En Kaliteli Lastik Markası Hangisidir?

Otomobilin her türlü teknik özelliğini yere aktaran lastikler, en önemli araç parçası olarak değerlendirilmektedir. Fizik kurallarına göre hareket eden ve duran lastikler, araçların yer ile temasını sağlamaktadır. Bu nedenle ‘’ En iyi lastik... Detaylar »

En Ucuz Sıfır Araba Fiyatları 2019

Araba satın almak heyecanlı olduğu kadar dikkat edilmesi gereken bir konudur. Otomobil tutkunları, beklentilerini karşılayacak otomobilleri tercih ederken fiyat konusuna da önem vermektedir. Arabanın modeli ve markası araştırmaya başlanmadan önce ayırabileceğiniz bütçeyi... Detaylar »
bagajı geniş arabalar

Bagajı Geniş Arabalar Hangileri?

Araba alırken en çok tercih edilenler bagajı geniş arabalar. Çünkü bagaj kapasitesi inanılmaz ölçüde hayat kurtarıcı olabilmektedir. Özellikle aile aracı olarak da bilinen sedan araçlar şehirler arası yolculuklarda da geniş bagaj hacimleriyle... Detaylar »

Honda Accord Türkiye’ye Ne Zaman Gelecek?

Otomotiv dünyasında birbirinden göz alıcı görünümlere sahip araçları bulunan Honda yeni modeli olan Accord ile merak uyandırıyor. Honda Civic modelinin yeni jenerasyonu olarak geçen yaz tanıtılan Accord günümüzde ihtiyaç duyulan pek çok... Detaylar »
bagajı geniş hatchback arabalar

Bagajı Geniş Hatchback Arabalar

Herkes araç sahibi olmayı, sahip olduğu aracın bagaj hacminin yeterince geniş olmasını ister. Rahat bir yolculuk yapmak, fazla eşyaları bagajda rahat bir şekilde taşımak için sedan araç tercih etmek akıllıca bir adım... Detaylar »

ESP ESC Nedir ?

Günümüzde otomobil satın almak isteyen bireylerin otomobillerde aradığı özelliklerin başında hiç kuşkusuz güvenlik donanımları geliyor. Bu sebeple otomobil üreticileri de otomobillerini daha güvenli hale getirebilmek ve müşterilerine daha güvenli bir otomobil üretebilmek... Detaylar »

Senetle Araba Almak

Herkesin bir araç sahibi olmayı istemesi en doğal hakkıdır. Ancak bazı bireyler araç almak için bankalardan kredi alamayabilir. Kredi notu düşük bazı banka müşterileri yüksek miktarda kredi çekmekte epey zorlanabilir. Bu nedenle... Detaylar »

Gürcistan Araç Fiyatları

Gürcistan’dan araba almak özellikle lüks araçlara sahip olmak isteyen kişiler için oldukça merak konusu. Bildiğiniz üzere ülkemizde motorlu araçlara uygulanan ciddi bir vergi söz konusu hatta bazı araçların vergisi kendi fiyatından bile... Detaylar »

Türkiye’de Satılan En İyi Lastik Markası Hangisi?

Lastikler araçlarımız için vazgeçilmezdir. Günlük hayatta sürekli olarak kullandığımız otomobillerimizin lastikleri eskidiğinde veya hasar gördüğünde bilinen lastik markalarını tercih etmemiz aracımızın yol tutuşu, yakıt tüketimi ve fren mesafesi gibi bir çok faktörde... Detaylar »
En İyi Lastik Markası

En İyi Lastik Markası

Aracınız için en iyi lastiği almak istiyorsunuz ama markaların çokluğundan kafanız karıştı. En iyi araba lastiği, en iyi lastik markası 2022 ‘de olduğu gibi 2021’de de belli.  En iyi lastik markası sıralaması,... Detaylar »