Oyuncu Bilgisayarı Laptop ve Fiyatları

Oyuncu bilgisayarı laptop, yüksek grafik çözünürlüğü, hızlı işlem gücü ve yüksek bellek hızı gibi özelliklere sahip olan, oyun oynamak için tasarlanmış bir bilgisayardır. En iyi oyun bilgisayarları, oyunların gereksinimlerini karşılamak için yüksek... Detaylar »

3 En İyi Tablet Bilgisayar ve Fiyatları

Hızla gelişmekte olan teknoloji ile akıllı telefonlar gibi hayatımızın vazgeçilmezlerinden biri de tabletler olmuştur. Kısaca tablet diye adlandırdığımız tablet bilgisayarlar tek parça olarak tasarlanmış, taşıması kolay ve pratik olan, içerisinde hem batarya... Detaylar »
Tavsiye masaüstü bilgisayar

En İyi Masaüstü Bilgisayar Tavsiyesi

Gün geçtikçe gelişim gösteren teknoloji ile insanoğlu artık her an bir etkileşim içerisinde bulunmakta. Gerek günlük yaşantımız gerekse çalışma hayatımız olsun neredeyse tüm işlerimizi bilgisayarlar, akıllı telefonlar ve tabletler üzerinden yürütür olduk.... Detaylar »
bilgisayarda ss alma

Bilgisayardan Ekran Görüntüsü Alma

Bilgisayarda ss alma (Screen Shot, ekran görüntüsü alma) günümüzde oldukça gerekli olan bir işlemdir. Yakaladığımız görüntüleri istediğimiz belgelerin içine eklemek için, sunumlarımıza görsel olarak kullanmak, arkadaşlarımızla kaydedeceğimiz ekran görüntüsünü paylaşmak, için ekran... Detaylar »