Bargello Açık Parfüm Bayiliği

bargello parfüm bayilik

1950 yılında Ankara’da kurulan ve ilk çalışmalarını kolonya kokusu üzerinde yapan Bargello, kısa süre içerisinde en popüler parfüm markalarından biri haline gelmiştir. Kozmetik sektörüne birçok yenilik getiren markanın müşteri potansiyeli sürekli artmıştır. Kadın parfümleri, erkek parfümleri, araç kokuları, body splash, oda parfümleri ve kolonya gibi birçok farklı kategoride müşterilerine hizmet veren Bargello açık parfüm bayiliği veren önemli firmalar arasında yer alıyor. Türkiye’nin hemen her şehrine uygun olan lokasyonlarda bayilik veren Bargello markası ile çalışarak kozmetik sektörüne girşi yapabilir ve yüksek gelirler elde edebilirsiniz.

Bargello Parfüm Bayiliği Nasıl Alınır?

Hem Dünya’da hem de Türkiye’de büyük bir marka haline gelen Bargello firması 450’den fazla ürün çeşidi ile dikkatleri üzerine çekiyor. Kullanmış olduğu esansların kaliteli olması ve yakalanan kalıcılığı ile birçok kişi tarafından tercih edilir hale gelmiştir. Markasına olan ilgiyi daha da artırmak isteyen Bargello açık parfüm bayilik hizmetleri ile her kesime ulaşmayı hedefliyor. Güven veren bir firma olduğu için de birçok kişi kozmetik sektörüne Bargello markası ile giriş yapmayı tercih ediyor.

 

Satış yetkisi vermiş olduğu bayilerine kendi tesislerinde üretilmiş olan Bargello açık parfümleri sunan markanın ürün tedariki konusunda herhangi bir sıkıntı yaşanmıyor. Sizlerde ‘’ Bargello açık parfüm bayiliği nasıl alınır? ‘’ diye soranlardansanız, bu yazımızın işinize yarayacağını düşünüyoruz. Bargello bayiliği alabilmek için öncelikle istenen şartların ve gereksinimlerin yerine getirilmesi gerekmektedir.

 

Bargello Parfüm Bayiliği İçin İstenen Şartlar Nelerdir?

Hedef kitlesini her geçen gün genişleten Bargello açık parfüm bayiliği vermeden önce bayilik talep eden kişilerden kendine özgü şartlar taşımalarını istemektedir. Markasını en iyi şekilde etkileyecek adımlar atmak isteyen markanın bayiliğini almak için öncelikle bu şartların neler olduğunu bilmeniz gerekmektedir.

 

Köklü bir firma olan Bargello hem kaliteye hem de güvene son derece önem vermektedir. Ürünlerinin her birinde kalite arayan markanın bayilerinde de bu kaliteyi aradığı aşikârdır. Kozmetik sektörüne Bargello markası ile adım atmak isteyenler için bir hayli önemli olan Bargello açık parfüm bayilik şartları şu şekilde sıralanabilir:

 

l Bayilik verilecek dükkânların işlek mekânlarda olması istenir.

l Müşteri memnuniyetine kendi markası gibi önem verilmesini bekler.

l Firmanın belirlediği ürünler dışında herhangi bir ürün satışı yapılamaz.

l Firmanın mimarları ile çalışılarak dükkân dekorasyonu ve dizaynı yapılmalıdır.

l Girişimcilerin yeterli yatırım tutarına sahip olması gerekir.

l Cadde üzerinde açılacak bayilikler için 20 – 45 metrekarelik alan olması istenir.

l Kiosk konseptine uygun olarak açılacak bayiliklerde 6 – 12 metrekarelik alan olması gerekir.

l Bayilik adaylarının hem ticari hem de şahsi geçmişleri temiz olmalıdır.

l İstenildiği zaman ticari herhangi bir teminat gösterilebilmelidir.

l Bayiler, parfümleri bölgelerinde iyi bir şekilde temsil edecek güce sahip olmalıdırlar.

l Şubenin dekorasyon maliyetlerini bayiler ödemelidir.

l Yerel kurumlardan gerekli izin belgeleri ve ruhsat alınmalıdır.

l Bargello tarafından belirlenen satış fiyatları uygulanmalıdır.

 

Bargello Parfüm Bayilik Maliyeti Ne Kadar?

Bu ünlü markanın bayiliği almayı düşünen girişimciler ‘’ Bargello parfüm bayilik maliyeti ne kadar? ‘’ sorusunun cevabını merak etmektedirler. Bütçenize göre istenen maliyet rakamını temin edebildiğiniz zaman Bargello açık parfüm bayisi olarak yüksek oranda kazanç elde etmeye başlamış olursunuz.

 

Bargello markası altında dükkân açmak için gerekli olan ilk kurulum maliyetinin 50.000 – 60.000 TL arasında olduğu belirtilmektedir. Ancak bu konuda daha ayrıntılı bilgileri elde etmek için Bargello firması ile iletişime geçmenizi öneriyoruz.

 

Bargello Açık Parfüm Bayilik Karı Ne Kadar?

Birçok girişimciye umut kapısı olan Bargello, bayilerine yüksek gelir garantisi vermektedir. Buna bağlı olarak da, Bargello açık parfüm bayilik karı çok merak edilmektedir. Girişimcilerinden desteklerini esirgemeyen Bargello, bayilerinin çok kısa sürede büyümelerine yardımcı olmaktadır.

 

Bargello bayiliği alarak kurduğunuz dükkânınız açıldığı ilk andan itibaren kazanmaya başlıyorsunuz. Kısa zaman içerisinde açılış için vermiş olduğunuz maliyeti çıkararak kara geçiyorsunuz. Yüksek gelir garantisi sunan Bargello, kar marjını yüzde 100’e çekmiştir. Bu sayede kısa sürede yüksek kazanç sağlamaya başlayacaksınız.

 

İLGİLİ KONU —>  Bargello Parfüm En Çok Satanlar

 

Bargello Açık Parfüm Bayiliği Almanın Avantajları Nelerdir?

Piyasanın en bilinen ve güvenilen açık parfüm markalarının başında Bargello geliyor. Markayı tanıyan müşteri sayısı fazla olduğu için kısa sürede müşteri ağınızı genişletebilirsiniz. Bargello açık parfüm bayilik avantajları bununla sınırlı değil. Tercih edilme oranı yüksek olan marka ile iş devamlılığınız mümkündür.

 

Kalite standartlarına bağlı kalınarak üretilen Bargello açık parfümlerinin sağlığa herhangi bir zararı yoktur. Ürünler Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanan ürünlerdir. Bu sayede kaliteli ürün satışı yapmanın avantajlarını elde edebilirsiniz. Ayrıca Bargello markası bayilerine eğitim, pazarlama, satış ve reklam konularında destek olmaktadır.

 

Kar oranı yüksek olan bayilik işinden memnun olan kişi sayısı bir hayli yüksektir. Kendi alanında her türlü sertifikaya sahip olan Bargello, bayilerine ve müşterilerine güven vermektedir. Bununla beraber firmanın tedarik süreci de hızlıdır.

 

Rakiplerine göre daha kalıcı, yoğun ve çarpıcı kokulara sahip bir marka ile çalışmanın sağladığı avantajları ilk andan itibaren hissedeceksiniz. Fiyat – ürün dengesi çok iyi olan Bargello açık parfümleri satarak yüksek kazançlar sağlayabileceksiniz.

 

Bargello Firması İletişim Bilgileri

Yukarıda sıralanan bayilik şartlarını taşıdığınızı düşünüyorsanız ve Bargello açık parfüm bayisi olmak istiyorsanız, en kısa sürede firma ile iletişime geçmelisiniz. Öncelikle Bargello açık parfüm bayilik başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Firmanın web sitesinde yer alan formu doldurarak ön başvuru yapmalısınız. Bargello tarafından ön başvuru değerlendirildikten sonra başvuru sahibi ile iletişime geçmektedir.

 

Adres: Odunluk Mahallesi – Akpınar Caddesi – Efe Towers – A Blok – Numara 26 – Kat 7 – Nilüfer / Bursa

Telefon Bilgisi: 444 0 274

Web Adresi: www.bargello.com.tr

Önerilen Diğer Yazılarımız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir