Robot Süpürge Tavsiye

Robot Süpürge Tavsiye

Robot süpürgeler akıllı teknolojileri ile temizlik sürecini baştan yazar. Son yıllarda oldukça popüler olan robot süpürge modelleri evinizi tek başına temizleyebilir ve paspaslayabilir. Ayrıca bazı modeller kendi çöpünü boşaltabilir, sesli uyarı verebilir, evinizin haritasını çıkarabilir. Müşterilerin bunca model arasından uygun bir robot süpürge seçmesi meşakkatli olabilir. Robot süpürge tavsiyeleri listelerine göz atarak kullanışlı ve gelişmiş bir model seçebilirsiniz.

Robot Süpürge Tavsiyeleri

Günümüzde müşterilerin tercih edebileceği birçok robot süpürge modeli bulunur. Bu modeller arasından tutarlı ve kullanışlı bir seçim yapabilmek için araştırma yapmanız gerekebilir. Aynı zamanda robot süpürge tavsiye listelerine göz atmak, kullanıcı yorumlarını okumak ve ürünlerin özelliklerini öğrenmek size yardımcı olabilir 2022 yılında tercih edebileceğiniz en iyi robot süpürge modellerinden bazıları şunlardır:

Roborock S6 MaxV

Robot süpürge tavsiye 2022 listesinde üst sıralarda yer alan Roborock S6 MaxV evinizi temizlerken aynı zamanda paspas da yapar. 6 saat şarj olduktan sonra 180 dakika boyunca evinizi temizleyen bu model 2500 Pa emiş gücüne sahiptir. 68 dB seviyesinde gürültü oluşturan Roborock S6 MaxV üstün teknolojik özellikleri ve sensörleri ile evinizi haritalar, kir yoğunluğuna göre emiş gücünü ayarlar.

Xiaomi Mi Vacuum Mop Pro

4 saatlik tam şarjına karşın 110 dakika temizlik yapabilen bu model akıllı robot süpürge tavsiye seçenekleri arasındadır. 20 mm yüksekliğindeki engelleri aşabilen Xiaomi Mi Vacuum Mop Pro 65 dB seviyesinde gürültü oluşturur. 2100 Pa değerindeki emiş gücü ve çeşitli gelişmiş sensörleri ile öne çıkan bu model 2022 yılında tercih edilebilecek en iyi robot süpürge seçeneklerinden biridir.

Akıllı Robot Süpürge Modelleri

Günümüzde robot süpürgeler donanımları ve yazılımları ile adeta bir bilgisayar gibi çalışarak temizlik sürecini zahmetsiz kılar. Öyle ki bazı robot süpürge modelleri kendi kendisini temizleyebilir, çöpünü boşaltabilir. Çoğu robot süpürge modeli temizlik sırasında şarjı azaldığında kendiliğinden şarj istasyonuna giderek şarjını doldurur ve temizliğe devam eder. En çok tavsiye edilen robot süpürge modelleri navigasyon ve haritalama özellikleri sayesinde evin neresinde olduklarını ve şarj istasyonuna gitmek için hangi yöne doğru hareket etmeleri gerektiğini bilir.

Çöp İstasyonlu Robot Süpürgeler

Çöp istasyonlu robot süpürgeler 2022 yılında müşterilerin sıklıkla tercih ettiği cihazlar arasında yer alır. Normal robot süpürge modellerinin temizlik sonrasında manuel olarak boşaltılması ve temizliğe hazır hale getirilmesi gerekir. Fakat çöp istasyonlu robot süpürgeler kendi kendilerine otomatik olarak istasyona gider, çöpü boşaltır ve temizliğe devam eder. Çöp istasyonlu robot süpürge tavsiye listelerinde üst sıralarda yer alan bazı modeller şunlardır:

Dreame Bot Z10 Pro

4000 Pa emiş gücü bulunan Dreame Bot Z10 Pro 20 mm yüksekliğindeki engelleri aşabilir. En iyi robot süpürge tavsiye modelleri arasında yer alan Dreame Bot Z10 Pro evinizi hem süpürebilir hem de paspas yapabilir. 150 ml su haznesi ve 400 ml toz haznesi ile oldukça yeterli bir performans sunan bu model 150 dakika boyunca çalışabilir. Dreame Bot Z10 Pro evinizi Lazer (LDS) teknolojisi ile 3 farklı biçimde haritalar.

Viomi Alfa 2 Pro

4000 Pa emiş gücü sunan Viomi Alfa 2 Pro çöp istasyonu ve otomatik şarj özellikleri ile en iyi robot süpürge tavsiyesi seçeneklerinden biri olmayı başarır. 150 dakika boyunca temizlik yapabilen bu model 70 dB gürültü oluşturur. 55W gücünde çalışan Viomi Alfa 2 Pro 20 mm yüksekliğindeki engelleri aşabilir. Aynı zamanda çarpma önleme, yükseklik algılama ve kir seviyesine göre emiş gücü ayarlama gibi gelişmiş özelliklere sahiptir.

Islak Kuru Robot Süpürge Modelleri

Islak kuru robot süpürge modelleri standart modellere nazaran daha fazla özelliğe sahiptir. Evinizi temizlerken aynı zamanda paspas özelliği ile hijyeni en üst düzeye çıkaran robot süpürge modellerini güvenle tercih edebilirsiniz. Evinizde hijyen sağlarken aynı zamanda temizlik sürecini hayatınızdan çıkaracak robot süpürge modelleri için ıslak kuru robot süpürge tavsiye listelerine göz atabilirsiniz.

Neabot Nomo Q11

6 saatlik şarj süresi ile 200 dk çalışma süresi sunan Neabot Nomo Q11 4000 Pa emiş gücüne sahiptir. 50 W gücünde çalışan bu model 60 dB gürültü oluşturur. 250 metrekare boyutunda bir alanı temizleyebilen Neabot Nomo Q11 birçok gelişmiş sensöre sahiptir. Neabot Nomo Q11 robot süpürge kullanıcı yorumları kısmına göz atarak ürünü satın almadan önce bilgi edinebilirsiniz.

Navigasyonlu Robot Süpürge Çeşitleri

Navigasyonlu robot süpürge modelleri birçok avantajları ile öne çıkar. Bu robot süpürgeler evinizin haritasını çıkarır. Böylece hangi alanlardan geçebileceğini, hangi alanlardan geçmemesi gerektiğini ve nereleri temizleyebileceğini daima bilir. Aynı zamanda navigasyon özelliği evde olmasanız bile robot süpürgenin  evin içerisinde nerede olduğunu, evin ne kadarını temizlediğini uygulama üzerinden öğrenebilmenizi sağlar. Navigasyonlu robot süpürge kullananların yorumları bu ürünler için size yol gösterici olabilir.

Xiaomi Mijia 1C

Navigasyonlu robot süpürge tavsiye listelerinin üst sıralarında yer alan Xiaomi Mijia 1C 2500 Pa emiş gücü sunar. 4 saatte şarj olan ve 120 dakika çalışabilen bu model 20 mm yükseklikteki engelleri aşabilir. Mobil uygulama ile kontrol edilen Xiaomi Mijia 1C evinizi haritalayabilir. 64 dB gürültü oluşturan bu model 80 metrekarelik alanları temizleyebilir. 15 farklı sensörü bulunan Xiaomi Mijia 1C 4 farklı temizlik modu ile evinizdeki hijyeni en üst seviyeye çıkarır. Aynı zamanda filtresi istenildiğinde yıkanabilir. Otomatik şarj özelliği de bulunan bu robot süpürge modeli 2022 yılında tercih edilebilecek en iyi ve verimli fiyat performans modellerinden birisidir.

Önerilen Diğer Yazılarımız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir