En İyi İnternet Sağlayıcı Hangisi 2023

en iyi internet sağlayıcı

En İyi İnternet Servis Sağlayıcı

Evinizde yada iş yerinizde kullandığınız internetten memnun kalmanız ve değiştirmek istiyorsunuz ya da yeni bir internet aboneliği alacaksınız. Hangi firmadan internet aboneliği alacağınıza karar vermediyseniz bu yazımızda en iyi internet hangisi sorusunun cevabını bulabilirsiniz. En ucuz limitli, limitsiz ya da kotasız internet paketleri hakkında detaylı bilgiyi sizlere sağlayacağız. Her kampanyaya inanmamak ve aldanmamak lazım.

Eve Hangi İnternet Paketini Almalıyım Diyorsanız;

Evde kullanıma uygun en ideal kampanyalar genelde TV+internet olanlardır. Digitürk, Dsmart, Tivibu, Filbox gibi TV yayını ve internet hizmeti sunan kampanyalar bulunmaktadır. Cep telefonunuzdan izleme fırsatı, film, sinema gibi avantajını yanında maç izlemeyi seven sporseverler içinde paketler vardır. Mevcut kullandığınız paketten caymak istiyorsanız cayma bedellerini detaylı olarak incelemelisiniz. Taahhüt süreniz bittiyse internet paket fiyatı normal fiyatından yüksek gelecektir. Bu gibi durumda yeni bir taahhüt yaparak ya da internetinizi taşıyarak uygun bir fibere geçebilirsiniz.

Tv’li İnternet Paketleri;

-Superonlıne ile Dıgıturk

-Vodafone Supernet ile Dsmart

-Dsmart ile ayrıca fiber internetler

-TTNET (Turk Telekom) ile Tivibu paketlerinden birini tercih edebilirsiniz. Dsmart 49 TL, Dıgıturk 59 TL, Tivibu 59 TL gibi fiyatlar ile kampanyalardan faydalanabilirsiniz. ADSL ve FIBER internet olarak bağlatabilirsiniz.

en iyi internet sağlayıcı

Superonline

Fiber internet olarak kaliteli hizmet veren Turkcellin fiber alt yapısı tamamen firmanın kendisine aittir. AKK’ niz dolduğunda 10 TL ve 20 TL aylık paketler alıp AKK’ nizi yükseltebilirsiniz. Bu paket ile televizyonda istediğiniz bir kanalda 12 saate kadar geri dönüş yapıp kaçırdığınız program ve filmleri takip edebilirsiniz. Uygun fiyatlı çok sayıda kampanya ve destekleri vardır.  Fiyat bakımından fiber tarifeleri uygundur.

superonline internet servis sağlayıcı

Taahhüt istemeyen kampanyaları ile müşterilerin ilgi odağı olmuştur. Beğenmezseniz paranız iade paket kampanyası ile 100 Mbit’e kadar kullanım ile 59,33 TL fiyat kampanyası sunmaktadır. Bu paket oldukça avantajları ile taahhütsüz, AKK’ siz limitsiz kullanım sağlamaktadır. Son başvuru tarihi 04/02/2018 dir.

TTNET

ttnet internet servis sağlayıcı

Ülkemizde internet alt yapısına sahip lisans alan tek firma TTNET’ tir. Ancak kullanıcıların birçoğu TTNET’ ten memnun kalmamış ve olumsuz yorumlarda bulunmuşlardır. En çok aboneye sahip olmasından ötürü bu kadar şikâyete maruz kaldığı kanısındayız. En iyi internet sağlayıcılarındandır. Sorun giderme, hizmetlerin kusursuz olması konusunda oldukça hızlıdır. Televizyon hizmetlerini internet kullanıcılarına ücretsiz olarak sunan kampanyaları vardır.  Cep telefonu, tablet, bilgisayar gibi paket kampanyalarına ek destekleri vardır. Başka operatörden TTNET’ e taşınacaksanız 5 ayx14,90 TL daha sonra 44,90 Tl fiyatı ile limitsiz kullanım sağlayan kampanyası vardır. 31/01/2018 son başvuru tarihidir. En ideal kampanyasıdır. TTNET’ de diğer firmalar gibi internet tarifeleri, telefon paketleri, Tv kampanyaları GB seviyesine göre ücretlendirmektedir.

D-Smart

d-smart internet servis sağlayıcı

İster oyun oynasın ister video indirin film izleyin sorun yaşamayacağınız kesintisiz internet sağlayan pakettir. Fiber ve TV konusundaki hizmetleri oldukça iyidir. Teknik hizmetleri çok fazla iyi olmasa da internet kalitesi açısından verimlidir. Geniş fiber ağına sahip olan en iyi internet sağlayıcıları arasında yer almaktadır. İnternet ve en fazla HD kanalı bir arada barındıran esnek internet paketleri mevcuttur. TürkTelekom’ un alt yapısını kullanmaktadır. İnternet paketlerinin yanında TV paketleri ile müşterilerin en çok tercih ettiği ve olumlu yorumlar aldığı avantajlı paketlerdendir. Özellikle 10 Mbit’ e kadar 10 Mbps’ ye kadar hızlı Fiber paketi ile limitsiz internet paketi dahilinde 24 ay taahhütlü 24×49,00 TL fiyatı ile 30/01/2018 son başvuru tarihli kampanyası kullanıma idealdir. Ayrıca yenilik seven firma D-Smart Go ile kullanıcılara istediği zaman ve istediği yerde film, yerli-yabancı dizi, maç keyfi yaşatmaktadır.

Sizler de edinmiş olduğunuz tecrübelerinizle internet sağlayıcıları hakkında paket ve kampanyalarla fikir vererek yön gösterebilirsiniz.

Önerilen Diğer Yazılarımız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir