Bebek Telsizi Tavsiye

en iyi bebek telsizi

En İyi Bebek Telsizi Tavsiyesi

Bebek telsizi, ebeveynlerin günlük ev işleri ve diğer işlerini yaparken aynı zamanda bebeklerini kontrol etmeye yarar. Bebek telsizleri, bebek ağlaması gibi seslerin bir noktadan başka bir noktaya iletilmesini sağlarken, bebek monitörleri ise resim ve canlı görüntü aktarımında kullanılır. Çeşitli modelleri bulunan telsizlerin asıl görevi bebeğin ağladığında, anne veya babanın başka bir odada iken ağlama sesini telsizden duyarak müdahale etmesidir. Bebek telsizi ebeveynlere zaman ve hareket imkanı kazandırmaktadır. Çeşitli modellere ve özelliklere sahip olan telsizlerin görüntülü olanları, ateş ölçen ve kritik durumlarda sizi uyaran modelleri bulunmaktadır. Sizler için en iyi bebek telsizi tavsiyelerimiz ise şu şekildedir;

Chicco Bebek Telsizi

bebek telsizi tavsiye

Özellikle bebek ürünleri konusunda bir çok ürünü bulunan Chicco, bebek telsizi kategorisinde sesli ve görüntülü bir çok ürünü bulunmaktadır. Bu ürünün fiyatı yaklaşık olarak 260tl civarındadır.

Chicco Baby Monitor Audio bebek telsizi ürün bilgileri;

 • DECT teknolojisi, parazitlenmeyi en aza indirir ve iki birim arasındaki iletişimde azami gizliliği garanti etmektedir.
 • 300 metreye kadar çekim alanı vardır.
 • Ebeveyn biriminin tüm sesleri mümkün olan en iyi şeklinde duyabilmenizi sağlayan pratik bir desteği vardır.
 • 10 adet ses düzeyi bulunmaktadır.
 • Birim sessiz ayardayken bile bildirimler için ses göstergeleri mevcuttur.
 • İki adet şarj cihazı dahildir.
 • Benzer cihazlardan kaynaklanan parazitlere karşı kusursuz muafiyet vardır.

Weewell WMA370 Dijital Bebek Telsizi

WEEWELL WMA370

Anne bebek ürünleri konusunda yüzlerce farklı ürün barındıran Weewell bebek telsizi kategorisinde en fazla modele sahip markalardan biridir. Hem ekonomik hem de üst düzey ürünleri bünyesinde bulundurması marka adına oldukça büyük bir avantaj sağlıyor. Ürün fiyatı yaklaşık olarak 160tl civarındadır. Weewell WMA370 dijital bebek telsizi  ürün bilgileri ise;

 • Dijital Kablosuz Teknoloji ile mükemmel berraklıkta iletişim
 • İletişim alanının dışına çıkıldığında uyarı sinyali
 • Ses seviyesini gösteren LED
 • Anne ünitesinde ses ayarı
 • Açık alanda bebek ünitesinden 300 metre mesafeye kadar iletişim
 • Düşük pil uyarısı
 • 2 AC adaptör, anne ünitesi için batarya
 • Kullanışlı kemer klipsi

WIRELESS BEBEK TELSİZ MONİTÖRÜ

WIRELESS BEBEK TELSİZ MONİTÖRÜ

Wireless bebek telsizi monitörü fiyatı yaklaşık olarak 330tl civarındadır. Çeşitli online alışveriş sitelerini takip ederek, indirimlerden yararlanıp sahip olabileceğiniz wireless bebek telsizi monitörü ürün bilgileri ise;

Bebek Monitörü Boyutu: 11 x 6 x 1.7cm / 4,3 x 2,3 x 0,7 inç
Frekans: 2.4 Ghz
Modülasyon Modu: GFSK
Aralık: 260m (açık alanda)
LCD: 2,4 inç TFT LCD
Çözünürlük: 320 x 240
Pil: 3.7V 750mh Li-Polimer Pil – uzun pil ömrü
Kamera boyutu: 10 x 7cm / 3.9 x 2.7 inç
Kamera sensörü: 0.3 mega plx cmos
Minimum Aydınlatma: 0lux (IR açık)
Gece Görüş Mesafesi: 15ft (5m)
Aydınlatma sensörü
Sıcaklık sensörü
Montaj Tipi: Masa Üstü, Duvara Monte, Tavan Montajı
2.4 inç yüksek kontrastlı LCD monitör
İki yönlü konuşma
Besleme alarmı
Parazitsiz uzun menzilli (260m) sinyal
Çoklu dil desteği
Gece görüşü
Aralık: 260m (açık alanda)

Philips Avent SCD501/00 DECT Bebek Telsizi

"<yoastmark

Anne bebek ürünleri üreten Philips Avent bebek telsizi tavsiye ürünler konusunda da ailelere oldukça farklı ürünler sunmaktadır. Özellikle 2 ebeveyn telsizi gibi ürünleri ile dikkat çekmektedir. Philips Avent’in çok tercih edilen sesli (audio) modeli ”Philips Avent SCD501/00 DECT”tir. Ürün fiyatı yaklaşık olarak 170tl civarındadır. Ürün bilgileri ise;

 • Ebeveyn ünitesi, monitörünüz menzil dışında olduğunda veya gücü azaldığında sizi uyararak bebeğinizle her zaman bağlantıda kalmanıza yardımcı olur.
 • Ebeveyn Ünitesi sessizdeyken bile, bebeğinizin odasındaki ses düzeyini göstermek için ışıklar yanar.
 • 50 metreye varan iç mekan menzili, 300 metreye varan dış mekan menzili.
 • Ebeveyn ünitesi elektrikle mükemmel şekilde çalışır. Ekstra taşınabilirlik için ebeveyn ünitesine pil takarak üniteyi kablosuz olarak da kullanabilirsiniz. İki adet 1,5 V R6 AA alkalin şarj edilemez pil veya iki adet 1,2 V R6 AA şarj edilebilir pil takabilirsiniz.
 • Her küçük kıkırdamayı, bebeğe özgü sesleri ve hıçkırığı mükemmel netlikte işitin. DECT (Dijital Gelişmiş Kablosuz Telekomünikasyon) teknolojisi, bebeğinizin sesini her zaman işitebilmeniz için yüksek kaliteli, kristal netlikte ses sağlar.
 • DECT teknolojisi, diğer bebek monitörleri, kablosuz telefon ve cep telefonu gibi iletim yapan tüm diğer ürünlerle sıfır parazitlenmeyi garanti eder. Veri şifreleme güvenli ve özel bir bağlantı sağladığından, bebeğinizin sesini yalnızca sizin işitebileceğinizden emin olabilirsiniz.
 • Yatağına yatırdığınızda bebeğiniz huzursuz olabilir. Gece ışığının sıcak ve rahatlatıcı ışıltısıyla bebeğinizin rahatlamasına ve sakinleşmesine yardımcı olabilirsiniz.

BEBEK TELSİZİ NEREYE KONMALIDIR?

Bebek telsizinin zararlı olup olmadığı ile ilgili farklı görüşler ve iddialar yer alıyor. Bu nedenle bebek telsizini olabildiğince bebekten uzak tutmanızda fayda var. Bebek telsizinin yeri her marka ve modele göre farklılık gösterebilir. Bu yüzden yerleştirirken dikkat etmeniz gereken bebeğinizin sesinin net duyulduğu en uzak yeri seçmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bazı bebek telsizlerinin vericisi kabloludur. Burada dikkat etmeniz gereken ise kabloların bebeğin ulaşabileceği yerde olmamasıdır. Bu bebeğiniz için büyük tehlike oluşturabilir.

Önerilen Diğer Yazılarımız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir