Sessiz En İyi Elektrikli Süpürge

Teknolojinin gelişmesi ile beraber her alanda olduğu gibi elektrikli ev aletlerinde de yeniliklere yer verilmeye başlandı. Her ihtiyaca ve farklı taleplere uygun olarak tasarlanan elektrikli süpürgeler sayesinde ev temizliği çok daha kolay ve hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. Ancak elektrikli süpürgeler de fonksiyonlarına göre farklı gruplara ayrılmaktadır.

En İyi Elektrikli Süpürge

Elektrikli süpürgelerde temel çalışma prensibi aynıdır. Ancak emiş gücü, filtre sistemi, motor gücü, satış sonrası hizmetler, fiyat ve ses gibi kriterlere göre en iyi elektrikli süpürge değişmektedir. Elektrikli süpürge almak istiyor ancak kararsız kalıyorsanız, bu yazımız tam size göre. Piyasada en çok satılan, kullanıcılar tarafından en çok yorum alan, en uygun fiyata sahip olan ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak elektrikli süpürgeleri sizler için bir araya getirdik. Tavsiye niteliğindeki yazımızı okuduktan sonra aklınızdaki elektrikli süpürgeyi tercih ederken hiç zorlanmayacaksınız.

Sessiz Elektrikli Süpürgeler ve Avantajları

Son dönemlerde kadınların da iş hayatına adım atması ile beraber temizlik saatleri de doğal olarak değişmektedir. Gün boyunca işyerinde çalışan kişiler temizliklerini akşam saatlerinde yapmak zorunda kalabilir. Bu durumda yüksek sesli elektrikli süpürgeler kullanıldığı zaman binada yaşayan diğer kişiler ile gürültü nedenine bağlı olarak sorun yaşanabilir.

Yüksek sesli elektrikli süpürgelerden çıkan yüksek gürültü, kullanıcıları sessiz elektrikli süpürge modelleri ‘ne doğru yönlendirdi. Ev hanımlarının gönüllerini fetheden sessiz elektrikli süpürgeler ile konforlu bir temizlik sizleri bekliyor olacak. Küçük çocukları olan anneler, iş hayatında yer alan kadınlar, çok erkek ya da geç saatlerde temizlik yapmak zorunda olan herkes bu teknolojiye ihtiyaç duymaktadır.

Günün her saatinde temizlik yapma şansı sunan sessiz elektrikli süpürgeler, çok fonksiyonlu özellikleri sayesinde her evde yerini almaya başlamıştır. Hassas tasarımlara sahip olan bu ürünler ile toz ve kirlerin tamamını temizleyebilirsiniz. Farklı markalar tarafından geliştirilen elektrikli süpürgeler sayesinde artık temizliği dert etmenize hiç gerek yok.

Kullanışlı ve pratik elektrikli süpürgeler, evlerde mutlaka olması gereken temizlik gereçlerinden biridir. Ancak beklenen verimi alabilmek için doğru ürünü tercih etmek son derece önemlidir. Bu nedenle öncelikle beklentilerinizi belirlemenizi tavsiye ediyoruz. Bu sayede hangi ürün ile daha keyifli temizlik yapabileceğinize karar verebilirsiniz.

En iyi elektrikli süpürge tercihinizi yaparken ürünlerin filtrasyon başarısına ve çekiş gücüne dikkat etmelisiniz. Bu sayede ince tozları dışarı salmayan doğru ürünü bulabilirsiniz. Bununla beraber, elektrikli süpürgelerin ıslak zeminlerde ya da mobilyaların üzerinde kullanabiliyor olması da önemlidir. Bu sayede halınızı, perdelerinizi ve mobilyalarınızı da temizleyebilirsiniz.

Elektrikli süpürgelerde hepa filtre çok önemlidir. Gerçek temizliği sağlayacak en önemli unsur budur. Yüksek seviyede partikül yakalayan filtre anlamına gelen hepa filtre sayesinde tozların yüzde 99’a kadarı yakalanmaktadır.

Elektrikli süpürgelerde ses seviyesi de son derece önemlidir. Standart ürünlerde ortalama ses seviyesi 78 desibel olmaktadır. Sessiz elektrikli süpürge modellerinde ise ses seviyesi ortalama 68 desibel civarındadır. Yani konuşma seviyesindedir. İstenildiği zaman temizlik yapabilme özgürlüğü tanıyan sessiz elektrikli süpürgeleri sizler için araştırdık. Piyasada yer alan sessiz en iyi elektrikli süpürge modellerine yazımızın devamında ulaşabilirsiniz. Kararınızı vermeden önce yazımızı okumanızı ve modeller konusunda derinlemesine bilgi sahibi olmanızı öneriyoruz. İşte en iyi ve sessiz elektirkli süpürge modelleri:

Arnica Tesla Premium ET 14320 Sessiz Elektrikli Süpürge

Siyah ve gümüş renk seçeneklerine sahip olan Arnica Tesla Premium sessiz elektrikli süpürge modeli sessiz çekim gücü ile dikkat çekiyor. A sınıfı olan ürün güçlü performansa sahiptir. Ultra sessiz 70 dBA  ses seviyesi ile dilediğiniz zaman temizlik yapma fırsatı sunan ürünün toz toplama haznesi son derece geniş olup 3 litredir.

Sessiz en iyi elektrikli süpürge modelleri arasında değerlendirdiğimiz Arnica Tesla Premium’un uzaktan kumanda özelliği bulunmaktadır. Ayrıca ürünün 3 fonksiyonlu emniyet kilidi de mevcuttur. Bu özelliği sayesinde ürünü dik olarak taşırken, hazne içerisinde yer alan tozların dökülmesi engellenmiş olmaktadır.

Ürünün HEPA 13 filtresi mevcuttur. Bu sayede bakteri, mikrop ve tozların yüzde 99’a yakını hapsedilmektedir. Bu da alerji problemlerini en aza indirmektedir. Ürüne eklenen turbo başlık sayesinde evcil hayvanların tüyleri de kolay bir şekilde çekilmektedir. En çok tercih edilen sessiz elektrikli süpürgelerin başında gelen Arnica Tesla Premium modelinin fiyatı 1400 TL civarındadır. Hem ekonomik hem de son derece kaliteli olan bu ürünü incelemenizi öneriyoruz.

Fakir Veyron Turbo XL Premium Sessiz Elektrikli Süpürge

750 W gücüne sahip olan Fakir Veyron Turbo XL Premium elektrikli süpürge modelleri, sessiz ve en iyi elektrikli süpürge seçenekleri arasında yer alıyor. Elektronik ayarlanabilen vakum gücü ile istediğiniz şekilde kullanabileceğiniz üründen çok memnun kalacağınızı düşünüyoruz.

Ürünün 2 litrelik toz haznesi mevcuttur. Ayrıca hepa filtresi 13 olarak düzenlenmiştir. Farklı renk seçeneklerine sahip olan üründe dar alan temizleme aparatı unutulmamıştır. Ürün tam performanslı çalıştığı zaman mavi ışık yanarken, hazne filtre bölümü dolduğu zaman ya da tıkandığında kırmızı ışık ile uyarı vermektedir.

Yeni enerji tasarruflu teknoloji ile donatılan Fakir Veyron Turbo XL Premium elektrikli süpürge, sert zemin temizleme performansına da sahiptir. 3 farklı kategoride A sınıfında değerlendirilen ürünü halılarınızı temizlemek için de kullanabilirsiniz. Mükemmel toz toplama gücüne sahip olan ürünün düşük gürültü seviyesi de tercih edilme oranını artırmaktadır. Birçok farklı yenilik bir araya getirilerek tasarlanan Fakir Veyron Turbo XL Premium elektrikli süpürge ile istediğiniz saatte temizlik yapabileceksiniz. Kullanmanızı önerdiğimiz ve sessizliği ile ön planda olan ürünün piyasa değeri 1500 – 1600 TL civarındadır.

Bosch Genius Prosilence Premium Elektrikli Süpürge

Ses seviyesi son derece düşük olan Bosch Genius Prosilence elektrikli süpürge, 59 desibel ses seviyesi ile ön plandadır. İhtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacağına inandığımız üründen memnun kalacaksınız. A enerji sınıfına sahip olan ve en iyi elektrikli süpürge kategorisinde değerlendirilen üründe hepa filtre özelliği mevcuttur. Ayrıca ürünün 5 litre toz hacmi de son derece önemlidir.

Çekiş gücü mükemmel olan Bosch Genius Prosilence elektrikli süpürgenin Eco özelliğine hayran kalacaksınız. Bosch markasının kalitesine sahip olan ürünün fonksiyonları son derece idealdir. Piyasa değeri 1500 TL civarında olan Bosch Genius Prosilence elektrikli süpürge tavsiye ettiğimiz en kaliteli ürünlerden biridir.

Philips Performer Expert FC 8726 / 09 Sessiz Elektrikli Süpürge

Çok yüksek çekim gücü ile büyük beğeni toplayan Philips Performer Expert sessiz elektrikli süpürge modelini siz de beğeneceksiniz. Ürünü zemine göre ayarlayabilmeniz birçok avantaj sağlamaktadır. 650 Watt gücüne sahip olan Philips Performer Expert ile halılarınızı da derinlemesine temizleyebileceksiniz.

Ürünün Eco özelliği dikkat çekmektedir. Bununla beraber A enerji sınıfı olması da temizlik sürenizi kısaltacaktır. Hepa filtre özelliğine sahip olan ürünün ses seviyesi de düşüktür. Bu sayede temizlik için saat ayarlaması yapmanıza hiç gerek kalmayacak. Philips Performer Expert’in turbo başlığı ve 5 litrelik toz hacmi bulunmaktadır. Kullanıcılar tarafından tavsiye edilen ürünün fiyatı 1000 – 1100 TL arasında değişmektedir. Performans olarak son derece ideal olan ürünün fiyatının da diğer ürünlere göre uygun olması ekonomik avantaj sağlayacaktır.

Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2 Elektrikli Süpürge

Rakiplerine göre yüzde 25 oranında daha az sessiz olan Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro elektrikli süpürge, en iyi elektrikli süpürge listemizde yer almaya değer ürünlerden biridir. Ürüne elinizi değmenize gerek kalmadan hazne temizliği yapabiliyorsunuz. Rakiplerine büyük fark atan Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro elektrikli süpürgeyi kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

700 Watt gücü ile ön planda olan ürünün çekim gücüne hayran kalacaksınız. Ürünün devrilmeyen gövde tasarımı mevcuttur. A sınıfı enerjiye sahip üründe hepa filtre de bulunmaktadır. Ürünün boyutu da ideal ölçümlere sahiptir. Kalite, performans, güç, kalite ve estetik açıdan beklentilerinizi karşılayacağına inandığımız ürünün fiyatı 3300 – 3500 TL civarındadır. Fiyat olarak rakiplerinden biraz yüksek olsa da, fiyattan çok kaliteye ve işleve önem veren takipçilerimiz için ideal bir seçim olacaktır.ç

Philips Maraton Ultimate LED FC 9934 / 07 Elektrikli Süpürge

Toz torbasız modeller arasında en popüler ürün olan Philips Maraton Ultimate elektrikli süpürgenin ses seviyesinin düşük olması da tercih edilme oranını artırmaktadır. Kendi kategorisinde en çok beğenilen bu modelin A enerji sınıfı ve hepa filtresi ilgi çekmektedir. Bu özelliği sayesinde sert zeminlerde bile yüksek çekim gücüne sahiptir.

Halı ve mobilyaların temizliğinde de başarılı sonuçlar sunan Philips Maraton Ultimate elektrikli süpürge, sessiz en iyi elektrikli süpürge modelleri arasındadır. Fiyatı 2000 TL civarında olan üründen memnun kalacağınızı düşünüyor ve ürünü incelemenizi öneriyoruz.

Rowenta RO 7663 EA Silence Cyclonic Sessiz Elektrikli Süpürge

2100 watt gücü ile yüksek bir performansa sahip olan Rowenta EA Silence Cyclonic elektrikli süpürge, rakiplerini geride bırakan özelliklere sahiptir. Hepa filtre özelliği bulunan A enerji sınıfı ürünün sert zemin çekiş gücü de mükemmel seviyededir.

Emiş gücü ayarlanabilen Rowenta EA Silence Cyclonic elektrikli süpürge, en iyi elektrikli süpürge çeşitleri arasında yerini almıştır. Ürünün ses seviyesi 67 desibeldir. Bu ses seviyesi ile son derece sessiz bir kullanım fırsatı sunan Rowenta EA Silence Cyclonic elektrikli süpürgenin fiyatı 1000 – 1100 TL arasında olup, son derece idealdir.

Philips Power Pro Active Ses Ayarlı Elektrikli Süpürge

750 Watt gücüne sahip olan Philips Power Pro Active elektrikli süpürge, yüksek çekim gücüne sahiptir. Üründe Power Cyclone 4 teknolojisi bulunmaktadır. Bu sayede kirli havadan hava akışını tek seferde ayırıp, performansı en üst seviyeye çıkarmaktadır. Ürünün yüzde 100 temizleme performansı beğeninizi kazanacak.

Ultra hijyen motor filtresi bulunan Philips Power Pro Active elektrikli süpürge, ekstra sert zemin başlığına da sahiptir. En iyi sessiz elektrikli süpürge modellerinden biri olan ürünün ses ayarlama özelliği sayesinde dilediğiniz zaman temizlik yapabileceksiniz. Ürünün B sınıfı toz tutma kalitesi mevcuttur. Tavsiye edeceğimiz modeller arasında yer alan Philips Power Pro Active elektrikli süpürgenin fiyatı 1300 TL civarındadır.

Arzum AR4088 Olimpia Power 4A Cyclone Elektrikli Süpürge

899 Watt motor gücüne sahip olan Arzum AR4088 Olimpia Power 4A Cyclone, A sınıfı enerjisi ile fark yaratmaktadır. Ürünün 2.2 litre toz hazne kapasitesi bulunmaktadır. Ürünün kablo uzunluğu 7 metredir. Ayrıca hepa 13 filtre de son derece idealdir.

Arzum AR4088 Olimpia Power 4A Cyclone elektrikli süpürgenin 4A performansı yüksek çekim gücü ile birleşerek mükemmel bir temizlik olanağı sunar. ‘’ Temizlikte değişimi yakalayın. ‘’ sloganı ile piyasaya sunulan ürünün sert zeminlerde bile verimli olmasından memnun olacaksınız. Maksimum performansı minimum ses seviyesi ile sağlayan Arzum AR4088 Olimpia Power 4A Cyclone elektrikli süpürgenin fiyatı 1400 TL civarındadır. Tercih etmenizi önerdiğimiz önemli modellerden biridir.

Hoover Athos AT70 – AT 65011 Elektrikli Süpürge

En iyi elektrikli süpürge modelleri arasında en uygun fiyata sahip olan Hoover Athos AT70 – AT 65011 elektrikli süpürgeye 800 TL civarında bir bedel ödeyerek sahip olabilirsiniz. 700 Watt gücüne sahip olan ürün A sınıfı enerji verimliği ile dikkat çekiyor.

Sert zeminlerde bile son derece etkili olan Hoover Athos AT70 – AT 65011 elektrikli süpürge, yıkanabilir EPA özelliğine sahiptir. 61 desibel ses seviyesi ile son derece ideal bir seçim olan ürünü tercih ettiğinize pişman olmayacaksınız.

Yukarıda sıraladığımız ürünler, sessiz en iyi elektrikli süpürge tavsiyelerimizde olmayı hak eden kaliteli modellerdir. Derinlemesine temizlik yaparken sessizliği ile özgür bir temizlik olanağına sahip olmak istiyorsanız, yukarıda özellikleri verilen ürünleri inceleyebilirsiniz. Bir rehber niteliği taşıyan bu yazımız ile elektrikli süpürge alırken tereddüt etmeyeceksiniz.

Önerilen Diğer Yazılarımız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir