Oyuncu Bilgisayarı Laptop ve Fiyatları

Oyuncu bilgisayarı laptop, yüksek grafik çözünürlüğü, hızlı işlem gücü ve yüksek bellek hızı gibi özelliklere sahip olan, oyun oynamak için tasarlanmış bir bilgisayardır. En iyi oyun bilgisayarları, oyunların gereksinimlerini karşılamak için yüksek... Detaylar »

3 En İyi Tablet Bilgisayar ve Fiyatları

Hızla gelişmekte olan teknoloji ile akıllı telefonlar gibi hayatımızın vazgeçilmezlerinden biri de tabletler olmuştur. Kısaca tablet diye adlandırdığımız tablet bilgisayarlar tek parça olarak tasarlanmış, taşıması kolay ve pratik olan, içerisinde hem batarya... Detaylar »
Tavsiye masaüstü bilgisayar

En İyi Masaüstü Bilgisayar Tavsiyesi

Gün geçtikçe gelişim gösteren teknoloji ile insanoğlu artık her an bir etkileşim içerisinde bulunmakta. Gerek günlük yaşantımız gerekse çalışma hayatımız olsun neredeyse tüm işlerimizi bilgisayarlar, akıllı telefonlar ve tabletler üzerinden yürütür olduk.... Detaylar »
bilgisayarda ss alma

Bilgisayardan Ekran Görüntüsü Alma

Bilgisayarda ss alma (Screen Shot, ekran görüntüsü alma) günümüzde oldukça gerekli olan bir işlemdir. Yakaladığımız görüntüleri istediğimiz belgelerin içine eklemek için, sunumlarımıza görsel olarak kullanmak, arkadaşlarımızla kaydedeceğimiz ekran görüntüsünü paylaşmak, için ekran... Detaylar »

İnternetten Ne Satabilirim, Nasıl e-Ticaret yapabilirim?

Son zamanlarda içinde ticari ruh taşıyan herkesin aklındaki tek soru ”internetten ne satabilirim?” İnternet hemen hemen herkesin içinde bulunduğu büyük bir mecradır. Cesaret kadar yaratıcılığı da içinde barındıran önemli bir konudur. İnternetten... Detaylar »
en iyi internet sağlayıcı

En İyi İnternet Sağlayıcı Hangisi 2023

En İyi İnternet Servis Sağlayıcı Evinizde yada iş yerinizde kullandığınız internetten memnun kalmanız ve değiştirmek istiyorsunuz ya da yeni bir internet aboneliği alacaksınız. Hangi firmadan internet aboneliği alacağınıza karar vermediyseniz bu yazımızda... Detaylar »