En İyi Elektrik Süpürgesi 2023

en iyi elektrik süpürgesi
  Değişim çağında olmanın getirisi olarak karşımıza çıkan yenilik hareketleri her alanda gelişimin arttığını gösteriyor. Özellikle sıklıkla kullanılan ürünlerin değişip yenilenmesi hayatımızı kolaylaştırma adına bizleri mutlu ediyor. Ev aletlerine yansıyan yenilikler aletlerin kullanışlılık düzeyini arttırıyor. Elektrikli süpürge de değişime ve yenilik hareketine ayak uyduran ev aletleri içerisinde yer alıyor.

En İyi Elektrik Süpürgesi Hangisi

 Elektrikli süpürge modellerinin artmasıyla birlikte en iyi elektik süpürge modeli hangisi gibi sorular soruluyor ve doğru cevap alınmaya çalışılıyor. Bu konuda sizlere yardımcı olmak adına en iyi elektrikli süpürge modelleri hakkında bilgi verelim.
En iyi elektrikli süpürge hangisi 2022

  Philips FC9928/07 Marathon Ultimate

2 yıl garantili olan bu ürün son yılların en kullanışlı ürünü olarak karşımıza çıkıyor. Fazlaca tercih edilen Philips motor gücü 999 Walt. A+ AA enerji sınıfında yer alan bu mükemmel ürün yüksek performans gösteriyor. Bazı alışveriş sitelerinde 1,588,99 Tl’ye satışa sunulan ürün çok fazla tercih edildiği için sıklıkla kampanyalarda yer almakta ve indirimli fiyatıyla satılmaktadır. Sert zemin üzerinde hiç zorlanmadan toz toplayan elektrikli süpürge, çok amaçlı başlığıyla zemin kusursuzca yapışıp zemin üzerinde kirleri, tozları hızlıca toplamaktadır. Ayrıca başlık kısmı üç şekilde kullanılarak temizliğin zirveye taşınması sağlanıyor.

  Nano Clean teknolojisiyle üretilen süpürge havada tozun asılı kalmasını önler ve minik tozların haznenin dibinde birikmesini sağlar. Hazne açıldığı zaman hiçbir şekilde etrafa dağılmaz. Philips, bel, sırt rahatsızlığı olanları da düşünerek eğilme yerine uzaktan kumandalı olarak ürünü oluşturmuş.

 Philips Marathon Ultimate Led

Philips, son dönemlerde piyasaya sürdüğü eşsiz ürünlerle adını duyurmayı başarıyor. Özellikle elektrikli süpürge modelleri ile her alıcının gönlünü fetih etmeyi başarıyor. Philips Marathon Ultimate Led son dönemin en güzel ürünlerinden biri oluyor. Bazı sitelerde indirimli satış olarak 2,199,00 Tl’ye satılıyor. Heba filtreli ve torbasız olan ürün, A yüksek performans toz toplama kapasitesiyle dikkat çekiyor. Nano Clean teknolojisi bazında üretilen ürün minicik toz zerresini dahi içine hapsediyor temiz ve ferah bir ortam sunuyor. Led özelliği sayesinde toz haznesinin ne derece dolduğunu görme şansına sahipsiniz. Toz haznesi dolduğu takdirde hiçbir sorun yaşamadan kolaylıkla hazneyi boşaltabilirsiniz. Ayrıca hazne çıkarılırken tozun havaya uçuşması engellenmiş ve bu sorun köklü olarak ortadan kaldırılmıştır. Garanti kapsamında piyasaya sürülen bu mükemmel üründen almak istiyorsanız ilgili sitelerle iletişime geçebilirsiniz.

  Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro

  5 yıl garanti imkanı sunan bu mükemmel ürün, son zamanların fiyatı en yüksek elektrikli süpürge markalarından biri. 4,049,00 Tl’ye satışa sunulan ürün, birçok özelliği bakımından tercih ediliyor. Kullanışlılığı ve dayanıklılığı ile dikkat çeken Dyson, silikon özelliği ile bütün pisliği ve kiri haznesine hapseder. Ev hanımlarına her konuda yardımcı olan Dyson, kirlenen filtre yıkama derdini ortadan kaldırıyor. Verimli toz ayırma işlemi ile filtrenin çabucak dolmasını engelliyor ve filtrenin yıkanma sorununu yok ediyor. Toz haznesinin temizlenmesi için yapmanız gereken tek şey süpürgenin düğmesine basarak kirin dışarıya çıkmasını sağlamak. Dyson, hızlı temizlik yapma aşamasında sıklıkla devrilen elektrikli süpürge üretmek yerine devrildiği an kendi kendine düzelen elektrikli süpürge üreterek rakiplerini 1 adım ileride karşılıyor.
Karbon fiber başlığı ile sert fırça şeklinde halıların üzerine yapışan ve sizi daima rahatsız eden kılların ve tüylerin kolaylıkla temizlenmesini sağlıyor. Sert zeminler için de aynı şekilde karbon başlığı bulunan bu mükemmel ürün yüzeyde mikroskobik parçacıkların kalmasını dahi engelliyor. Köşelerde biriken tozların alımı ne kadar zor olsa sa Dyson, onunda üstesinden gelecek derecede imkan sağlıyor. Ayrıca elektrik süpürgesinin sapı her anlamda kullanışlı olmayı gerektirir düşüncesiyle tasarlanan makine 360 derece dönen sapıyla temizliğin rahatlıkla yapılmasına yardımcı oluyor. Daha büyük hazneye sahip olanması nedeniyle “elektrik süpürgem yine doldu tozu çekmiyor” derdinden sizleri kurtarıyor.

  Stilevs Soundless 61db AAA Elektrikli Süpürge

Sessiz elektrikli süpürge modellerinden en iyisi olma yolunda ilerleyen Stilevs, 3 yıl garanti olanağı sunarak cihaz odaklı sorunları gidermeye çalışıyor. Cihazın tamamen sorunlu olması veya aniden bozulması halinde (ki bozulmanın gerçekleşmesi söz konusu dahi olamaz) halinde ürünü değiştirme yoluna gidiliyor. 700 Walt çekim gücüyle en iyi elektrikli süpürge markaları arasına girmeyi başaran marka farklı özellikleri sebebiyle sıklıkla tercih ediliyor. A sınıf enerji ile üretilen süpürge, emiş gücü ayarıyla kolaylıkla istenilen ayara getirilmekte ve toz zerresinin hızlı bir şekilde ortadan kaldırılmasına yardımcı olmaktadır. Uzaktan kumandalı olma özelliğinin bulunması nedeniyle sırt ve bel ağrısı çekenler rahatlıkla süpürgeyi kullanabilmektedir. Ayarın kolaylıkla verilmesi ve emiş gücünün ne derecede olduğunu bilmek amacıyla dijital gösterge paneli bulunmaktadır. Bazı elektrik süpürgeleri toz torbası veya filtreye gerek duymadan tasarlanırken bu ürünün böyle bir özelliği bulunmamaktadır. Süpürgenin toz torbası mevcuttur ve satışı yapıldığı zaman 3 adet toz torbası hediye edilmektedir. Toz torbasının kolaylıkla takıp çıkarılması için uygun koşullar sağlanmıştır.

  Elektrikli Süpürge Çeşitleri

  Elektrikli süpürge, farklı modellere sahip olduğu gibi farklı çeşitlere de sahiptir. Elektrikli süpürge alırken ilk olarak süpürge ihtiyacınıza cevap verecek nitelikte mi ona bakmak gerekiyor. Peki bunu nasıl anlarız neye göre karar vermeliyiz diyorsanız hemen söyleyelim. Elektrikli süpürge 3 ana çeşidi ile bilinir. Toz torbalı elektrik süpürgesi, silikonlu elektrik süpürgesi ve su filtreli elektrik süpürgesi. İhtiyacınızın giderilmesi su filtreli mi silikonlu mu elektrikli süpürgeye ihtiyacınız var bunu belirleyip ona göre hareket etmelisiniz.Şimdi elektrikli süpürge alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini anlatalım.

  Elektrikli Süpürge Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

  *Nefes alma konusunda sorun yaşıyorsanız veya astım hastasıysanız elektrikli süpürge alırken silikonlu modellere bakmalısınız. Çünkü silikonlu elektrikli süpürgelere tozun uçuşmasını engelliyor.

  *Aşırı titiz bir insansanız ve elektrikli süpürge alma konusunda nasıl karar vereceğinizi bilmiyorsanız hemen yardımcı olalım. Titiz insanlar için ultra emiş gücüne sahip yüksek seviyede performans gösteren süpürgelerden yana tercihinizi yapabilirsiniz.

  *Fiyat mühim değil önemli olan garanti diyorsanız 5 yıl hatta 7 yıl garanti veren elektrikli süpürge modellerine göz atabilirsiniz.

  *Elektrikli süpürge ile temizlik yaparken zahmet çekmek istemiyor ve az derecede yorulmak istiyorsanız su filtreli elektrikli süpürge modellerine göz atabilirsiniz. Su filtreli süpürgeler kolaylıkla temizliğin yapılmasını sağladığı gibi çabucak boşaltılıp temizlenmektedir. Ancak su filtreli elektrikli süpürge temizlik bittikten hemen sonra boşaltılmalı ve temizliği yapılmalıdır. Aksi takdirde süpürgenin içindeki su ve toz birleşecek ve çok kötü kokular meydana gelecektir.

  *Elektrikli süpürge model ve çeşitleri içinde en iyisine sahip olmak istiyorsanız yukarıdaki modellere göz atabilirsiniz. Ayrıca en iyi temizlik yapan çeşidin hangisi olduğunu merak ediyorsanız hemen söyleyelim. Silikonlu elektrikli süpürgeler diğer iki çeşidine göre daha iyi performans sergilemektedir.
  Fiyat aralığının elektrikli süpürge hakkında bizlere bilgi verdiğini unutmamalıyız. Uygun fiyatta satışa sunulan ürünlerin yüksek fiyatla satılan ürün ile aynı olmayacağını bilmeli ve bu şekilde hareket etmeliyiz. Uygun fiyatta elektrikli süpürge aldığımızda ürünün emiş gücüne, ürünün hangi çeşit arasında yer aldığına ve özelliklerinin neler olduğuna, Walt değerinin kaç olduğuna bakmalı ve bu konularda bilgi sahibi olarak hareket etmeliyiz. Aksi takdirde aldığımız ürün elimizde patlayacaktır. Ayrıca ucuz alınsa dahi elektrikli süpürgenin garantisinin olmasına dikkat etmeliyiz. Garanti belgesi ürünün bozulması halinde servise göndererek ürünü düzeltme yoluna gidebileceğimizi gösteriyor.

Önerilen Diğer Yazılarımız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir