En İyi Tıraş Makineleri 2018

Kusursuz bir tıraş şüphesiz her erkeğin isteğidir. Ancak tıraş makinesi alırken çok titiz ve dikkatli davranılması gerekiyor. Bir çok tıraş makinesi denemesine rağmen bir türlü hangi markanın tıraş makinesini kullanacağına karar veremeyen pek çok kişi var. Kişisel bakım veya sakal ve bıyık düzeltmeleri için pek çok tıraş makinesi üretiliyor. Tıraş makinelerinin piyasa fiyatları oldukça değişken öyle ki 30 TL’ye bile tıraş makinesi satılırken 250 TL’ye de tıraş makineleri satılmaktadır. Bu  nedenle bu yazımızda en iyi 3 model tıraş makinesi, en uygun tıraş makinesi, en kaliteli tıraş makinesi gibi pek çok bilgiye yer vereceğiz.

En Uygun Tıraş Makinesi Tavsiye

Traş makinesi almak için en uygun fiyatı tercih edenler için Gillete Fusion Pro Glide FlexBall Power traş makinesini
tavsiye etmekteyiz. Gillete markasının bu model tıraş makinesi ortalama 30-50 TL arası fiyatlara satılmaktadır.
Ayrıca Dahice Gemei GM-696 model tıraş makinesi de oldukça ekonomiktir. Şarjlı bir yapıya sahip olan tıraş makinesi ortalama 30-40 TL’ye satılmaktadır. Bu makineler sakal ve bıyık için tercih edilmelidir. Vücut tıraşı için Gillete Body tercih edilebilir ortalama fiyatı ise 20 TL’dir.

Orta Fiyat Tıraş Makinesi Tavsiye

philips tıraş makinesi
tıraş makinesi tavsiye

Traş makinesi almak için daha yüksek bütçe ayıran kişiler Braun 1/130 serili traş makinesini satın alabilirler.
Bu tıraş makinesinin ortalama fiyatı 100-120 TL’dir. Islak ve kuru tıraşta daha olumlu sonuç almak isteyenler
Philips tıraş makinesi tercih edebilirler. Philips tıraş makineleri ortalama 350-900 TL aralığında satılmaktadır.
Bu tıraş makineleri piyasanın en iyilerindendir. Tıraş makinesi için yüksek bütçe ayırabilenler ve kuaförler tarafından sıkça tercih edilmektedir.

Braun Tıraş Makinesi Tavsiye

braun tıraş makinesi tavsiye

Orta derecede bir bütçe ayıranlar tıraş makineler için Braun markasını tercih edebilirler. Islak ve kuru zeminde de oldukça başarılı performans sergileyen Braun tıraş makineleri piyasa da ortalama 250-300 TL aralığında satılmaktadır. Ayrıca Braun, makineleri için temizleme sıvısı üretmesi sayesinde tıraş makinesi tercihlerini oldukça değiştirebilmektedir. Braun tıraş makinesini satın aldıktan sonra ortalama 30 TL olan temizleme sıvılarını da satın almanız gerekecektir. Bu sayede makineleri uzun süreli kullanımda çok daha kaliteli ve hiç bir problem yaşamadan kullanabileceksiniz.

Önerilen Diğer Yazılarımız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir