Çamaşır Makinesi Tavsiye

çamaşır makinesi tavsiye

Yıllarca giysileri nazikçe temizleyen tavsiye ettiğimiz güvenilir bir çamaşır makinesi tavsiye yükünüzü azaltır. Yıkayıcılar tür, kapasite ve özelliklere bağlı olarak farklı fiyatlara satılmaktadır. Farklı özelliklere sahip yeni tür makineler, teknolojinin nimetlerini kullanan modeller ihtiyaçlarına yönelik programlar sunarken hayatınızı da kolaylaştıracaktır. İşte bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en iyi çamaşır makineleri.

Marka Marka Çamaşır Makinesi Tavsiye Modeller

1. Vestel Çamaşır Makineleri
2. Bosch Çamaşır Makineleri
3. Samsung Çamaşır Makineleri
4. Arçelik Çamaşır Makineleri
5. Beko Çamaşır Makineleri
6. LG Çamaşır Makineleri

Vestel Çamaşır Makineleri

Çamaşır makinesi tasarımının en üst noktasında Vestel, dünyanın önde gelen çamaşır makineleri ve çamaşır kurutma makinelerini yaratıyor ve üretiyor. Vestel City’de tasarlanan en yeni öncü çamaşırhane modeli dünyanın en sessiz çamaşır makinesi. Zorlukla duyulabilen bir 39dB ses seviyesinde çalışan bu model, bugüne kadarki en sessiz çamaşır makinesidir.

Vestel F Serisi Çamaşır Makinesi

Birinci sınıf çamaşır yıkama yeniliğini keşfedin. F Serisi, öncü teknolojilerin yanı sıra rekor kıracak şekilde tasarlanmıştır.

Vestel R Serisi Çamaşır Makinesi

Tasarımdan ilham alan R Serisi, kullanım kolaylığı için yenilikçi, dairesel kontrol sağlar.

Vestel B Serisi Çamaşır Makinesi

Yüksek kalite ve inanılmaz değer, B giriş seviyesi ürün yelpazesinde ön plana çıkmaktadır.

*Vestel çamaşır makinelerinin fiyatları 1300 TL ile 4400 TL arasındaki değişiklik göstermektedir.

Bosch Çamaşır Makineleri

125 yılı aşkın bir süredir Bosch markası, markayı ev aletleri endüstrisinde en ön sırada tutan mükemmel mühendislik ile eş anlamlıdır. Çamaşır makinesi modelleri, her yük için mükemmel sonuçlar elde etmeniz için size gönül rahatlığı sağlayan bir dizi ileri teknolojiyle birlikte gelir. Sizin için doğru Bosch çamaşır makinesini seçmenize yardımcı olmak için okumaya devam edebilirsiniz.

Bosch AntiTangle (Dolaşıklık Karşıtı) Çamaşır Makinesi

Yeni ve pahalı giysilerinize tam bakım sağlamak için tüm çabayı gösterdiğiniz üreticiler tarafından da bilinmektedir. Ancak yıkamalar ne kadar uğraşırsanız uğraşınız çamaşırlarınızda sert etkilere sahip olabilir. Giysiler, yıkama sırasında arapsaçı gibi olur ve makineden çıkarırken sizi epey zorlar. Bu, giysilerinize oldukça hasar verebilir. Yeni AntiTangle çamaşır makinesi tavsiye modelimiz giysilerinizde dolaşmaya ve hasara karşı koruma sağlar. Bu özellikteki yıkamalar için AntiTangle düğmesine basmanız yeterli.

Bosch VarioDrum Çamaşır Makinesi

İnce kumaşların her dönüşte korunması için tasarlanmıştır. Bosch VarioDrum , elbiselere nazik fakat kirlere sert davranan bir tasarıma sahiptir. Tambur bir yöne dönerken, raketin düz tarafı ince tekstil ürünlerini temizler. Zıt doğrultuda döndüğü zaman, raketin dik tarafı dalgalı damlacık tasarımı ile derinlemesine bir temizlik sağlar.

256 Yük Algılama Seviyesine Sahip Activewater Plus

ActiveWater Plus, 256 yük algılama seviyesi, optimize edilmiş su kullanımı ve eşsiz davul sisteminin bir kombinasyonu olarak çalışır. Yük ve kumaş cinsinin miktarını algılayarak su seviyesini ayarlayan akıllıca bir özelliğe sahiptir. Çamaşırlar, özellikle hafif ve yumuşak olarak optimize edilmiş su girişi sayesinde daha hızlı ve daha dengeli bir şekilde ıslatılır. VarioSoft veya Vario davul yapısı ve kürekler sayesinde su daha eşit ve daha hızlı dağılır.

Daha Fazla Stabilite, Daha Az Titreşim İçin Antivibration Design

Çamaşır makineniz oldukça gürültüsüz çalışırken gece huzur içinde uyuyabilirsiniz. Bosch’un çamaşır makinelerinden biri olan AntiVibration Design, sıkma devri sırasında titreşimleri azaltmak ve makinenin hareket halindeyken sallanmasını engellemek için tasarlanmıştır.

EcoSilenceDrive Bosch Çamaşır Makinesi

Sessiz, güçlü ve dayanıklıdır. Düşük güç tüketimi ve yüksek temizlik verimliliği sağlar. Fırça olmadan çalışır ve en iyi sonuçları sağlar. Sadece bu değil, yenilikçi teknolojisi neredeyse hiç yorulmadan çalıştırabilmeniz için sürtünmesiz çalışır.

*Bosch çamaşır makinesi modelleri 1800 TL ile 10800 TL arasında bir fiyat aralığına sahiptir.e

Samsung Çamaşır Makineleri

Çoğu kişi, çamaşır makineleri de dahil olmak üzere geniş bir yelpazede ev aletleri üreten yenilikçi yüksek teknoloji Kore şirketi olan Samsung kalitesine güvenmektedir. Samsung, tüm ürünlerini özellikle Türkiye beyaz eşya pazarına uyarlamayı sevdiğinden, yerel beyaz eşya mağazanızda iyi bir Samsung çamaşır makinesi modeli yelpazesi bulabilirsiniz.

Samsung FlexWash

FlexWash çok görevli bir makinedir. Bir makine iki rondela ile çamaşırları temizleyebilir ve aynı anda hassaslaştırabilirsiniz. Daha az yük, çamaşır yıkama aktivitesi dışında diğer şeylere daha fazla zaman kalması anlamına gelir.

Samsung activewash

activewash lekelerin iyi yaşanmış bir yaşamın işareti olduğuna inanan insanlar için idealdir. Yerleşik bir lavabo ile çamaşır makinenizdeki lekeleri ön işlemden geçirebilir ve temizleyebilirsiniz.

Samsung AddWash

Hemen herkes çamaşırları makineye atıp düğmeye bastıktan sonra aslında eklemesi gereken birkaç çorap daha olduğunu hatırlamıştır. AddWash ile yıkama işlemi durdurulmadan ve yeniden başlatılmadan işlem başladıktan sonra unutulmuş öğeleri ekleyebilirsiniz.

*Samsung çamaşır makinelerinin fiyatları 1750 TL ile 6750 TL arasında değişmektedir.

Arçelik Çamaşır Makineleri

Teknoloji, inovasyon ve işlevselliği temsil eden Arçelik, son yılların en etkileyici inovasyonunu tasarım, estetik, stil ve zarafetin sembolü olan renkli beyaz eşya ürünleri ile birlikte sunuyor. Ar-Ge gücünü ve tasarım ekibinin yaratıcılığını birleştirerek geliştirdiği teknolojik başyapıtlar olan renkli ürünleriyle Arçelik, geleneksel beyaz eşya tanımını değiştiriyor. Love serisindeki çamaşır makineleri, yenilikçi renkleri ve göz alıcı tasarımları ile tüketicilerle buluşuyor. Teknolojiyi, rengi ve tasarımı başarıyla birleştiren In Love serisi çamaşır makineleri, görenleri etkilemeyi hedefliyor.

Arçelik Piano Serisi Çamaşır Makinesi

Arçelik Piano Serisi çamaşır makinesi, A +++ enerji oranından % 50 daha verimli ve 8 kg kapasiteye sahip. Arçelik’in yenilikçi Aquafusion teknolojisini kullanarak olağanüstü temizlik sağlar. Bir su jeti sistemi sabunlu suyu çamaşırlara belirli aralıklarla püskürterek normal sistemlerden çok daha etkili bir yıkama sunar. Deterjan sistemi, su alımı sırasında deterjan kaybını önler ve deterjanın etkili bir şekilde kullanıldığından emin olur. Dinamik direnç özelliği ve özel kaplaması hem makinenin ömrünü uzatır hem de performansını arttırır. Yeni geliştirilen özel S şeklindeki “Silent-Tech” yan duvar tasarımı, titreşimi azaltır ve ultra sessiz bir yıkama sağlamak için etkili yalıtım sağlar.

Arçelik Piano Serisi çamaşır makinesi, çamaşır makinesinde yıkanabilir Woolmark onaylı yünlü çamaşırların belirtilen programı kullanarak zarar görmeden yıkanabileceğini belirten Apparel Care etiketini taşır. Özel olarak tasarlanmış yeni davul teknolojisi elbiseleri aşınmaya karşı korur ve yeni tasarımı sayesinde elbiselere yumuşak ama etkili bir yıkama sağlar. Buhar etkisi, kokuların narin çamaşırlardan çıkarılabileceği ve böylece yıpranmadan yeni yıkanmış tazelik sağlaması anlamına gelir. Arçelik çamaşır makinesindeki otomatik program, çamaşır türünü ve miktarını otomatik olarak tespit ederek ve kullanılacak suyun miktarına, sıcaklığa, çevrime, durulamaların sayısına ve programın uzunluğuna karar vererek kullanıcıdan devralabilir. Leke programı 24 tip lekeye uygun temizlik sağlarken, Hygiene + programı, anti alerjik veya hijyenik olması gereken yıkamalar için kullanılabilecek yüksek sıcaklıkta yoğun yıkama yapabilir.

Arçelik In Love Serisi

Arçelik’in en son teknolojilerini kullanan ve göze çarpan tasarımı ve teknolojik üstünlüğü ile öne çıkan Love Serisi çamaşır makineleri son zamanların ezberleri bozan beyaz eşya modelleridir. Farklı tasarımlarıyla evlere şıklık katan bu akıllı çamaşır makinesi serisi, olağanüstü renk seçenekleri, dikkat çekici özellikleriyle göze çarpıyor. Ayrıca, A +++ ürünlerine kıyasla % 30 daha az enerji tüketiyorlar. Arçelik In Love Serisi Çamaşır Makineleri, çoklu sensör paketi ile donatılmıştır. Ağırlık, buhar, sıcaklık, su basıncı, durulama, hız ve voltaj sensörleriyle gerekli tüm fonksiyonların kontrol edilmesini sağlayan çoklu sensör paketi sayesinde aktif yıkama sağlarlar. Program algoritmasını en iyi yıkama sonuçlarını verecek, sıcaklığı, suyu ve sıkma hızını kontrol edecek ve enerji ve su tasarrufu sağlayacak şekilde düzenlerler.

çamaşır makinesi tavsiye

Havalandırma programı sayesinde In Love Serisi çamaşır makineleri, kokuya sahip olan narin çamaşırların yeni yıkanmış gibi taze bir şekilde kullanılmasını sağlayarak 20 dakika içinde yıpranmadan temizlenmelerini sağlar. Kırışıklıkları gidererek kolay ve hızlıca ütülenmelerine yardımcı olurlar. Arçelik In Love serisi çamaşır makineleri, son sıkma aşamasını gerçekleştirmeden pamuklu giysilerin suda tutulduğu bir gece modu ile donatılmıştır. Bu özellik çamaşır makinesinde kalan ya da unutulan giysilerin kırışmasını önler. Gece modu sayesinde sessiz yıkama yaparak gürültü kirliliğini önlerler. Love Serisi çamaşır makineleri, çamaşır miktarına, program seçimine ve kirlilik derecesine göre en verimli yıkama koşullarını sunarak etkili yıkama sonuçlarının alınmasını sağlar.

Bu akıllı çamaşır makineleri ayrıca, yük seviyesine ve seçilen kirlilik derecesine göre kullanılacak deterjan miktarını da önerir. Kullanım alışkanlıklarından dolayı kullanıcıların her seferinde aynı miktarda deterjan kullanmasını önler ve yalnızca gerekli miktarların kullanılmasını sağlar. Love çamaşır makinelerinde sık kullanılan yıkama ayarları hafızaya alınır ve kullanıcıların her yıkama döngüsü için program ayarlamaları yapmadan çamaşırları yıkamalarını sağlar. Sesli uyarı işlevi sayesinde kullanıcıyı programın durumu hakkında bilgilendirir. Woolmark sertifikalı programı sayesinde, makinede yıkamaya uygun yünlü giysiler, In Love çamaşır makinelerinde yıpranmadan yıkanabilir. Bu program, dünyada merkezi olarak tanınan ve tekstil endüstrisinde oldukça saygın olan Avustralya merkezli bir şirket olan “Woolmark” (Australian Wool Innovation Ltd.) tarafından onaylanmıştır.

*Arçelik çamaşır makinelerinin fiyatları modele ve özelliğine göre 1300 TL ile 5200 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Beko Çamaşır Makineleri

Enerji verimliliği, faturalardan tasarruf etmenin yanı sıra çevreyi de koruyabilir. Beko’nun çamaşır makinelerinin tümü bu akılda tutularak tasarlanmıştır. Beko çamaşır makineleri, ‘A’ dereceli modellere kıyasla% 50 enerji tasarrufu sağlayan ‘A ++’ dereceli modeller içerir. Enerji ve para tasarrufu sağlamanın yanı sıra, Beko’nun çamaşır makineleri su ve zaman tasarrufu da sağlıyor. 1600 rpm’ye varan yüksek sıkma hızlarına sahip makineler, her yıkamada daha az su kullanacağınız ve aynı zamanda çamaşırlarınızın daha iyi kuruduğundan emin olacağınız anlamına gelir.

Küçük ve Kompakt Çamaşır Makineleri

Evdeki alanın dar olduğu durumlarda mükemmeldir. Küçük, kompakt ve ince çamaşır makineleri ürün eviniz için mükemmel boyuttadır. Kurutma ihtiyacınıza uyacak kapasitede daha küçük bir çamaşır makinesine ihtiyacınız varsa, 5 kg veya 6 kg’lık modelleri deneyebilirsiniz. Veya, kompakt bir çamaşır makinesine ihtiyacınız varsa, bu modeller kolaylıkla sahip olduğunuz alana sığması için 41 cm ile 54 cm arasında değişen ince bir derinliğe sahiptir.

Büyük Kapasiteli Çamaşır Makineleri

Günlük yıkama ihtiyaçlarınız için yararlı bir çözüm sunan büyük kapasiteli çamaşır makineleri, bir seferde daha fazla çamaşır yıkayanlar için mükemmeldir. 9kg, 10kg, 11kg ve 12kg kapasitelere sahip olarak, ürün yelpazesinde günlük ihtiyaçlarınız için mükemmel büyük kapasiteli çamaşır makinesini bulabilirsiniz. Ayrıca, tüm çamaşır makineleri tam dolu çamaşırları sadece 28 dakikada yıkayarak günlük yıkamanızı hızlı ve kolay hale getirebilir.

1600rpm Çamaşır Makineleri

Söz konusu aile boyu çamaşır yıkamak olunca, mükemmel yıkama sonuçları için yüksek sıkma hızıyla verimli ve güvenilir bir çamaşır makinesine ihtiyacınız var. 1600rpm hızına sahip yıkama makinesi 7kg – 9kg arasındadır ve tüm modeller A +++ enerji derecesine sahiptir. Böylece enerji kullanımından tasarruf etmenizi sağlar

Bağlantısız Yıkama Makineleri

Beko’nun bağlantısız çamaşır makineleri kullanımı kolay ve enerji açısından verimlidir; birçok modelde yıkama için 12 kg kapasite vardır. Zaman geciktirme fonksiyonu, acelesi olanlar için hızlı yıkama seçeneği ve küçük çocukların yıkama döngüsüne müdahale etmemesi için çocuk emniyet kilidi içeren özel özelliklerle, size ve ailenize uygun bir çamaşır makinesi bulabilirsiniz.

Hızlı Yıkama Makineleri

Zaman değerli olduğunda, hızlı yıkama özellikli makinelere güvenebilirsiniz. Daily Quick programı tüm Beko çamaşır makinelerinde mevcuttur ve çamaşırları sadece 28 dakikada yıkayabilir. Çamaşırlarınızda kalan suyu ve kuruma süresini azaltmak için 5kg ila 12kg ve 1600 sıkma hızlarına kadar tüm kapasitelerde hızlı yıkama avantajından yararlanabilirsiniz.

*Beko çamaşır makineleri 1700 TL ile 4900 TL arasında bir fiyata alınabilir.

LG Çamaşır Makineleri

Enerji maliyetlerini ve su tüketimini azaltmak için tasarlanmış bir dizi yüksek verimli LG çamaşır makinesi tavsiye modelleriyle, yaşamınıza uygun stil, renk ve işlevlerle ilgili birçok seçenek bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

LG NFC Teknolojili Yıkama Makineleri

Yakın alan iletişimi (NFC), akıllı telefonların ve benzer aygıtların, birbirlerine birkaç kez dokunmadan veya birbirine yaklaşarak birbirleriyle telsiz iletişimi kurmaları için bir dizi standarttır. Kullanıcı, NFC etiketleme teknolojisini kullanarak, yün, bebek bakımı ve soğuk yıkama gibi yeni yıkama programlarını indirebilir, ardından akıllı telefonlarını çamaşır makinesindeki NFC Tag On sembolüne dokundurarak uygulayabilir.

LG TrueSteam Teknolojisi

TrueSteam teknolojisi, alerji bakımıbuhar yenileme ve yeni buhar yumuşatıcı özelliğini etkinleştirir. LG’nin TrueSteam teknolojisi, mikropları % 99,9 oranında gidermeye yardımcı olur ve bakterileri sterilize eder.

LG Inverter Direct Drive Teknolojisi

Inverter Direct Drive Teknolojili LG çamaşır makinesinde motor, kayış veya kasnak kullanmadan doğrudan tambura bağlanır. Daha az mekanik parça, yıkama performansını artıran, minimum ses ve titreşim, daha fazla dayanıklılık ve enerji tasarrufu sağlayan en az enerji dağıtımı sağlar.

LG Otomatik Ön Yıkama Programı

LG’nin Otomatik Ön Yıkama özelliği, leke çıkarma sorununu gidermek için en kolay seçenektir. Tek dokunuşla sert lekeler gitmeye hazırdır. Elleriniz serbest olsun, çamaşır makineniz çamaşırları yıkasın. 8 dakikalık ön yıkama işlemi sona erdiğinde normal seyir başlar. Ön yıkama, elbiselerinizi böyle bir ön yıkama işlemi ile özenle temizlemenizi sağlar.

LG TurboDrum

Size mükemmel bir yıkama sağlarken, giysilerinize nasıl bakacağınızı bilen eşsiz teknoloji. İki yönlü dönen tambur, kıyafetlerin birbirine karışmasını önler. Bu da giysilerinizin hiç olmadığı kadar uzun süre taze ve yeni kalmasını sağlar. Makine artık size daha uzun bir ömür veren aşınma ve yıpranmaya karşı daha az hassastır. TurboDrum, iki kat etkili yıkama işlemi için tamburun pulsatörün ters yönünde hareket etmesine izin verir.

LG TurboWash

TurboWash, sadece normal yıkama programının 59 dakika içinde bitmesini değil, aynı zamanda etkileyici enerji tasarrufu ve yıkama performansını sürdürmesini sağlar. LG TurboWash, enerji tüketimini % 15’e, su tüketimini % 40’a kadar azaltır. Böylece daha düşük enerji faturaları ile tanışabilirsiniz.

*LG çamaşır makinelerinin fiyatları 1300 TL’den 10000 TL’ye kadar farklılık göstermektedir.

Önerilen Diğer Yazılarımız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir