En Çok Para Kazandıran Uygulamalar

Teknolojinin gelişmesi ile beraber piyasaya farklı birçok özellikler taşıyan telefonlar kazandırılmaktadır. Özellikle akıllı telefonlar büyük rağbet görmektedir. iOS ve Android yüklü telefonlarda birbirinden eğlenceli uygulamalar yer almaktadır. Ancak hem telefonu hem de özelliklerini kullanmak masraflı olabilir. Hem bu masraflardan kurtulacağınız hem de ek gelir elde edebileceğiniz düşüncesi kulağınıza hoş gelmiyor mu? Peki, bu nasıl olacak?

 En Çok Para Kazandıran Cep Telefonu Uygulamaları

Hayatınızın her anında sizlerle olan mobil uygulamaların gelir elde etmenize yardımcı olacağını biliyor musunuz? Gelişen teknolojinin göz bebeği olarak anlamlandırılan akılı telefonlar ve uygulamaları birçok kullanıcıya para kazandırmaya devam ediyor. Bu nedenle son zamanlarda en çok para kazandıran uygulamalar araştırılmaya başlanmıştır. Hobilerinizin karşılığını alacağınız, eğlenirken para kazanabileceğiniz birbirinden farklı uygulamayı ve özelliklerini sizler için araştırdık. İşte, en çok para kazanmanızı sağlayacak mobil uygulamalar şunlardır:

Money App Uygulaması

Hem Android hem de iOS uyumlu olan Money App uygulaması, pazar araştırması olarak bilinmektedir. Oyun oynama, fikirlerini belirtme, hizmetleri test etme ya da mağaza ürünlerini inceleme gibi farklı görevler karşılığında para kazandırmaktadır. Money App, en çok para kazandıran uygulamalar arasında yer verdiğimiz önemli bir uygulamadır. Bunun temel nedeni ise, kazanmış olduğunuz ücretlerin 2 – 3 gün içerisinde hesabınıza aktarılıyor olmasıdır.

Money App uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra kendi adınıza bir hesap oluşturun ve uygulamanın yapmanızı istediği görevleri sırası ile tamamlayın. Tamamlanmış olan görevler karşılığında kazanılan paralar PayPal hesabına aktarılmaktadır. Diğer birçok uygulamada nakit para yerine hediye kartı verilmektedir. Ancak kullanıcılarına nakit para kazanma şansı sunan Money App uygulaması, değerlendirmelerde de 5 üzerinden 4,8 alarak ne kadar çok beğenildiğini göstermiştir.

Foap Uygulaması

En kazançlı uygulamalar listemizde yer verdiğimiz Foap, iOS ve Android tabanlı bir uygulamadır. Uygulamanın mantığı, profesyonel ya da amatör olduğunuz fark etmeksizin çekmiş olduğunuz başarılı resimleri satışa sunmaktır. Markaların ya da reklam ajanslarının özgün fotoğraf satın alabilmesini sağlayan Foap, kitlesel bir kaynak sunan nadir uygulamalardan biridir.

Fotoğraf çekmeye ilgisi olanlar ve bu konuda kendine güvenenler için en ideal seçimlerden biri Foap uygulamasıdır. Bu uygulamayı indirdikten sonra yeni bir hesap açın ve yüksek kaliteye sahip fotoğraflarınızı doğru bir şekilde etiketleyin. Kullanıcılar tarafından yüksek puan alan fotoğraflarınız daha fazla görünür olma şansı elde etmektedir.

Son derece gelişmiş olan uygulamada misyon bölümü de yer alıyor. Ajanslar ve markalar bu bölümde nasıl bir fotoğraf istediklerini açıkça belirtiyor. Bu sayede çekmeniz gereken resim ya da videoları önceden biliyor ve kazanma şansınızı artırıyorsunuz. Yüksek gelir elde etmenizi sağlayan bu uygulama ile eğlenirken kazanmanın keyfine varıyorsunuz.

iPoll Uygulaması

Piyasa araştırmasına yönelik bir uygulama olan iPoll, en çok kazandıran uygulamalar arasındaki yerini almıştır. Günlük tüketim günlüğü tutmak, pazarlama alanında anket doldurmak ve uygulamada sunulmuş olan görevleri tamamlayarak para kazanabilirsiniz.

Telefonunuza iPoll uygulamasını indirdikten sonra istenen bilgileri eksiksiz olarak girmeniz gerekmektedir. Aylık gelir, kaç günde alışverişe gidildiği gibi bilgiler isteniyor. Bu sayede en uygun görevler belirlenerek kişiye özgünleştiriliyor. Kişinin ilgi alanına göre görevler eklendiği zaman bildirim ile uyarı yapılıyor.

Kullanımı son derece kolay olan iPoll ile kazandığınız ücretleri PayPal üzerinden nakit olarak alabileceğiniz gibi hediye kartı olarak da alabilirsiniz. Uygulamadan çekim yapabilmek için en az 10 dolar kazanılmış olması gerekiyor. Bununla beraber 3 ayda bir çekiliş yapılarak eğlenceli bir kazanç fırsatı sunuluyor.

Fluid Market Uygulaması

Son dönemlerde popüler olan Fluid Market, en çok para kazandıran uygulamalar arasında ön plandadır. Arabanızı, cipinizi, kamyonetinizi ya da minibüsünüzü saatlik, günlük veya haftalık olarak kiralayarak yüksek gelir elde edebiliyorsunuz. Bir anlamda paylaşım ekonomisi alanında kurulan bu uygulamadan memnun kalacağınızı düşünüyoruz.

Yıllık 24 bin dolara kadar kazanç sağlayan Fluid Market uygulamasında araç dışında çim biçme makinesi, matkap, topuklu ayakkabı, bisiklet gibi farklı ürünleri de kiraya verebiliyorsunuz. Uygulamayı telefonunuza indirip kendi adınıza hesap açtıktan sonra kiralama işlemlerine ve kazanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Slidejoy Uygulaması

Google Play Store’da sunulan Slidejoy uygulaması, kullanıcılarına ekran kilidi aktifleştirme karşılığında ücret ödüyor. Ekran kilidiniz aktif iken ekranınıza farklı haberler ve reklamlar gönderiliyor. Ekranı sola kaydırarak bu bildirimlerin detaylarını öğrenebiliyorsunuz. Ayrıca yine ekranı sola kaydırarak bildirimleri kaldırabiliyorsunuz.

Ekrana gelen reklamlara tıklasanız da tıklamasanız da para kazanmaya devam edeceksiniz. Bu nedenle en çok para kazandıran uygulamalar içerisinde yer almaya değer görülmüştür. Gün içerisinde telefonunuzun ekran kilidini aktifleştirdikçe kazandığınız ücretler artacaktır. Bununla beraber farklı anketlere de katılarak kazancınızı katlayabilirsiniz.

Slidejoy uygulamasından kazanacağınız ücretler PayPal ya da Square Cash yöntemleri ile aktarılmaktadır. Ancak sisteme ilk kez üye olduktan sonra ödeme alınabilmesi için en az 3 ay beklenilmektedir. 3 sonrasında ise ödemeler her ay düzenli olarak yapılmaktadır. Bununla beraber, kazanılan paralar üzerinden yüzde 20 kesilmektedir.

Swagbucks Uygulaması

Piyasa araştırma uygulamaları arasında yer alan Swagbucks, üye olan kullanıcılara anında 10 dolar bonus vermektedir. Online alışveriş yaparak, bazı anketleri doldurarak ve verilen görevleri yerine getirerek yüksek kazançlar sağlayabilirsiniz.

En çok para kazandıran uygulamalar tavsiye listemizde yer alan Swagbucks, video izleyerek bile kazanç sağlamaktadır. Kullanıcılar tarafından yüksek puanlar alan bu uygulama, çok fazla anket sunarak daha çok kazanmaya teşvik etmektedir. Görevleri tamamladıkça alacağınız puanlar 2500’e ulaştığında yani 25 dolar kazandığınızda paranızı çekebiliyorsunuz. Nakit para almak istemeyenler hediye kartı alabiliyor.

Younow Uygulaması

Son dönemlerin en popüler para kazandıran uygulamaları arasında yer alan Younow, ilk olarak yurtdışında büyük ilgi görmüştür. Zamanla Türkiye’de de birçok kullanıcı sayısına ulaşan bu uygulama ile yüksek paralar kazanabileceksiniz.

Kendine güvenen ve sosyal ağlarda popüler olmak isteyen kişiler için en ideal uygulamalardan biri Younow’dur. Canlı yayın yaparak para kazanmanızı sağlayan bu uygulamanın kullanımı son derece kolaydır. Günümüzde bu uygulamayı birçok ünlü de kullanmaktadır. Bu da sunmuş olduğu imkânların ve kazancın ne kadar yüksek olduğunu göstermektedir.

Bookscouter Uygulaması

Hem Android hem de iOS tabanlı olan Bookscouter uygulaması sayesinde kullanmamış olduğunuz tüm kitaplarınızı satarak para kazanabileceksiniz. Facebook gibi diğer sosyal medya hesaplarından da bu uygulamaya üye olabilirsiniz.

Üyelik işlemlerini gerçekleştirdikten sonra elinizde bulunan kitapların barkodlarını sisteme tarayarak yüklemeniz gerekmektedir. Kitap satın almak isteyen kişilerin kitaplarınıza vermiş olduğunuz teklifleri görüp değerlendirdikten sonra satışını yaparak kazanç sağlayabilirsiniz.

Son zamanlarda en çok tercih edilen para kazandıran uygulamalar arasında yer alan Bookscouter, kargoya vereceğiniz kitaplardan kargo ücreti almamaktadır. Evinizin bir köşesinde duran ve başkalarının da okumasını istediğiniz kitaplarınızı oturduğunuz yerden satarak para kazanabilirsiniz.

Hadi Uygulaması

2018 yılında piyasaya sürülen Hadi uygulaması, bilgi yarışmalarının teknolojinin etkisi ile mobil hayatta yerini aldığının göstergesidir. Canlı mobil bilgi yarışması formatında ilerleyen uygulamaya üye olmanız gerekmektedir.

15 – 20 dakika içerisinde yüksek para kazanmanızı sağlayan Hadi uygulamasında yarışma her gün 20.30’da canlı olarak yayınlanmaktadır. Yarışma başladığı anda sisteme giriş yapmanız gerekir. Aksi halde yarışmaya dâhil olamıyorsunuz. Çarşamba ve Perşembe günleri 12.30 ve 20.30’da yayınlanana yarışmalarda toplamda 12 soru yöneltilir. Bu sorulara vereceğiniz doğru cevaplarla ilerliyorsunuz ve büyük ödüle doğru gidiyorsunuz.

Userfeel Uygulaması

iOS ve Android uyumlu olan Userfeel, web sitelerinde gezinti yaparken para kazanmanızı sağlayan kazançlı uygulamalar arasında yer alıyor. Yeni açılan web sitelerinin kullanıcı arayüzünde gezindikten sonra sitenin kullanışlılığı hakkında eleştiri ve feedback yapmanız gerekmektedir.

Uygulamadaki her test ortalama 10 – 20 dakika arasında sürmektedir. Yapacağınız her test başına 10 dolar kazanacaksınız. Kazandığınız paralar ise Payoneer veya PayPal üzerinden ödenmektedir. Uygulamaya üye olduktan sonra basit bir deneme süreci kullanıcıları bekliyor. Verilmiş olan görev yerine getirilirken ses ve ekran görüntüsü kaydedilmektedir. Kullanıcıların sergilemiş olduğu performans, uygulama ekibi tarafından oylanıyor ve yüksek oy olan kullanıcılar daha çok teste katılma şansı elde ediyor.

Google Opinion Rewards Uygulaması

En popüler uygulamalardan biri olan Google Opinion Rewards, aklınıza gelebilecek her türlü yeni fikirleriniz için yüksek meblağlar kazandırmaktadır. Aklınızda şahane olduğuna inandığınız bir fikriniz var ise hemen uygulamaya girin ve fikrinizi belirtin.

Akıllı telefonlar, oteller, tüm ürünler veya aklınıza gelebilecek her türlü alanda düşüncelerinizi ve yeni fikirlerinizi ortaya koyarak Google’dan ödeme alabilirsiniz. Bununla beraber, 20 saniye kadar süren bir anketi doldurarak para ödülü kazanma şansı elde edebilirsiniz. Kazanılan tutarlar Android kullanıcılarına Google Play kredisi olarak verilirken, iOS kullanıcılarına PayPal üzerinden ödemeler yapılmaktadır.

Field Agent Uygulaması

Saha ajanı ismini de alan Field Agent, en çok para kazandıran uygulamalar arasında yerini almayı hak eden bir uygulamadır. Bu uygulamada farklı mağazalara müşteri gibi gitmeniz ve gözlem yapmanız istenmektedir. Bu yönü ile gizli müşteri olarak da düşünülebilir.

Gözlem yapacağınız mağazada ürünlerin fiyatını kontrol etmeniz, mağazanın genel tasarımının fotoğraflarını çekmeniz ve ürünlerin raflara nasıl yerleştirildiğini tarif etmeniz istenmektedir. Bu görevleri yerine getirdikten sonra kazanmış olduğunuz paraları Dwolla hesabı üzerinden alabiliyorsunuz. Ayrıca kazancınız EFT yolu ile de gönderilmektedir. Uygulamada verilen görevleri ortalama 2 saat içerisinde tamamlayarak yeni görevler alabilirsiniz.

Bitwalking Uygulaması

Sadece yürümekle para kazandıran Bitwalking, hem eğlenceli hem de sağlıklı uygulamalardan biridir. Uygulama telefona yüklendikten sonra atılan her 10 bin adım karşılığında 1 dolar kazanılmaktadır. Sürekli yürüyerek kazancınızı daha da artırabilirsiniz.

Bitwalking uygulamasında kazanacağınız paraları online alışverişlerinizde kullanabiliyorsunuz. Ayrıca alışverişlerden arta kalan ya da alışverişlerde kullanmak istemediğiniz paraları kendi hesabınıza kolay bir şekilde aktarabiliyorsunuz.

Pact Uygulaması

En sıra dışı ve ilgi çekici para kazandıran uygulamalar arasında ilk sıralarda yer alan Pact uygulamasında yapmış olduğunuz egzersizlere ne kadar sadık olduğunuza göre kazancınız artmaktadır.

Uygulamaya kayıt işlemini gerçekleştirdikten sonra aktivite ya da gıda gibi konular üzerine bir anlaşma imzalanıyor. Ancak bu anlaşmalara uyulmadığı zaman ödeme almak yerine ödeme yapılmaktadır.

Anlaşma sağladığınız konulara uyduğunuz sürece uygulama tarafından ödüllendiriliyorsunuz. Uyulmadığı zaman ise hedefine ulaşan kullanıcıların kazanmış olduğu ödüllerin karşılanması isteniyor. Bu duruma maruz kalmamak için mutlaka görevlerinizi yerine getirmelisiniz.

Wild Wollet Uygulaması

Kolay ve hızlı para kazandıran uygulamalar arasında yer alan Wild Wollet uygulamasını telefonunuza çok kolay bir şekilde indirebilirsiniz. Play Store’dan indirebileceğiniz uygulamaya kayıt olduktan sonra videoları izleyerek para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Uygulamada her izleyeceğiniz video karşılığında coins kazanıyorsunuz. Kazandığınız coinsler toplanarak 5000 coins olduğunda 5 dolar olarak kazancınızı PayPal hesabınızdan alabiliyorsunuz. Videoları izlemenin yanında önerilmiş olan oyunları telefonlarınıza indirerek kazandığınız parayı artırabilirsiniz. Sizlere en çok para kazandıran uygulamalar hakkında geniş bilgiler vermek için bu yazımızı hazırladık. Bu uygulamalardan beğendiğinizi telefonunuza indirerek hemen kazanmaya başlayabilirsiniz.

Önerilen Diğer Yazılarımız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir