3 En İyi Doğal Diş Macunu Markaları

İyi bir görünüm ve güzel bir gülümseme için dişlerimiz çok önemlidir. Dişlerde oluşan sararmalar ve çürükler en büyük korkularımızdandır. Sıcak ya da soğuk bir şey yiyip içtiğimizde dişlerimizin sızlaması da en önemli sorunlarımızdan biridir. Doğal bir diş macunuyla bütün bu sıkıntılarımızın önüne geçip, sağlıklı dişlere ve güzel gülümsemelere sahip olabiliriz.

Doğal Diş Macunu Markaları

Reklamlarda gördüğümüz doğal diş macunu markaları ne kadar gerçekçi olabilir ki? Her firma kendi markasını elinden geldiğince süsleyip tanıtır ve bizler de çoğunlukla bu markaları kullandığımızda istediğimiz sonuçları elde edemeyiz. İzlediğimiz yahut duyduğumuz bir diş macununu almadan önce içerisinde bulunan kimyasal maddeleri araştırırsak ve en doğal diş macununu seçersek diş sağlımız için daha iyi bir karar vermiş oluruz. Bir çok diş macununun içerisinde bulunan kimyasal maddelerin dişlerimize büyük ölçüde zarar verdiğini biliyoruz. Bu sebeple seçeceğimiz diş macunun doğal olması bizler için oldukça önem arz etmektedir. Şimdi sizlere kimyasal maddelerden yoksun 3 en iyi diş macunu markası önereceğiz.

Forever Living Diş Macunu

Doğal Diş macunu markası
Forever Living Diş Macunu

Aloe Vera, Propolis ve diğer bileşenler ile özel olarak üretilmiştir. Dişlerinizde doğal beyazlık katar,  lekelerin temizlenmesine yardımcı olur ve  ferahlatıcı bir ağız kokusu sağlar. Dişlerde tartar oluşumunu ve çürümeyi önler. Ağız içi aft ve yaraların tedavisinde son derece etkilidir. Propolis ve 26 değişik bitki karışımından üretilmiştir ve ağız yaralarına iyi gelir, ağız kokusunu giderir dişler fırçalandıktan sonra durulamaya gerek kalmaz, mide yanması gibi bir sorununuz olduğunda bu macundan bir parça yutulması yanmayı giderir ve sarımsak gibi ağır kokuları giderir. Aloe Vera geçmişten günümüze kalitesinden ve çok yönlülüğünden dolayı ağız sağlığında çok değerli olduğu bulunmuştur. Stabilize Aloe Vera jel ile arı propolisinin birleşimi, diş etlerini ve ağız içi yüzeyini rahatlatır. Sodyum Flüorit ve hayvanlardan elde edilen hiçbir ürün içermez. Forever living diş macununun kullanımından sonra içerisindeki bitki özlü karışımlar ile dişleriniz oldukça rahatlayacaktır. 2 haftalık bir süreç sonrasında bu macunun etkisini ve dişlerinizin beyazladığını çok net bir şekilde gözlemleyeceksinizdir.

Forever Living diş macunu fiyatı ise: 22.70tl civarındadır.

Farmasi Diş Macunu

Doğal Diş macunu markası
Farmasi Eurofresh Advanced Care Diş Macunu

Farmasi Diş Macunları paraben, triklosan, boya, florid sert aşındırıcılar, SLS, florür ve gluten içermez. Kalsiyum karbonatla derinlemesine temizler ve beyazlatmaya yardımcı olur, Limon ekstresi ile parlatır. İçerisindeki adaçayı ve çay ağacı yağı ile bakteri ve tartar oluşumunu önler.  Papatya ekstresi ile diş hassasiyetini ve içerisinde bulunan mineral tuzlarla diş minesini korur. Ayrıca Farmasi laboratuvarlarında özel olarak geliştirilmiş Aloe Vera ve çay ağacı yağı ekstresi ile çay, kahve ve sigara lekelerinin oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Ferah bir nefes almanızı sağlar.

Farmasi Eurofresh Advanced Care diş macunu fiyatı ise; 10.85tl civarındadır.

Doğal Diş macunu markası
Farmasi Eurofresh Whitening Diş Macunu

Bu diş macununun içerisinde misvak bulunmaktadır. Misvak, kültürümüzde yüzyıllardır diş ve diş eti bakımında kullanılmaktadır. İçerdiği aktif ajanlar sayesinde diş yapısını korur, güçlendirir ve diş etlerine bakım yapar.

Farmasi Eurofresh Whitening diş macunu fiyatı ise; 11.90tl civarındadır.

Himalaya Diş Macunu

Himalaya Herbals Sparkly White Doğal Diş macunu
Himalaya Herbals Sparkly White

Tamamen bitkisel olan bu ürünün içerisinde misvak, papaya ve ananas bulunmaktadır. Bitkisel enzim teknolojisi ile üretilmiştir. Çürüklerin önlenmesinde, ağız kokusunun giderilmesinde, diş ve diş eti yapısının korunmasında, diş yapısının güçlendirilmesinde, plak oluşumunun önlenme ve giderilmesinde etkilidir. İçerisinde paraben ve hiçbir hayvansal ürün bulunmamaktadır. Diş hassasiyetinin ortadan kaldırılmasında önemli rol alır. 2 haftalık düzenli kullanım sonunda diş lekeleri, diş sararmasının gözle görülür derecede giderilmesini sağlar.

Gratis mağazalarında rahatlıkla bulabileceğiniz bu ürünün fiyatı ise; 12.00tl civarındadır.

Önerilen Diğer Yazılarımız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir