Nike Air Max Spor Ayakkabı En Ucuz Hangi Sitede?

Nike Air Max Spor Ayakkabı en ucuz hangi sitede

Nike Air Max Spor Ayakkabı En Ucuz Hangi Sitede?

  1. Nike Air Max Spor Ayakkabı

Şık Tasarımı ile Terletmeyen Özellik

Nike’ın spor ayakkabısı modeli, şık tasarımı ile dikkat çeken file üst kısım ve topuktaki Max Air birimi sayesinde, hafif nefes alabilirlik ve yumuşak bir kullanım sunarken, topuktaki yastıklama özelliğiyle de esneklik sağlamaktadır. Nike’ın koşu ayakkabısı çeşitleri arasında en çok kullanılan modellerden biri olan Air Max hafifliği ile de konfor sunmaktadır. Doğal kauçuk dış tabanı ile özellikle uzun süreli kullanımlarda erime yapmayan ve kullanım süresini maksimum seviyeye çıkaran Air Max spor ayakkabı, dayanıklılığının yanı sıra ayak tabanının tamamen oturmasını sağlamaktadır. Ayak tabanını saran dış tabanı, ayağı tamamen kaplayan üst yüzeyin bağcıklarla desteklenmesi sayesinde koşu sırasında kayma yapmasını önlemektedir.

Hızlı Tepki ve Sağlamlık

Ayak tarağındaki esnek oluklar, ayağın şeklini alarak esnekliği arttırmaktadır. Koşu sırasında doğal hareket kabiliyeti elde edilmesiyle hızı en üst seviyeye çıkartmaktadır. Terlemeye karşı hijyenik yapıya sahip özelliğe sahip kumaştan oluşan üst kısım, tasarımının yanı sıra kokuyu önlemesiyle uzun süreli koşularda da üstün performans sağlamaktadır. Kullanıcılara hızlı tepki kabiliyeti kazandıran Air Max ayakkabı modellerinde, bu özellik şeffaf bir şekilde gözle görülür hale getirilerek ayakkabıya ayrı bir hava vermektedir.

Tüm Spor Dallarında Rahatlıkla Kullanılabilir

Nike Air teknolojisiyle üretilen ayakkabı modeli sağlamlığıyla da dikkat çekmektedir. İçerisindeki basınçlı hava ayrıca orta tabanda, ayak tarağının altında ve ayak tarağında çarpma etkisinin şiddetini en alt seviyeye indirerek, sert zeminlerde yapılan koşularda ağrıya neden olmayan kullanım rahatlığı sunmaktadır. Ayak sağlığı açısından oldukça iyi özelliklere sahip Nike spor ayakkabıları, Air Sole özelliğine sahip modeller arasında yer almaktadır. Hafifliğin sağlamlıkla buluştuğu Air Max modeller, antrenmanlarda ve koşularda daha az enerji sarf edilmesine neden oluyor ve performansı en üst seviyeye çıkarıyor. Max Air özelliğine sahip Nike modellerini neredeyse tüm spor dallarında kullanabilirsiniz. Ayrıca günlük kullanım için de oldukça uygun bu modelleri; yürüyüşlerinizde, işe giderken veya alışveriş sırasında da spor kıyafetlerinizle rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Nike Air Max Spor Ayakkabı En Ucuz Hangi Sitede?

N11.com

Nike Air Max En Ucuz Hangi Sitede?

N11.com sitesinde Nike Air Max spor ayakkabı ürününün rengini, numarasını ve kullanıcıyı belirleyerek arama hazinesini kısıtlayıp istediğiniz ürüne daha kolay ulaşabilir ve siparişinizi verebilirsiniz. Bu sitenin iade ve değişim bilgileri ise;

  • n11.com’dan satın aldığınız ürünler için cayma hakkınızı kullanabilirsiniz.
  • Farklı bir model, beden veya renkle ”Ürün Değişimi” yapabilirsiniz.
  • Ürünü mağazaya ücretsiz göndermek için mağazanın anlaşmalı kargo firmasını tercih edebilirsiniz.Ürünle ilgili bilgi almak için
  • Mağazaya Soru Sor alanından mağazayla iletişime geçebilirsiniz.

Sportoptan.com

En Ucuz Nike Air Max

Ürün tipi, kategorisi, rengi, numarası ve kullanıcı gibi bilgileri girip aramanızı daraltabilir ve istediğiniz ürüne oldukça kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ücretsiz kargodan yararlanıp isterseniz de telefonla sipariş verebilirsiniz. Nike Air Max spor ayakkabısının en ucuz olduğu sitelerden birisi olan sportoptan.com sitesinde isterseniz ürün iadesi ve değişimi yapabilirsiniz.

Trendyol.com

Nike Air Max En Uygun Fiyat Nerede?

Seçtiğiniz ürünün 24 saat içinde kargoya verilmesi ve 15 gün içinde iade yapılabilmesi elbette ki sadece bu siteye has bir uygulama değildir. Fakat fiyat aralıkları kıyaslandığında en ucuz siteler arasında yer almayı kesinlikle hakkediyor. Ürün yelpazesini seçtiğiniz bölümlerle kısıtlayabilir ve istediğiniz Nike Air Max spor ayakkabısına bir an önce kavuşabilirsiniz.

Önerilen Diğer Yazılarımız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir