Philips En İyi Elektrikli Süpürge Modelleri Ve Fiyatları

Her evde demirbaş sınıfına giren eşyalar bulunmaktadır. Bu eşyalar arasında buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, televizyon ne kadar önemli ise elektrikli süpürgede bir evde o kadar önemlidir ve demirbaş sınıfına giren eşyalar arasında yer almaktadır. Kullanmış olduğumuz küçük elektrikli cihazlar bozulduğu takdirde hemen yenisini almak için acele etmeyiz fakat demirbaş kategorisine giren cihazların bozulması halinde hiç vakit kaybetmeden yenisini alma telaşına düşeriz. Bunun nedeni buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, televizyon ve elektrikli süpürge gibi eşyaların evde muhakkak olmak zorunda olmasıdır. 2019 yılına yaklaştığımız şu günlerde yeni evlenecek olan çiftler için, eşine, annesine ya da sevdiklerine hediye alma telaşına düşen fakat ne alması gerektiğine karar vermekte zorlanan kişilere fikir olması açısından philips en iyi elektrikli süpürge modelleri ve fiyatları hakkında aydınlatıcı bilgiler vereceğiz.

Elektrik ile çalışan cihazlar konusunda dünyada ve ülkemizde en iyiler arasında bulunan markalardan biri de Philipstir. Bir Hollanda markası olan Philips’in kurucusu Gerard Philipstir. Dünyada marka olarak bu kadar önemli bir yer kazanmasının nedenisatışa sunduğu tüm ürünlerin, en son teknolojiler kullanılarak ve en kaliteli malzeme kullanılarak üretilmiş olmasıdır. Ayrıca bu kadar başarılı olmasının ve marka değeri kazanmasını diğer bir sebebi ise çalışma anlayışının müşteri memnuniyeti üzerine kurulmuş olmasıdır.

Philips En İyi Elektrikli Süpürge Modelleri Ve Fiyatları

Philips, en iyi elektrik süpürge modellerini uygun fiyat seçenekleri ile 2019 yılında da kaliteden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden satışa sunmaya devam ediyor. Tüm modelleri, kaliteli ve kullanışlı olan markanın en çok tercih edilen modellerini ve özelliklerini henüz hangi markayı almak istediğine karar veremeyenler için araştırdık.

Philips Marathon Ultimate

FC9924_07_MarathonUltimate_Elektrik_supurgesi

Tartışmasız Philip’sin en iyi modellerinden olan Philips marathon ultimate üstün temizlik özelliği ile kullanıcılardan tam not almayı başarmıştır. Kullanıcılar tarafından yeni elektrik süpürgesi alacak olan kişilere en çok tavsiye edilen model Marathon Ultimate’dir. Piyasada 1500 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan Philips Marathon Ultimate oldukça başarılı bir satış grafiği çizmektedir. Toz torbasız kullanım özelliği olması ve haznede biriken tozların kolay bir şekilde temizlenmesi kullanıcılara büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Halı ve sert zeminler için ayrı tasarlanmış başlıkları sayesinde üstün temizlik sağlar.Süpürge kullanılırken tozların havaya kalkmasını önlemek amacıyla nano clean teknolojisi kullanılmıştır. Elektrik tüketimi oldukça azdır yani A+ enerji sınıfına dahildir.

Philips Power Pro Compact

Su haznesi ve toz torbası özelliği bulunmayan sadece tozu ve kiri kendi haznesi içinde hapseden oldukça kullanışlı bir modeldir. Çok yüksek çekim gücüne sahip olan süpürge 750 watt motor gücüne sahiptir. Bir buçuk litre toz haznesi kapasitesi bulunan Philips power pro compactın 79 desibel ses kapasitesi vardır. Ev de küçük bebeği olan aileler için iyi bir tercihtir ve kullanılırken çıkardığı ses oldukça makul düzeydedir. Her kullanımdan sonra toz haznesinin ve filitresinin temizlenmesi uzun süre üstün performans ile çalışmasını sağlar. 2 yıl garanti süresi bulunan bu model piyasada 500 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Philips PowerPro City

Philips-PowerPro-City-FC9331/07-Elektrik-supurgesi

Etkili temizlik isteyen kullanıcılar için üretilmiş olan Philips power pro city 650 watt motor gücü ile yüksek çekim gücüne sahiptir. Toz haznesi ve diğer parçaların kolay takılıp çıkartılması rahat kullanım olanağı sağlarken 8 metre uzunluğunda olan kablosu sayesinde sürekli prize takip çıkarmak gibi bir sorun yaşanmaz.Toz haznesini temizlerken kesinlikle etrafta toz bulutu oluşmaz. Kullanılan power cyclone teknolojisi ile ortamda bulunan temiz hava ile tozu birbirinden ayrıştırarak bir defada ayırır. Süpürgeyi kullanırken daha rahat hareket etmesini sağlayan özel kauçuk tekerlekleri vardır. Philips power pro City piyasada 700 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Philips Power Pro Expert
 

Philips-PowerPro-Expert-FC9724_69-U1P-Elektrik-supurgesi

Philips Power Pro Expert toz torbasız oluşu, A+ enerji sınıfında olması ile daha az elektrik tüketimi sağlamaktadır. İster sert bir zemin ister halı gibi yumuşak yüzeyler de yada en kuytu köşelere kadar hiç zorlanmadan temizlik yapmanın keyfini çıkarmak içinen doğru tercih Philips Power Pro EXPERT’tir. 76 desibel ses çıkartma özelliği ile istenilen saatte kimseyi rahatsız etmeden kullanılan bir modeldir. Ayrıca 650 watt motor gücü ile yüksek çekim gücüne sahiptir. Herhangi bir çarpma düşürme gibi durumlarda zarar görmemesi için en son teknoloji kullanılarak ve en üst kalitede malzeme kullanılarak üretilmiştir. Yedi metre olan kablo uzunluğu ile rahat kullanım olanağı sağlar. Uzun bir süre elektrikli süpürge almak için araştırma yapan kişilerin birçoğu Philips Power Pro EXPERT’ten yana kullanmaktadır. Piyasada 1300 TL’den başlayan satışa sunulan ürün aldığı parayı sonuna kadar hak ediyor.
 

Tüketicilerin bir elektrik süpürgesinden beklentisi nedir? Ya da iyi bir elektrikli süpürgede hangi özellikler bulunmalıdır? Yüksek watt motor gücüne sahip olması, yüksek çekim gücünün olması, A+ enerji sınıfı kategorisinde olup az elektrik tüketmesi, toz haznesinin kolay temizlenme özelliği olması, kablo uzunluğu en üst seviyede olması, kolay ve rahat kullanım imkanı sunması ve çok uzun yıllar sorun yaşamadan kullanma olanağı sunması iyi bir elektrik süpürgesinde olması gereken özelliklerdir. Bütün bu özellikler en üst teknoloji ve kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olan Philips elektrik süpürgesi modellerinde mevcuttur. Philips markalı tüm ürünler, ülkemizde oldukça fazla olan satış mağazalarından temin edildiği gibi tüketicinin daha kolay almasını sağlamak için internet üzerinden de satışı yapılmaktadır. Kullanılan ürünle ilgili yaşanacak herhangi bir soruna karşı müşteri destek hattı, müşterileri memnuniyeti ilkesi gereği hizmet vermektedir.

Önerilen Diğer Yazılarımız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir