Şarjlı El Süpürgesi Tavsiye

Dustrider 1218 El Süpürgesi

Teknolojinin gelişmesi ile beraber hayatı kolaylaştıran pratik elektrikli aletler üretilmektedir. Toz ve kirleri almak için evlerin vazgeçilmez ürünleri arasında yer alan elektrikli süpürgelerin kablolu olmaları ev hanımlarının işini zorlaştırmaktadır. Kablo nedeni ile istenilen yerlere kadar götürülemeyen elektrikli süpürgelerin yerine daha kullanışlı özellikler sunan şarjlı el süpürgesi geliştirilmiştir. Kullanımı son derece kolay olan bu ürünlerin fonksiyonları da bir hayli fazladır.

Hayatınızı Kolaylaştıracak Şarjlı El Süpürgeleri

Ev, araba ve ofis gibi ortamlarda kullanıma uygun olan şarjlı el süpürgeleri son dönemlerde büyük ilgi görmeye başlamıştır. Büyük ve kablolu elektrik süpürgelerini kullanmak istemeyenlerin vazgeçilmezleri arasına giren şarjlı süpürgeler, hafif ve küçük olduğu için büyük kolaylık sağlamaktadır.

Genelde küçük temizlikler için tercih edildiği düşünülse de, şarjlı süpürgeler artık büyük temizliklerde de rahatlıkla kullanılabilmektedir. Kablosuz özelliği ile zemin temizliği dışında cam, kanepe, çekmece, petek araları, dolap ve çekmece içleri gibi birçok alanda kullanılan bu ürünler sayesinde zahmetsiz temizliğin keyfini yaşayacaksınız. İhtiyacınıza uygun en iyi şarjlı el süpürgeleri seçmeniz konusunda sizlere yardımcı olmak açısından detaylı bir araştırma yaptık. Piyasada en çok tercih edilen ve özellikleri sayesinde uzun süre güvenli kullanım sağlayan en iyi 3 şarjlı el süpürgesini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

1 ) Rowenta AC1349 Primo Şarjlı El Süpürgesi

Rowenta Şarjlı El Süpürgesi

En iyi şarjlı el süpürgesi tavsiye listemizin ilk sırasında kalitesi ve fonksiyonelliği ile Rowenta yer alıyor. 3,6 Watt gücüne sahip olan ürünü 16 saat şarj edebiliyorsunuz. 2 yıllık garantisi olan ürünün kompakt tasarımına hayran kalacaksınız.

Uzun pil ömrü özelliği ile ilgi çeken Rowenta Primo şarjlı el süpürgesi ile temizlik derdine artık son. Yüksek performansı ile derinlemesine temizlik sağlayan ürünü uzun süre güven içerisinde kullanabilirsiniz. Son derece verimli olan ürün ile tüm kenar ve köşeleri, hassas yüzeyleri, mobilyaları ve araç içini rahatlıkla temizleyebilirsiniz.

Rowenta Primo şarjlı el süpürgesinin hem kısa hem de uzun süpürme başlığı mevcuttur. Ayrıca çıkarılabilir toz torbası, tek tuş ile toz torbasını ayırma ve pil gösterge ışığı gibi özellikler de ürünün tercih edilme nedenleri arasında yer almaktadır. Ürünün fiyatı 300 – 400 TL arasında değişmektedir.

2 ) Homend Dustrider Şarjlı El Süpürgesi

Dustrider 1218 El Süpürgesi

Üstün çekiş gücüne sahip olan Homend Dustrider şarjlı el süpürgesini en iyi şarjlı el süpürgesi listesine eklemeye değer gördük. Ürüne eklenen cyclonic sistem sayesinde filtreleme özelliği de geliştirilerek tozların dışarıya çıkması engellenmiştir.

Özel motoru ve özel süpürme ucu sayesinde hem ıslak hem de kuru zeminlerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Ürünün 80 ml su çekme kapasitesi bulunmaktadır. Bu sayede zeminde bulunan sıvılar korkmadan çekilebilmektedir. Homend Dustrider şarjlı el süpürgesinin 3 farklı süpürme ucu bulunmaktadır. Dar aralık ucu ile girilmesi zor köşeler derinlemesine temizlenir.

500 ml kapasiteye sahip toz haznesi tek tuş ile kolay bir şekilde boşaltılabilmektedir. Ayrıca Homend Dustrider el süpürgesinin boyundan büyük çekiş gücü vardır. 12 V çekiş gücüne sahip ürün ile ultra temizlik garanti edilmektedir. Ürünü 18 dakika boyunca kesintisiz olarak şarja takmadan kullanabilirsiniz. Memnun kalacağınızı düşündüğümüz el küçük el süpürgesi fiyatı 400 – 500 TL arasında değişmektedir.

3 ) Black &Decker Döner Kafa Şarjlı El Süpürgesi

Black&Decker Şarjlı El Süpürgesi

 Son dönemlerde büyük ilgi gören en iyi şarjlı el süpürgeleri arasında yer alan Black & Decker şarjlı el süpürgesi, rakiplerinden farklı bir görüntüye sahiptir. Döner başlığı ve yuvarlak şekli ile ürünü 8 farklı açıda kullanabiliyorsunuz. Ergonomik tutma kolu sayesinde hem rahat hem de kolay bir kullanım fırsatı sunar.

Patentli motor teknolojisine sahip olan ürünün üstün performansı ön plandadır. Otomatik filtre temizleme özelliği ile tıkanmaların önüne geçilmiş ve tüm kirlerin haznede toplanması sağlanmıştır. Daha fazla kullanılabilen ve daha sessiz bir kullanım olanağı sunan Black & Decker şarjlı el süpürgesinin fiyatı 600 – 700 TL arasında değişmektedir. Kaliteli bir temizliği kısa sürede yapmak isteyenler için en ideal tercih Black & Decker şarjlı el süpürgesi olacaktır.

Önerilen Diğer Yazılarımız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir