En İyi Lazer Epilasyon Aleti Hangisi

Evde Lazer Epilasyon Rahatlığı

En az bayanlar kadar erkekler tarafından da son dönemlerde oldukça ilgi gören lazer epilasyon uygulamaları gelişen dizayn ve özellikleri ile evde lazer epilasyon rahatlığı sunmaktadır. Eskiden jilet, ağda, epilasyon aletleri ve tüy dökücü kremlerle geçici çözümler bulduğunuz tüylerden artık en iyi lazer epilasyon aleti ile bu soruna kökten çözüm bulacaksınız. Güzellik salonlarına, lazer epilasyon merkezlerine belirli aralıklarla giderek sonsuza dek kurtulacağınız istenmeyen tüylerinizden 1-2 seans parası ödeyerek lazer epilasyon aleti sahibi olmanız durumunda evinizin konfor ve rahatlığı ile de tüylerinizden kökünden kurtulabilirsiniz. İstediğiniz zaman kolaylığı ile en iyi lazer epilasyon aleti almanız durumunda istenmeyen tüylerinizden 6-8 seans kullanım sonucunda kurtulabilirsiniz. En iyi lazer epilasyon aleti hangisi diye düşünüyorsanız önceliğiniz çeşitli başlıkları olan ve vücudunuzun her yerinde uygulanabilen lazer epilasyon aleti olmalıdır.

En İyi Lazer Epilasyon Aleti Hangisi

Evde lazer epilasyon aletlerini birçok marka son teknolojilere göre tasarlanmış cihazlarını en etkin çözümler yaratması açısından piyasaya sürerek müşterileri ile buluşturdu. Peki en iyi lazer epilasyon aleti hangisi, en iyi evde lazer epilasyon aleti markaları nelerdir diye türden çok sayıda sorularınızın cevabını yazımızda bulabilirsiniz. 3 en iyi lazer epilasyon aletlerini kullanıcı tecrübeleri, fiyatları, atış sayısı, kalıcılığı ve kullanım süresine göre araştırarak listeledik.

3 En İyi Epilasyon Aleti Tavsiyelerimiz;

1- Philips Lumea Advanced SC1999/00 Lazer IPL Tüy Alma Cihazı

Philips Lazer Epilasyon

İstenmeyen tüylerde etkili çözüm Philips lazer epilasyon çeşitli başlıkları ile her bölgenize uygulama imkanı bulacağınız kaliteli bir lazer epilasyon aletidir. Üstelik memnun kalmamanız durumda firma 60 gün para iade garantisi vermektedir. Tüylerin yeniden uzamasını engelleyerek IPL teknolojisi ile hassas ışık atımları ile 3-4 kullanımda gözle görülür etkin çözümler sunar. Profesyonel güzellik merkezlerinde kullanılan teknolojiye göre tasarlanmış olan bu cihaz çok sayıda dermatologların işbirliği ile uzun yıllar sonucu üretilmiştir. 5 farklı cilt tonuna göre ayarlanabilmektedir. Beyaz renkli kıllarda etkili değildir.

Evde Lazer Epilasyon

Yüz, bacak, koltuk altı, bikini bölgesi, karın ve kol gibi bölgelerde rahatça kullanabilirsiniz. 5 ışıklı enerji seviyesi vardır. Bacak gibi geniş bölgelerde geniş pencere alanı ile uygulama alanını hızlı olarak yapar. 8.5 dk alt bacak kullanım hızı süresi sunmaktadır. 3 başlığı vardır. 200.001-300.000 atım sayısı olup kablolu kullanım sunmaktadır. Kullanıcılarından çok sayıda olumlu yorumlar almış, 2 seans kullanım sonucunda etkin çözümler sunması ile kullanıcıların gözdesi olmuştur. Pürüzsüz bir cilt için en iyi lazer epilasyon aleti tavsiyelerimizdendir. (Fiyatı: 1.300.00 TL civarında)

2-Braun Silk Expert IPL Lazer Epilasyon Aleti

Braun Lazer Epilasyon Aleti

Braun lazer epilasyon aleti baş belası olmuş tüylerinize otomatik cilt rengi sensörü ile atış yapar. Tüm vücutta kullanım için 15 yıla kadar ve 300.000 flaş atış sayısı vardır. 7 dakikada temizlenebilen alt bacak bölgesi ile hızlı ve etkin çözümler sunmaktadır. Kayma modu ile atlayacağınız alanın daha az olmasını sağlar. Normal, nazik ve ekstra nazik modu ile 3 şekilde etkin ve güvenli enerji çıkışı sağlamaktadır. Hem kadın hem erkekler için kullanıma uygun kablolu cihazdır. 4 hafta içinde evinizin rahatlığında kalıcı tüy giderme işlemini acısız ve ağrısız olarak gerçekleştirir. Kullanıcılar tarafından beğeni almış ve en iyi lazer epilasyon aleti tavsiyelerindendir. (Fiyatı: 1.500.00 TL civarında)

3-Remington IPL6750 i-Light Prestige Tüy Alma Sistemi

Remington Lazer Epilasyon Aleti

Sadece 3 uygulama ile kanıtlanmış etkisiyle tüylere kalıcı çözümler sunmaktadır. 150.000 atış sayısı bulunmaktadır. Güvenilirliği klinik olarak kanıtlanmış, dermatologlar tarafından önerilmektedir. 5 enerji ayarı, entegre cilt sensörü, çoklu flaş ve tek flaş modu mevcuttur. Yüksek güç çıkışı sayesinde hızlı çözümler sunan bir cihazdır. Kabloludur. Otomatik cilt sensörü ve 3 başlığı vardır. Kullanıcılar tarafından 3-4 kullanım sonucunda tüylerin azalmasında etkin çözüm sunması ile olumlu yorumlar almıştır. En iyi lazer epilasyon aleti tavsiyelerimiz arasındadır. (Fiyatı: 1.100.00 TL civarında)

En iyi lazer epilasyon aleti tavsiyelerimizle etkin, güvenilir ve kaliteli olarak evde lazer epilasyon konforu sunan cihazları derledik. Rowenta epilasyon aleti yüz bölgesine uygulanamaması ve çeşitli bölgeler için başlığının olmaması ile lazer epilasyon aleti tavsiyelerimizde yer almamaktadır. Edindiğiniz tecrübelerle istenmeyen tüylerine kalıcı çözümler bulmak isteyenlere sizlerde makalemizin yorum kısmına düşüncelerinizi yazabilir ve yardımcı olabilirsiniz.

Önerilen Diğer Yazılarımız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir