En İyi Torrent Siteleri Listesi

en iyi torrent siteleri

2017’de en iyi torrent siteleri ‘ne karşı yapılmış büyük vurgunun ardından pek çok torrent sitesi kapandı ve haklarında sayısız telif hakkı davası açıldı. Milyonlarca kişinin ihlal ettiği telif haklarını site sahipleri üstlenmek zorunda kaldı. Her yerde olduğu gibi kapanan torrent sitelerinin yerine yeni torrent siteleri geldi. ThePirateBay, torrent siteleri arasındaki üstünlüğünü hala korur durumda. Ancak ThePirateBay dışında pek çok büyük torrent siteleri erişim engeli aldı ve telif hakkı davasına tabi oldular. 2018’de hala popülerliğini yitirmemiş en iyi torrent sitelerini bu yazımızda sizler  için derledik. Keyifli okumalar

En İyi Torrent Siteleri Hangileri

The Pirate Bay

Torrent sitesi denilince akla gelen ilk sitelerden biridir. Uzun süredir kapandı haberleri ile gündeme gelen site hala popülerliğini sürdürerek listemizin birinci sırasında yer alıyor.

Alexa Rank : 104

1337X

Geçtiğimiz senelerde oldukça büyük bir başarı yakalayan 1337X torrent sitelerinin kapanmasıyla birlikte çok fazla erişim almaya başladı. Başarılı tasarımı ve kolay kullanımıyla en çok ziyaret edilen popüler bir torrent sitesidir.

Alexa Rank : 321

TORRENTZ2

Torrentz2 2016’da gönüllü olarak kapanan Torrentz.eu sitesi yerine hizmete girdi. Site bu değişim yüzünden dış sitelerden trafik almamaya başladı. Oldukça başarılı film arşivi nedeniyle kapattırılmak istenen Torrentz2’yi zor günler bekliyor.

Alexa Rank : 349

YTS.AG

YTS.AG eski YIFY grubunun gayri resmi halefi olarak hizmet veriyor. Pek çok torrent sitesi YTS arşivini kullanıp sitelerine ekliyorlardı. Ancak yeni düzenlemeyle bu sitelerin YTS arşivine ulaşması engellendi.

Alexa Rank:563

EZTV.AG

Televizyon dizileri veya programlarını internet üzerinden bulmak isteyenlerin tercih olan EZTV.AG alanında ki en büyük torrent sitelerinden biridir. Sinema filmleri yerine daha çok Televizyon dizi ve programlarına odaklı olan site de oldukça büyük bir arşiv kurdu.

Alexa Rank : 981

en iyi torrent siteleri

LIMETORRENTS

Animeler,uygulamalar, oyunlar filmler veya TV şovları gibi pek çok çeşitli arşive sahip olan Limetorrents, geçen seneye göre oldukça iddialı durumda

Alexa Rank : 2433

NYAA.SI

Dünyanın en büyük anime arşivlerinden birisine sahip olan NYAA.SI anime alanında tercih edebileceğiniz en iyi torrent sitesidir.

Alexa Rank: 1575

TORRENTS.ME

Bu sene oldukça başarılı bir trafik yakalayan Torrents.me diğer torrent sitelerindeki bağlantılara ulaşmanızı  sağlayan bir arama motoru olarak görev yapıyor.

Alexa Rank : 2045

ZOOQLE

Yaklaşık 3 milyon torrente sahip olan Zooqle çok uzun bir süredir takip altında olmasına karşın
etkinliğini sürdüren devasa bir torrent sitesidir. Zoqqle size tavsiye edeceğimiz
en iyi torrent siteleri arasında son sırada bulunmaktadır.

Alexa Rank: 2347

Önerilen Diğer Yazılarımız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir