En İyi Katı Meyve Sıkacağı Tavsiye

katı meyve sıkacağı tavsiye

En İyi Katı Meyve Sıkacağı

Doğal ve taze meyve suyunu kim içmek istemez ki? Sizlere kendi karışımlarınızı yapabileceğiniz, en sert meyveleri bile sıkabileceğiniz en iyi katı meyve sıkacağı tavsiyelerinde bulunacağız. Katı meyve sıkacağı almadan önce dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. İlk olarak makinenin gücüne bakmalısınız, gücü ne kadar yüksek ise bir meyveden o kadar çok su çıkarır diyebiliriz. Bir katı meyve sıkacağından verim alabilmeniz için en az 700 Watt olması gereklidir. İkinci olarak dikkat etmeniz gereken ise meyve giriş yerinin geniş olmasıdır. Eğer geniş bir girişi varsa bir meyveyi parçalayıp sıkmanıza gerek kalmadan direk sıkabilirsiniz. Dar meyve girişi olan ve düşük Watt’lı bir katı meyve sıkacağı aldığınız takdirde bu cihaz sizler için kullanışlı olmayacak ve büyük olasılıkla aldığınıza pişman olacaksınız. Sizler için araştırdığımız ve içlerinden en iyilerini seçtiğimiz katı meyve sıkacağı tavsiye modelllerimiz ise şöyledir;

KARACA COOKPLUS;

katı meyve sıkacağı tavsiye

Gayet şık ve güzel bir üründür. Watt’ı yüksek olduğu için sesi biraz fazla çıkabilir ama bu elektronik ürünü kullananların çok beğendiği ve kullanışlı bir ürün olduğunu bildirmeleri gerekçesiyle kesinlikle listemizin birinci sırasında olmayı hak eden bir katı meyve sıkacağıdır. Birçok kullanıcının olumlu yorumunu alan bu ürünü, Karaca Cookplus alışveriş sitelerinden %40’a kadar varan indirimlerle 199.95     299.95 TL‘ye sahip olabilirsiniz. (Son güncelleme: 03/01/2019)

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Cookplus Multi Depo Katı Meyve Sıkacağı 1500W Mint 1501
1500 watt
Tek seferde 2lt meyve suyu
Dayanıklı zirkoryum bıçaklı paslanmaz çelik filtre
Damlama önleyici paslanmaz çelik oluk
75 mm XL beslenme borusu

SIEMENS ME35000TR

SIEMENS ME35000TR Katı Meyve Sıkacağı

73 mm, XL besleme ağzı sayesinde sizlere meyve ve sebzeleri parçalamadan bütün olarak hazneye atma olanağı sağlıyor. İçindeki ürünleri son damlasına kadar sıkma özelliğine sahiptir. Mikro gözenekli paslanmaz çelik süzgeci bulaşık süngeri yardımıyla kolayca temizlenebilir. Köpük ayırıcısı ile tortusuz içecekler hazırlar. Alüminyum kıskaçlı kapağıyla sızıntı ve akma yapmaz. Güvenli çalışma prensibiyle, kapanmamış veya oturmamış bir parçası varsa çalışmaz, böylece hem etrafı kirletmez hem de olası kazaların önüne geçer. Sert ve yumuşak sebze – meyveler için iki farklı hız ayarı ile istediğiniz meyve suyunu hazırlayıp, ikramınızı yapabilirsiniz. Ürün fiyatı ise yaklaşık olarak 400 625 TLcivarındadır. (Son güncelleme: 03/02/2019)

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Gövde Malzemesi: Paslanmaz Çelik
Güç: 700 W
Posa Haznesi Kapasitesi: 2000 ml
Sürahi Kapasitesi: 1250 ml
Kablo Sarma Yuvası
Otomatik Posa Atma
Paslanmaz Çelik Ünite Ağzı
Filtre Malzemesi: Paslanmaz Çelik
Besleme Ağzı Ebatı: 73 mm

BOSCH MES4010

BOSCH MES4010 Katı Meyve Sıkacağı

Seramik bıçağıyla meyve – sebzelerinizi verimli ve sağlıklı biçimde sıkma kapasitesi, 84mm’lik XXL geniş ağzıyla meyve – sebzeleri kesip parçalamadan kolayca içine atabiliyor. Emniyetli ağzı sayesinde damlama ve sızma yapmadan temiz bir sonuç çıkartıyor, tek seferde 1.5lt meyve suyu çıkarma kapasitesi, paslanmaz bıçak ve süzgeç, kolay temizlenme özelliği, yüksek kaliteli döküm alüminyum gövde, meyve – sebzelerin sert ve yumuşaklığına göre üç farklı hız ayarı var. Meyvelerin posasını ayrı bir haznede toplayabilir, her parçayı makinede yıkayabilirsiniz. Ürün fiyatı ise 590 – 834tl  1400-1500 TL aralığındadır.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Yüksek performans sağlayan güçlü motor: 1200 W
Paslanmaz çelik süzgeçli seramik bıçağı sayesinde kolay temizlik ve kusursuz performans
Meyve ve sebzeleri kesmeden hazırlamak için 84mm genişliğinde XXL besleme ağzı
Damlama emniyetli ağzı sayesinde damlatmadan birinci sınıf temizlik
Yüksek kalite döküm alüminyum gövde
Daha uzun ömürlü paslanmaz çelik meyve suyu ağzı
Sert ve yumuşak meyve ve sebzeler için 3 farklı hız ayarı
3lt kapasiteli geniş, çıkartılabilir posa haznesi
Sızdırmayan dökme alüminyum gövde kilidi
Farklı sebze ve meyve türleri için kullanılabilir
Kolay temizleme: Tüm parçalar bulaşık makinesinde yıkanabilir
Otomatik posa atma işlemi
Kaymayı engelleyen lastik ayaklar sayesinde sarsıntısız çalışma özelliği

İlgili Diğer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.