Türkiye’de En Çok Satılan Açık Parfüm Markaları

en çok satılan açık parfümler türkiye
  Dünyaca ünlü parfüm markalarının taklit edilmesiyle ortaya çıkan açık parfüm, uygun fiyata satışa sunulduğu için birçok alıcı tarafından tercih ediliyor. Son dönemlerde piyasaya göz attığımız zaman açık parfüm satışının orijinal parfümün üzerinde satış yaptığını görüyoruz. Bu da “açık parfüm bu kadar çok tercih edildiğine göre kaliteli şekilde üretiliyor” düşüncesinin beynimizde yer almasına olanak sağlıyor.

En Çok Satılan Açık Parfüm Markaları

Açık parfüm, ilk olarak başkentimiz olan Ankara’da satışa sunuldu. Ankara’da açık parfüm satışı artınca İstanbul ve diğer şehirlerde açık parfüm satılmaya başlandı. Daha sonra birçok ülkeye yayıldı.Açık parfüm üretimi yaparak Türkiye’nin en zenginleri listesine birçok kişi eklendi. Peki ama açık parfümü bu kadar önemli yapan şey neydi? Açık parfüm sadece uygun fiyata satıldığı için mi bu kadar fazla tercih edildi? En iyi açık parfüm markaları hangileri? Diye birçok soruyla boğuşuyorsanız sorularınızı cevaplayalım. İşte açık parfümün tercih edilme sebepleri..

  *Açık parfüm markaları, orijinal parfümleri taklit ederek müşterileri memnun etmesi,
  *Açık parfüm firmaları orijinal kokuyu taklit etmenin yanı sıra farklı karışım kokular elde ederek olanın dışına çıkmayı başararak ilgi çekmeyi başardılar,
  *Uygun fiyata satışa sunulan açık parfümler müşterinin yüzünde tebessüm oluşturabilmeyi başardığı için sıklıkla tercih edilen parfüm markaları oldular,
  *Zararlı maddelerin parfüm içeriğinde bulunmaması, açık parfüm kullanımını ve alımını arttırdı.
En çok satılan açık parfümler

İnsanlar ucuz aynı zamanda güzel kokularıyla karşıdakini etkisi altına almayı başaran bu tür parfümleri tercih etmeye başladılar. Ancak parfüm seçme konusunda karar verme konusunda zorlandılar. Piyasada açık parfüm markaları o kadar çok ki hangi markayı niçin tercih etmek gerektiği konusunda kullanıcılar tereddüt yaşadılar. Ancak bu tereddüdü ortadan kaldırmak için bu yazımızı derledik. Açık parfüm markalarını ele alarak sizlere yardımcı olalım. İşte Türkiye‘nin en çok satılan açık parfüm markaları.

Bargello Parfüm

  Türkiye’nin en çok açık parfüm satan markaları deyince akla ilk gelecek olan marka şüphesiz ki Bargello oluyor. Bargello parfüm en çok satanlar listemize ulaşmak için lütfen tıklayınız. Ürün yelpazesi geniş olan bu marka meyve kokularından tutun da vanilya, kakao, zambak, beyaz güle kadar birçok çeşidiyle alıcıyı memnun etmeyi başarıyor. Bargello markasının farklı çeşitleri mevcut. Bu çeşitler arasında en fazla tercih edilenler: Miss Dior Chery, Jimmy Choo, Chaneli oluyor. Chaneli sıklıkla kış aylarında tercih edilen parfüm çeşidi olarak karşımıza çıkıyor. Ağır bir kokuya sahip olduğu için soğuk günlerde yüreğinizi ısıtacak bu mükemmel koku. Miss Dior Chery ve Jimmy Choo daha hafif kokular olduğu için yaz günlerinde tercih ediliyor. Yaz günlerinde ağır kokular tercih etmek bunaltıcı olacaktır. Bu nedenle siz de Miss Dior Chery veya Jimmy Choo adlı parfümlerden birini tercih edebilirsiniz. Ferahlatıcı etkisiyle yaz günlerinizi mükemmel geçirebilirsiniz. Ayrıca Bargello ürünleri kampanya dahilinde satışa sunularak müşterilerini memnun etmeyi başarıyor. Siz de markayı takip ederek kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Eyfel Parfüm

  Açık parfüm markaları arasında en fazla tercih edilen markalardan biri olan ve hemen hemen her şehirde bulunan Eyfel markası uygun fiyatta satışa sunulup mükemmel kokular sunduğu için yüzlerce kişinin parfüm kokusu olmayı başarıyor. Genel itibariyle ağır koku satışı yapan marka genç kitleye hitap ettiği gibi orta yaş grubuna da hitap ediyor. Ağır kokunun bulunduğu gibi hafif koku da bulunuyor. Parfümlerin isimlendirmesi konusunda kolaya kaçan Eyfel, k3, k16, k33, e2, e11 gibi isimler kullanarak müşteriye kolaylıkla ulaşmayı deniyor. Meyve kokuları bulunduğu gibi zambak, lale gibi güzel kokan çiçekler  parfüm için kullanılmış. Farklı kokuların bir şişede toplanmasıyla değişik kokular elde etmeyi başaran Eyfel, erotizmi tetikleyen kokular da üretmektedir. Eyfel, bazı zamanlar kampanya uygulayarak dedoratn-parfüm satışı yaparak uygun fiyatta satış yapmaktadır. Bazı zamanlar ise bir parfüm alana ikici parfüm yarı fiyatına satılıyor.

Loris Parfüm

  Eyfel gibi hemen hemen her şehirde ününden bahsettiren Loris fazlaca tercih edilen açık parfüm markalarından olsa da Bargello markasını geçmeyi başaramıyor. Farklı çeşitleriyle ve uygun fiyatıyla her kesime hitap eden Loris özellikle hafif kokulu parfümleriyle ününe ün katmayı başarıyor. Eyfel markasında olduğu Loris de k202, e35 gibi isimlendirme yaparak alıcılarına kolaylık sağlamayı amaçlıyor. Bayan parfümleri arasında en fazla tercih edilen koku k202 olan hafif kokulu parfüm oluyor. Son zamanlarda herkesin üzerine boca ettiği bu koku büyük ilgi gördüğü için en fazla tercih edilen açık parfüm kategorisinde birinciliği zorluyor.

Önerilen Diğer Yazılarımız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir