En İyi Elektrikli Scooter

En iyi elektrikli scooter

En İyi Elektrikli Scooter

Her geçen gün daha fazla popülerleşen elektrikli scooter modelleri şehir içi ulaşıma yeni bir boyut kazandırır.  Birçok farklı özelliği ve avantajı olan elektrikli scooter seçenekleri günümüzde sıklıkla tercih edilir. Buna bağlı olarak üreticiler her türden ihtiyaca cevap verebilmek amacıyla farklı modeller piyasaya sürer. Yüzlerce elektrikli scooter modeli arasından en iyisini seçmek meşakkatli olabilir. Birkaç noktaya dikkat ederek en iyi elektrikli scooter modelini seçebilirsiniz. Size uygun bir model bulabilmek için kullanıcılar tarafından rağbet gören ve sevilerek tercih edilen yerli elektrikli scooter modellerine göz atabilirsiniz. Pil kapasitesine, tasarımına, menziline ve sürüş süresine dikkat ederek çok sayıda scooter seçeneği arasından en iyisini bulabilir ve ulaşımınızı kolayca sağlayabilirsiniz.

Şarjlı Scooter Modelleri

Intouch Smarty Explorer Pro elektrikli scooter

Şarjlı scooterlar şehir içi ulaşımı hiç olmadığı kadar kolaylaştırırken aynı zamanda yakıt tasarrufu da sağlar. Piyasaya sürülen yeni modeller sayesinde elektrikli scooter kullanmak taksi, toplu taşıma gibi ulaşım seçeneklerinden daha hesaplıdır. Batarya kapasitesi uygun bir scooter için volta elektrikli scooter seçeneklerine göz atabilirsiniz. Son yıllarda sıklıkla tercih edilen bu modeller başarılı batarya kapasiteleri ve şarj süreleri ile öne çıkar. 8 Ah seviyesinde batarya akımı ve 36 voltaj sunan Intouch Smarty Explorer Pro elektrikli scooter modelini üstün batarya  performansı için tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda citymate pro 500 modeli de şarj konusunda sıklıkla tercih edilir. 700 W büyüklüğündeki motoru ve 35 km menzili ile dikkat çeken bu elektrikli scooter modeli 5 saate tam şarj olur. 130 kilograma kadar ağırlık taşıyabilen ve katlanabilen bu elektrikli scooter modelini tercih ederek şehir içi ulaşımınızı kolaylaştırabilir, üstün batarya performansı ile yolda kalmadan istediğiniz yere gidebilirsiniz.

Onvo Elektrikli Scooter

Onvo-Elektrikli-Scooter

Son yıllarda satışa sunduğu elektrikli scooter modelleri ile dikkat çeken Onvo markası şehir içi ulaşımı verimli ve eğlenceli kılan çözümler ile kullanıcı karşısına çıkar. Onvo elektrikli scooter modelleri üstün batarya performansı, kısa şarj süresi, taşınabilirlik ve güçlü motor boyutu ile öne çıkar. Onvo OV 007 modeli sıklıkla tercih edilen elektrikli scooter seçeneklerinden birisidir. 350 W büyüklüğündeki motoru sayesinde 30 km menzil sunan Onvo Ov 007 5 saatte tam şarj olur. 8 inç ebatındaki iki lastiği ile 20 derecelik tırmanma açısı bulunan bu model 150 kilograma kadar ağırlık taşıyabilir. 8 Ah seviyesinde batarya akımı ve 36 batarya voltajı olan Onvo OV 007 elektronik frenleriyle de güvenli bir sürüş deneyimi yaşamanızı mümkün kılar. Eco, Orta ve Spor olmak üzere 3 farklı sürüş modu olan bu model kendi anahtarı ile çalışır ve LED ekranı üzerinden kontrol edebilmenizi sağlar.

Xiaomi Elektrikli Scooter

Xiaomi-Elektrikli-Scooter

Akıllı ev çözümleri ve cihazlar üreten Xiaomi markası elektrikli scooter modelleriyle de beğeni toplar. Piyasadaki rakiplerine göre daha uygun fiyatlı olan Xiaomi elektrikli scooter modelleri fiyat performans açısından öne çıkar. Xiaomi Mi Pro 2 modeli markanın en üst elektrikli scooter seçeneklerinden biridir ve 45 km menzile sahiptir. 600 W gücündeki motoruyla 25 kilometre hız sunan Mi Pro 2 9 saatte tam şarj olur. Mi elektrikli scooter 3 modeli 5.5 saatlik şarj süresi ile dikkat çeker. 600 W gücündeki motoru 30 kilometre  menzil ve 25 kilometre hız sunarken 8.5 inç boyutundaki iki tekerleği üstün tutuş sağlar. Bluetooth bağlantısı yapabilen Mi Scooter 3 aşırı şarj koruması, düşük voltaj koruması, yüksek akım koruması, sıcaklık koruması ve kısa devre koruması gibi özellikleriyle de güvenli bir kullanım sağlar. 20 kilometre menzili bulunan ve 3.5 saat gibi kısa bir sürede şarj olabilen Xiaomi Mi Essential elektrikli scooter modeli 500 W gücünde motora sahiptir. 100 kilogram ağırlık taşıyabilen ve katlanabilen bu elektrikli scooter el gazı, ön far, reflektör ve korna gibi özellikleriyle işlevsel bir ulaşım aracı olarak öne çıkar.

Scoowy Elektrikli Scooter

Scoowy-Elektrikli-Scooter

Yüksek menzil ve hız sunan elektrikli scooterlar üreten Scoowy markasının en çok tercih edilen seçeneklerinden birisi Scoowy 500W modelidir. 50 kilometre menzili ile şehir içi ulaşımında kolaylık sağlayan bu model 40 kilometre hızında hareket eder. 6 saatte tam şarj olan Scoowy 500W modeli  10 inç boyutundaki geniş iki lastiği ile yol tutuşu konusunda kendi kategorisindeki en iyi seçenekler arasında yer alır. 150 kilograma kadar ağırlık  taşıyabilen Scoowy 500W disk frenleri ve amortisör aksamları ile güvenli, konforlu bir sürüş deneyimi yaşatır. Bir diğer adı Scoowy VT-800 Pro olan Scoowy 1600W modeli 60 kilometre menzil sunarken 8 saatte şarj olur. 35 derecelik tırmanma açısı ile öne çıkan bu elektrikli scooter şehir içi kullanım için tercih edebileceğiniz en iyi seçeneklerden birisidir. Saatte 45 kilometre hız sunan Scoowy 1600W 10 inç ebatındaki dolgu tekerlekleri ve 150 kilogramlık taşıma kapasitesi ile en iyi elektrikli scooter modelleri arasında yer alır.

En İyi Elektrikli Scooter Hangisi?

En iyi elektrikli scooter modelinin hangisi olduğu müşteriler tarafından sıklıkla merak edilir. Bu sorunun cevabı kullanıcının ulaşım ihtiyacı ve sıklığına göre değişiklik gösterir. F7 elektrikli scooter gibi menzili yüksek modeller ulaşım ihtiyacı büyük olan müşteriler tarafından tercih edilirken menzili nispeten daha düşük olan seçenekler ulaşım sıklığı az olan kişilerin tercihleri arasında yer alır. Eğer şehir içi ulaşım sıklığınız azsa Citycoco elektrikli scooter modellerinden bir seçim yapabilirsiniz. Citycoco E9-Pro modeli 27 kilometre, T4 modeli ise 45 kilometre menzile sahiptir.

Citymate Urban 350 modeli küçük sayılabilecek 350W motoru ile 40 kilometre menzil sunan nadir modeller arasında yer alır. Saatte 25 kilometre hız sunan bu seçeneği şehir içi ulaşım için rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Yetişkin scooter seçeneklerinden farklı bir forma sahip olan elektrikli scooter oturaklı modelleri daha konforlu bir ulaşım aracıdır. Bu seçenekler arasından bir seçim yaparak daha sorunsuz ve rahat bir sürüş yaşayabilirsiniz. Sıklıkla tercih edilen elektrikli çocuk scooter modellerinden olan Citymate Mini 12 kilometrelik menzili ve 20 kilometrelik hızı ile çocuklar için oldukça uygun bir model olarak öne çıkar. Küçük motoruyla uygun sayılabilecek menzile sahip olan bir diğer seçenek olan Bood Kick scooter modeli 5 saatte şarj olur ve saate 25 kilometre hıza çıkabilir.

Önerilen Diğer Yazılarımız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir