En İyi Masaj Aletleri

masaj aleti tavsiye

Yorucu ve uzun bir gün geçirdiğinizde, gün boyunca sizi ayakta tutan bedeninizi dinlendirmeyi ve ödüllendirmeyi elbette istersiniz. Sağlıklı ve dinç bir beden için vücudu dinlendirmek ve ona iyi davranmak gerekmektedir. Bunu sağlamanın en iyi yollarından sadece bir tanesi masajdır. Bütçenizi zorlamayan ve keyifli bir masajın tadını çıkarmak için mutlaka bir masaj aleti edinmenizi tavsiye ederiz. Bu yazımızda sizlere; evinize geldiğinizde arkanıza yaslanıp , günün yorgunluğunu üzerinizden atmak ve sizi rahatlığa kavuşturacak masaj aleti tavsiyelerinde bulunacağız.

EN İYİ MASAJ ALETLERİ

SİNBO SMR – 4220 SICAK TAŞLI AYAK MASAJ ALETİ;

SİNBO SMR MASAJ ALETİ

Ayaklar, sizin ve bedeniniz için önemli bir konumdadır. Ayaklarınızın sağlığı önemli olduğu için gün sonunda sizi rahatlatabilecek bir masaj gerekmektedir. Bu ayak masajını yaparken siz de rahatlamış ve dinlenmiş hissedeceksiniz. Tüketicilerini rahat ettirmek için Sinbo, ısıtma sistemi ile taşları 45 dereceye kadar ısıtmakta ve ayaklarınızın rahatlamasını sağlamakla birlikte gün boyu yorulan ayaklarınıza bakım yapabilen bir masaj aleti piyasaya ve tüketicilere sunmuşlardır. Yorgunluk ve kas ağrısı gibi şikayetleriniz, Sinbo sıcak taşlı ayak masajı aleti ile büyük bir olasılıkla son bulacaktır. Peki özellikleri nelerdir? Birde onları inceleyelim.

Sinbo Smr-4220 Sıcak Taşlı Ayak Masaj Aleti Özellikleri;

– Elektronik ayarlamalı ısıtma sistemi ayak masajı sırasında su sıcaklığını düzenler ve taşı 45 ‘C sıcaklığına getirmekte,
– Taş sıcaklığı masaj boyunca sabit kalmakta,
– Yüzlerce küçük taş sayesinde ayak tabanınızdaki Accupointlere geleneksel sıcak taşlı ayak masajı uygulanmakta,
– Volkanik taşlar (Sterilize Ve Hijyenik)
– Taşlar sayesinde sağlanan nazik masajla kas ağrısı ve yorgunluk kısa sürede giderilmektedir.
-Fiyatı ise 109.90tl olarak belirtilmektedir.

KAMA SHİATSU BOYUN MASAJ YASTIĞI YOĞURMALI VE ISITMALI;

KAMA SHİATSU

Hem aracınızda (çakmak girişi ile) hem de ofis ve evinizde kullanabileceğiniz kızılötesi ısıtma teknolojisine sahip bir boyun masaj aleti olmakla birlikte, titreşim değil gerçek yoğurmalı masaj etkisi sunmaktadırlar. İster ısıtmalı ister ısıtmasız kullanılabilen bir alettir. Human Touch teknolojisine sahip masaj yastığı, insan parmakları ile yapılan masajı taklit eder. Kızılötesi ısıtma ile rahatlama sağladıkları söylenmektedir. Kama Shiatsu, tüketicilerine sessiz bir masaj deneyimi yaşatmak istemiş ve bunu da boyun masaj yastığı ile sağlamıştır.

Özellikleri;

-Fiyatı: 83.50tl 110 TL
-Paket İçeriği
-Masaj Aleti
-Ev Elektrik Adaptörü
-Araç Çakmak Girişi Güç Adaptörü
-Boyutları: Genişlik 30cm x Uzunluk 16cm x Kalınlık 10cm

DİJİTAL LED EKRANLI AKUPUNTUR KAS GEVŞETİCİ MASAJ ALETİ;

KAS GEVŞETİCİ MASAJ ALETİ

Sinir sistemi ve buna bağlı olan kas sistemini elektronik şoklarla uyararak sinirlere ve kaslara canlılık kazandırır. Adalelerin kasıp gevşetilmesi, damarlar üzerinde pompa etkisi oluşturur ve kan dolaşımını hızlandırır, düzenler. Ağrı kesiciler gibi vücudun her tarafını değil sadece tatbik edilen bölge etrafında ki ağrıların etkisini azaltır. Organların hücrelerinde bulunan enerji dengesini düzenleyip normal çalışmasını sağlar. Vücuttaki sinir uçları, vücudun kendi kendisine tedavi edebileceği bazı maddeleri üretir. Sinir uçlarının elektronik şoklarla uyarılmasıyla bu maddelerin üretimi hızlanır ve vücut kendi kendine daha kolay tedavi edebilir hale gelir. Titreşim etkisi ile kasılmış olan kaslar gevşetilir. Ürün fiyatı ise 38.90tl‘dir.

Ürün İçeriği;

-1 x Dijital Masaj Aleti
-1x Elektrod Pad Tepsisi
-2 x Elektrod Padleri
-1 x 2 Yollu Elektropad
-1 x Güç Adaptörü
-1x Usb Şarj Kablosu
-1x Kullanım Kılavuzu

RELAX OVMALI – ISITMALI BOYUN, SIRT ve VÜCUT MASAJ ALETİ;

RELAX OVMALI ve ISITMALI MASAJ ALETİ

Çok yönlülük hakkında bu masaj aleti içlerinden en iyisidir. Evinizde, otomobilinizde veya ofisinizde kullanabileceğiniz direkt olarak boynunuzun ya da omzunun arkasına konabilen ya da koltuğunuza sarılabilen dört masaj topu içeren bir yastık tasarımı vardır. Hafif ve ergonomik tasarımı ile kendisini vücudunuzun yapısına ayarlar. Kendinizi rahat hissetmek için optimum ısı verir ve aşırı ısınmayı önleyen koruma devresi vardır. Yoğurma ovalama masajını mükemmel yapan şey, tek bir düğmeye basarak masaj yönünü değiştirebilen 8 yoğurma merdanesiyle birlikte gelmesidir. Bu ürünü almadan önce rahatlatıcı değil yoğun bir masaj olduğunu bildiğinizden emin olun. Ulaşması zor noktalarda acı çekiyorsanız, bu sizin için mükemmel bir masajdır. Fiyatı ise 149tl civarındadır.

Önerilen Diğer Yazılarımız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir