En İyi Travel Bebek Arabası

en iyi travel bebek arabası

Bebek sahibi olacak anne – babalar için alışveriş süreci stresli olduğu kadar heyecan vericidir. Özellikle bebek arabası satın alırken büyük zorluk çekilmektedir. Günümüzde birçok farklı markanın farklı özellikler sunan bebek arabası modelleri bulunmaktadır. Bu modeller arasından rahat, kullanışlı ve konforlu olanı tercih ederek bebeğinizin güvenliğini sağlamış olursunuz.

En İyi Travel Bebek Arabası

Bebeği ile sık sık yolculuk yapan aileler için en uygun bebek arabası travel bebek arabalarıdır. Kolay bir kullanıma sahip olan travel bebek arabaları ile birçok yönden avantaj elde edebileceksiniz. Bebek arabası alma konusunda tereddüt yaşıyorsanız, bu yazımız tam size göre.

 

Travel Bebek Arabaları ve Özellikleri

Bebek arabalarının üst kısmına taşıma koltuğunun eklendiği bebek arabalarına travel bebek arabaları denilmektedir. Bu bebek arabası tercih ettiğiniz zaman çocuk koltuğu alma zorunluluğundan kurtulmuş olursunuz. Oldukça kullanışlı bir özelliğe sahip olan travel bebek arabalarından ayırabileceğiniz bir ana kucağı bulunmaktadır. Bu sayede hem oto koltuğu hem bebek arabası hem de evde kullanabileceğiniz ana kucağına aynı anda sahip olabileceksiniz.

 

Travel bebek arabalarının en büyük avantajlarından biri de, bebeğiniz büyüse de rahatlıkla kullanabiliyor olmanızdır. Ayrıca bu model bebek arabalarında yer alan puset sayesinde bebekleriniz egzoz gazlarından ve rüzgârdan korunmuş olur.

 

Bebek arabaları tercih ederken ürünün kolay kullanımına ve hafifliğine dikkat edilmelidir. Travel bebek arabaları hafifliği, tek elle kullanılabilir olması, manevra yapılabilmesi ve rahat hareket ettirilebilmesi açısından son derece kullanışlıdır. Bu özellikler de bu ürüne olan ilgiyi artırmaktadır.

 

Travel bebek arabalarında tekerler 360 derece döndüğü için bebek arabasına istediğiniz gibi yön verebilirsiniz. Bebeklerinizin rahatlığı düşünülerek her ayrıntıya yer verilmiştir. Bu model bebek arabalarında ayarlanabilen ayak desteği ve farklı emniyet kemeri seçenekleri de unutulmamıştır. Destekleyici minder, koruyucu tente, yıkanabilen kumaş, ön tepsi gibi birçok özelliği barındırmaktadır.

 

İsteklerinizi fazlası ile karşılayacak olan en iyi travel bebek arabaları modellerinden memnun kalacağınızı düşünüyoruz. Bebek arabasının koltuğunu yere koyduğunuz zaman alt tabanlarının eğimli olması sayesinde bebeklerinizi sallayarak daha kolay uyumalarını sağlayabilirsiniz. Sizler için piyasada en çok tercih edilen ve kullanışlılığı ile her yönden işinize yarayacak en iyi travel bebek arabalarının hangileri olduğunu araştırdık. 3 en iyi travel bebek arabası modellerine yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

 

LeleBaby Travel Sistem Bebek Arabası Yeni Model

Travel yani seyahat sistemli bebek arabaları içerisinde en çok tercih edilen modellerin başında LeleBaby travel bebek arabaları geliyor. Ürünün portbebeye dönüşen fonksiyonel bir oturma ünitesi mevcuttur. Bu sayede ürünü öne bakar ya da anneye bakar şeklinde kullanabilirsiniz. Hatta yeni doğan bebeklerinizi de güven içerisinde bebek arabasında gezdirebilirsiniz.

En iyi travel bebek arabası tavsiye seçeneklerimiz arasında yer alan LeleBaby travel bebek arabasında bulunan sineklik üst tenteye entegre olarak kullanılabilmektedir. Bu sayede bebeğinizi dış ortamda bulunan haşerelerden koruyabileceksiniz. Bununla beraber, şaseye entegre edilmiş bardaklık eklenerek konfor seviyeniz artırılmıştır.

 

Ürünün ön tekerleklerinde amortisör sistemi mevcuttur. Bu sistem sayesinde sarsıntılı zeminlerde dahi yumuşak ve konforlu bir sürüş imkânı sunulmaktadır. Arka tekerlekler ise ekstra büyük olarak tasarlanarak sarsıntıya karşı dayanıklı hale getirilmiştir. Bununla beraber, tüm ön ve arka tekerlekler tek noktadan kolay bir şekilde çıkarılıp takılmaktadır.

 

Ön tekerlekler tek hareket ile kilitlenebildiği için olası tehlikelerin önüne geçilmiştir. Ayrıca tekerleklere 360 derece dönebilme manevrası özelliği eklendiği için düz olmayan zeminlerde de rahat bir kullanım fırsatı doğmaktadır.

 

Soğuk havalardan bebeğinizi korumak için iç yapıya eklenen ayak kılıfı ünitesi ısı değişimi engellenmiştir. Güneş ışınlarının zararlı etkilerinden bebeklerinizi koruyacak 4 kademeli tente sistemi de unutulmamıştır. Üründe kemer noktalarına kılıf eklenmiş ve bu sayede bebeklerin vücudunda oluşacak tahrişlerin önüne geçilmiştir.

 

12 seviyeye ayarlanabilen ergonomik tutma kolu katlanarak ürünü iç kısımlarda rahatlıkla muhafaza edebilirsiniz. Eşyalarınızı rahat bir şekilde taşımanızı sağlayacak ekstra büyüklüğe sahip sepet sistemine hayran kalacaksınız. Son derece ideal olan LeleBaby Travel bebek arabası tavsiyemizi dinlediğiniz için asla pişman olmayacaksınız. Ürünün piyasa değeri 800 – 850 TL civarındadır.

 

Baby Care Titan Trio Travel Bebek Arabası

En iyi bebek arabası olarak değerlendirilen Baby Care Titan Trio TS – EN 1888 standartlarına tam uyumlu olarak üretilmiştir. Ürünün alüminyum kasası son derece sağlamdır. İki yönlü kullanılabilme özelliğine sahip olan Baby Care Titan Trio’nun ön ve arka tekeri rulmanlıdır. Ayrıca tek hareketle frenleme sistemi mevcuttur. Bu sayede acil durumlarda bebek arabasını rahatlıkla durdurabilir ve bebeğinizi koruyabilirsiniz.

5 noktalı emniyet kemeri eklenen Baby Care Titan Trio bebek arabasında bebeğinizi güvenle gezdirebileceksiniz. Ürünün en önemli özelliklerinden biri de, taşıma sırasında da 3 noktalı emniyet kemeri özelliği taşımasıdır. Oturma ünitesi ile beraber katlanabilen ürün fazla yer kaplamaz. Ayrıca ana kucağını oto koltuğu olarak da kullanabilir ve oto koltuğu alma masrafından kurtulabilirsiniz. Fiyatı 1000 – 1100 TL arasında olan ürünü kullanmanızı öneriyoruz.

 

Beneto BT – 2050 Travel Bebek Arabası

Krom görünümlü ve alüminyum hafif gövdesi ile dikkatleri üzerine çeken Beneto travel bebek arabası, en iyi travel bebek arabaları arasında yer almayı başarmıştır. Ürünün krom görünümlü tekerlekler çift yönlü kullanıma uygundur. Ayrıca kodlan katlanabilme özelliği sayesinde ürünü rahatlıkla her yere taşıyabilirsiniz ve her yerde saklayabilirsiniz.

Beneto travel bebek arabasında tam yatabilme özelliğine sahip ve istenildiği gibi ayarlanabilen sırt dayanağı bulunmaktadır. Bununla beraber tam kapatılabilen, fermuarlı ve ayarlanabilen tente mevcuttur. Ekstra güvenliğe önem veren Beneto markası ikinci ehliyet kilidini unutmamıştır. Kanserojen madde içermeyen Beneto travel bebek arabasının fiyatı 650 – 700 TL civarındadır. Travel bebek arabası almayı düşünüyorsanız, sizin için sıraladığımız bu 3 markayı tercih edebilirsiniz.

Önerilen Diğer Yazılarımız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir