En İyi Bayan Parfümü

Kalıcı en iyi parfümler kadın için

En iyi bayan parfümü etkileyici kalıcı ve cazibeli olmalıdır. En kalıcı bayan parfümleri bu özellikleri kesinlikle yansıtmalıdır. Bir kadın kendi özelliklerini ön plana çıkartan kendine en uygun parfümü bulduğu zaman onu yıllarca kullanabilir. Hatta en iyi bayan parfümü konusunda oldukça takıntılıdırlar.

Bayan Parfümü Önerileri

Eğer kullandığınız parfüm teninize muhteşem bir uyum sağlamışsa değiştirmenize kesinlikle gerek olmaz. Ancak parfümünü değiştirmek isteyen veya henüz bir parfüm almamış olanlar için bugün en kalıcı bayan parfümleri, en iyi bayan parfümleri adında bir liste hazırladık.

Bu yazımızda teninize en uygun kokuyu bulabilir, binlerce kullanıcı yorumlarına göre en çok tavsiye edilen parfümlere göz atabilirsiniz. İşte en iyi bayan parfümü önerileri,

Seksi ve afrodizyak özelliklere sahip olan oryantal kokular, genel olarak özel davetler ve geceler için kullanılır. Ayrıca buğday ve esmer tenli kadınlarda çok daha iyi sonuçlar vermektedir. Genel olarak kış aylarında tercih edilir. İşte en kalıcı bayan parfümleri önerileri,

Chanel No 5 EDP Kadın Parfümü

Tepe Nokta : Aldehitler, Bergamot, Limon, Portakal Çiçeği ve Ylang Ylang

Kalp Nokta : Yasemin,Gül Süsen Ve Zambak

Dip Nokta : Vetiver,Sandal Ağacı Vanilya Amber,Paçuli

Kalıcılık : Yüksek

Fiyat : 3000 TL (Son fiyat güncelleme: 05/01/2023)

Coco Channel’in en iddialı ve yılların kesinlikle eskitemediği kokusudur. 1921’de piyasaya sürülen Chanel No 5, o günden beridir popülerliğini hiç kaybetmemiştir. Kadınların vezgeçemediği parfümlerdendir. Chanel No 5 en iyi bayan parfümü listemizde ilk sıradadır. Channel No 5’in bu kadar tercih sebebi olmasının nedeni içeriğindeki aldehit sentetiği oranıdır. Aslında hata sonucu böyle bir sonuca varsa da yapılan hata sayesinde en iyi bayan parfümü olmuştur.

Lancome Hypnose EDP Kadın Parfümü

Tepe Nokta : Vetiver, Tutku Çiçeği

Kalp Nokta : Vanilya

Dip Nokta : Yasemin Ve Orkide

Kalıcılık : Çok Yüksek

Fiyat : 900 TL (Son fiyat güncelleme: 05/01/2023)

Lancome Hypnose parfümünün kadınların oldukça dikkatini çektiği aşikar. Özellikle kış aylarında ve özel davetlerde sıkça kullanılan en kalıcı bayan parfümleri arasında yer almaktadır. Yüksek kalıcı özellikleri sayesinde en çok  tercih edilen parfümlerden biridir. Çok keskin bir kokusu vardır.Esmer tenli kadınlar için oldukça idealdir.

Lancome Miracle EDP Kadın Parfümü

Tepe Nokta : Liçi, Frezya, Manolya

Kalp Nokta : Yesemin Zencefil Karabiber

Dip Nokta : Misk Ve Amber

Kalıcılık : Çok Yüksek

Fiyat : 950 TL (Son fiyat güncelleme: 05/01/2023)

Lancome Miracle, kullanan kadınların oldukça beğendiği ve tavsiye ettiği bayan parfüm önerileri arasında ilk sıralarda bulunuyor. Bu parfüm ile ilgili yorumlara göz attığınız zaman ne demek istediğimizi çok daha iyi anlayacaksınız. Hem oryantal hem de yoğun çiçek kokuları hissedilen bu eşsiz parfüm oldukça tercih edilmektedir. Hafif bir koku olmasına karşın kalıcılığı oldukça yüksektir. Yapılan yorumlar bu  parfümün oldukça kaliteli ve tercih edilir olduğunu gösteriyor.

Jean Paul Gaultier Classique EDT Kadın Parfümü

Tepe Nokta : Anason, Portakal Çiçeği, Mandalina

Kalp Nokta : Zencefil, Orkide, Ylang Ylang

Dip Nokta :Vanilya, Misk ve Kehribar

Kalıcılık : Çok Yüksek

Fiyat : 1399 TL (Son fiyat güncelleme: 05/01/2023)

Korseli kadın silüetindeki şişesi ve konserve şeklindeki kutusu ile kadınları en çok cezbeden kokudur . En iyi bayan parfümü listemizde ilk sıralarda kendine yer bulan Jean Paul Gaultier 1993’te piyasaya sürülmüştür. Bu markanın ilk kokusu olmasına rağmen çok iyi bir başarı yakalamıştır. Nostaljik kadınsı kokuların vazgeçilmezlerindendir.

Önerilen Diğer Yazılarımız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir