Sarf Maliyeti Düşük Hepsi Bir Arada En İyi Yazıcılar

Yazıcıya ne zaman ihtiyaç duyulacağı hiç belli olmaz. Acilen fotokopi çektirmeniz ya da bir yazının çıktısını almanız gerektiği anda elinizin altında kaliteli yazıcı modeli olmadığı zaman dışarıda ihtiyacınızı karşılamak için kırtasiye aramaya başlarsınız. Özellikle... Daha Fazla »

3 En İyi 4K TV Tavsiyesi

‘4K TV’ diğer televizyonlara göre çözünürlük kalitesi açısından biraz farklı konumdadır. Gelişen teknoloji ile her geçen gün televizyonlara yeni fonksiyonlar eklenmektedir. Bu şekilde piyasaya sürülen birbirinden farklı özellikte 4K televizyon bulunmaktadır. Hepsi... Daha Fazla »

3 En İyi Android Telefon Önerisi

3 En İyi Android Telefon Önerisi Akıllı telefon sektöründeki fiyat ve performans odaklırekabet eden Android telefonların sayısı günden güne artıyor. Bunun ilginç olan tarafı ise Xiaomi firmasının rakiplerine fark atıp adından sıkça... Daha Fazla »

Elektrik Süpürgesinde Philips Mi Rowenta Mı Almalıyım?

Gelişen teknoloji ile beraber evlerde kullanılan elektrikli aletler de gelişmiştir. Bu gelişmelerden biri olan elektrik süpürgesi alanında birbirinden farklı markaların ürünleri piyasaya sürülmüştür. Her markanın değişik özellikleri olması hem kafa karışıklığına hem de ihtiyaç... Daha Fazla »

En İyi Elektrikli Süpürge Modelleri

Değişim çağında olmanın getirisi olarak karşımıza çıkan yenilik hareketleri her alanda gelişimin arttığını gösteriyor. Özellikle sıklıkla kullanılan ürünlerin değişip yenilenmesi hayatımızı kolaylaştırma adına bizleri mutlu ediyor. Ev aletlerine yansıyan yenilikler aletlerin kullanışlılık... Daha Fazla »

Ütü Tavsiyesi 2019

Her evde mutlaka olması gereken küçük ev aletlerinin başında ütü geliyor. Kıyafetlerde ve çeşitli ev eşyalarında oluşan kırışıklıkların giderilmesinde kullanılan ütüler, basit bir rezidans ile çalışmaktadır. Ütülerin taban kısımlarında gözenekli bir yapı... Daha Fazla »

Taşınabilir Şarj Cihazı Tavsiye

Akıllı telefon kullanımının artmasıyla birlikte, bu telefonların gerektirdiği ek ihtiyaçlar da aynı oranda artmaktadır. Bu ihtiyaçların en önemlilerinden biri taşınabilir şarj cihazıdır. Halk arasında bu cihaz daha çok “powerbank” olarak bilinmektedir. Bu... Daha Fazla »

3 En İyi Türk Kahvesi Markası

Ülkemizde hemen herkesin en sevdiği geleneksel içeceklerin başında Türk kahvesi geliyor. Özellikle bayramların vazgeçilmez ikramlarından olan Türk kahvesinin ‘’ 40 yıl hatırı ‘’ olduğu söylenmektedir. En mutlu günlerde, kız isteme törenlerinde, misafirliklerde... Daha Fazla »

En İyi Elektrik Süpürgesi 2019

  Değişim çağında olmanın getirisi olarak karşımıza çıkan yenilik hareketleri her alanda gelişimin arttığını gösteriyor. Özellikle sıklıkla kullanılan ürünlerin değişip yenilenmesi hayatımızı kolaylaştırma adına bizleri mutlu ediyor. Ev aletlerine yansıyan yenilikler aletlerin kullanışlılık... Daha Fazla »

Orta Segment En İyi Huawei Telefon

Teknolojinin gelişmesi ile beraber 7’den 70’e herkesin elinde cep telefonu görmek mümkündür. Piyasada birçok farklı markanın farklı model cep telefonları bulunmaktadır. Ancak her marka ve model cep telefonları ihtiyaçları karşılayacak kapsamlı özelliklere... Daha Fazla »