ve Alından Ateş Ölçer ile istediğiniz sonucu elde etmeniz oldukça kolay. Aslında bebekler de kulaktan kullanılan ateş ölçerin çok iyi sonuçlar vermediği söylense de Beurer Ft 65 Termometre bu konu da oldukça iyi. Öyle ki zaten kulaktan ölçüm yapamadığınız durumlar için alın bölgesinden de ölçüm yapabilirsiniz.

3- Chicco Dijital  Pediatrik Termometre

Chicco Dijital  Pediatrik Termometre

Bebeğini düşünen annelerin özellikle uğradığı markalardan bir tanesi de kesinlikle chicco bebek mağazasıdır. Chicco Pediatrik Termometre de diğer chicco ürünleri gibi oldukça kaliteli ve kullanışlı. Dijital Pediatrik Termometre ile bebeğiniz koltuk altından rahatlıkla ateş ölçümünü yapabilirsiniz.

Önerilen Diğer Yazılarımız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir