Elektrik Süpürgesinde Philips Mi Rowenta Mı Almalıyım?

Gelişen teknoloji ile beraber evlerde kullanılan elektrikli aletler de gelişmiştir. Bu gelişmelerden biri olan elektrik süpürgesi alanında birbirinden farklı markaların ürünleri piyasaya sürülmüştür. Her markanın değişik özellikleri olması hem kafa karışıklığına hem de ihtiyaç dışı satın almalara neden olmaktadır.

Elektrik Süpürgesinde Philips mi Rowenta Mı Almalıyım?

Elektrik süpürgelerinin genel anlamda çalışma prensipleri aynıdır. Ancak motor gücü, filtre sistemi, emiş gücü, sesi, fiyatı gibi faktörler ihtiyaca göre seçimi belirlemektedir. Almışken sağlam ve uzun süre kullanıma uygun bir elektrik süpürgesi tercih etmek istiyorsanız, tavsiye niteliğindeki yazımızı okuduktan sonra kararınızı çok daha kolay vereceksiniz.

Günümüzde birçok farklı markanın elektrik süpürgesi modelleri satışa sunulmuştur. Ancak bu markalar arasında özellikle Rowenta ve Phillips markaları ön plandadır. Bu iki markanın geniş kapsamlı ürünleri piyasada en çok tercih edilen modeller olmaktadır.

Uzun ömürlü ve fonksiyonlu bir elektrik süpürgesi satın almak isteyen kullanıcılar son dönemlerde ‘’ Elektrik süpürgesinde Philips mi Rowenta mı almalıyım? ‘’ sorusunu çok sık sormaktadırlar. Bu konuda aklınızda takılan sorulara yanıt bulmak için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Philips Elektrik Süpürgesi

Elektrik süpürgesi denildiği zaman akıllara ilk gelen markalardan olan Philips elektrik süpürgeleri, tüm ürünlerinde olduğu gibi elektrik süpürgelerinde de üstün teknolojiyi kullanmıştır. Ev temizliğinin en temel yardımcılarından olan elektrik süpürgeleri, gelişen teknoloji ile beraber beklentilerin üzerinde performans göstermektedir.

Birbirinden farklı modelleri ve özellikleri ile Philips kalitesinin yansıtıldığı elektrik süpürgeleri temizliği daha kolay hale getirmektedir. İhtiyacınıza göre toz torbalı ya da toz torbasız olarak alacağınız modeller, yüksek emiş gücü sayesinde etkili sonuçlar elde etmenizi sağlıyor.

Hem havayı hem de tozu ayıran Philips elektrik süpürgeleri, her zeminde beklentilerin üzerinde performans göstermektedir. Zemine etkili bir şekilde yapışan cihaz ile tek seferde 3 ayrı temizlik işlemi yapılmaktadır.

Özel olarak tasarlanan Philips marka elektrik süpürgeleri ile halıları, koltukları ve perdelerinizi temizleyebilirsiniz. En derine hapsolan kirleri bile derinlemesine temizleyen ürünün uzun süreli yüksek emiş gücüne hayran kalacaksınız. Alerji filtresi özelliği de eklenen markanın ürünleri ile tozun yüzde 99’unu yakalayabiliyorsunuz.

A sınıfı yüksek performans sunan Philips, NanoClean teknolojisini kullanarak tasarladığı elektrik süpürgelerinin boşaltılması aşamasında toz bulutunu en aza indirmektedir. Ergonomik yapısı ile son derece kolay bir kullanım sağlayan Philips elektrik süpürgesi fiyatları, ürünün özelliklerine göre 2500 – 15000 TL arasında değişmektedir.

Rowenta Elektrik Süpürgesi

rowenta-elektrik-supurgesi-xtrem-power

Temizliğin en temel araçlarından biri olan en iyi elektrik süpürgeleri modelleri denildiği zaman Rowenta’dan bahsetmemek olmaz. Gelişen teknolojinin kullanıcıların hayatını kolaylaştırmasına yardımcı olan Rowenta, temizliğin çok daha zahmetsiz ve tatmin edici seviyede yapılmasını sağlıyor.

Farklı başlıklara sahip modelleri ile yer temizliği dışında radyatör, mobilya, halı ve perde temizliğinde de kullanılabilen Rowenta elektrik süpürgesi ile temizlik artık çile olmaktan çıkıyor. Temizliğe ayırdığınız süreyi yüksek oranda azaltan markanın farklı özelliklere sahip ürünleri bulunmaktadır.

Yüksek konforlu temizlik süreci yaşamanız için toz toplama performansı yüksek süpürgeler sunan Rowenta, ergonomik tasarımları ile dikkat çekiyor. Toz torbalı modellerinde çekilen kirlerin hapsolması ve havanın kendiliğinden tahliye edilmesi sağlanır.

Su filtreleme sistemli olarak tasarlanan modeller, kir ve tozları suya hapseder. Siklon sistemine de modellerinde yer veren Rowenta’nın bu özelliğe sahip modellerinde torba ya da su yerine tozların hazneye hapsedildiği görülmektedir.

Kullanıcılarına eşsiz bir Rowenta deneyimi sunan markanın ürünlerinde güçlü filtreleme sistemine ve toz toplama performansının mükemmelliğine hayran kalacaksınız. Tüm zeminlerde harika sonuçlar elde edilmesini sağlayan modellerin sessiz olması da ayrı bir avantajdır.

Elektrik süpürgesinde Philips mi Rowenta mı almalıyım? Sorunuz için öncelikle beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı sıralamanızı öneriyoruz. Her iki markanın da ürünleri son derece kaliteli ve kullanışlıdır. Ancak hangi markadan memnun kalacağınız beklentilerinize göre değişecektir. Bu nedenle ihtiyacınız olan özellikleri ve beklentilerinizi belirledikten sonra bütçenize de sadık kalarak en uygun modeli satın alabilirsiniz.

Önerilen Diğer Yazılarımız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir