En İyi IPTV

en-iyi-IPTV-hangisi

En İyi IPTV Hangisi?

Yıllar geçtikçe değişen televizyon kültürünün yeni bir parçası olan IPTV günümüzde çok sayıda kişi tarafından kullanılır. IPTV hizmetinin ne olduğu sıklıkla merak edilir. IPTV en basit anlatımıyla internet üzerinden televizyon izlemektir. IPTV izleyebilmek için bir anten gerekmez. İnternet bağlantınızın olması IPTV izleyebilmeniz için yeterlidir. IPTV servislerinde birçok televizyon kanalı bulunur. Kullanıcı üye olduğu IPTV servisinin uygulamasına giriş yapar ve kanallar arasından seçim yaparak izlemeye başlar. En iyi IPTV servisleri kullanıcılarına çok sayıda farklı kanal sunar. Normal televizyondan farklı olarak IPTV servislerinde geriye dönük yayınlar izlenebilir. En kaliteli IPTV servisinin hangisi olduğu sıklıkla merak edilir. İhtiyacınıza ve izleme alışkanlıklarınıza göre tercih edebileceğiniz en güvenilir IPTV servsilerinden bazıları şunlardır:

Tivibu

tivibu

Geniş yayın yelpazesi, uygun fiyatı ve modern teknik yapısı sayesinde en kaliteli IPTV hangisi sorularına cevap niteliğinde olan Tivibu, Türk Telekom altyapısı ile hizmet veren bir internet televizyon platformudur. Her cihaz için uygulama desteği bulunan Tivibu, mobil ve bilgisayarlar olmak üzere aynı zamanda Smart TV için en iyi IPTV uygulaması seçeneklerinden birisidir. Bünyesinde bulundurduğu yerli ve yabancı yüzlerce televizyon kanalı ile keyifli bir izleme deneyimi sunan Tivibu farklı paketleri ile kullanıcılarına hizmet verir. Paketlerin her birinin  içeriği, desteklediği kanallar ve ücretleri farklıdır. Normal şartlarda uydu ile izleyemeyeceğiniz kanallar ve uydu ile izlenen kanallar da dahil olmak üzere birçok farklı yayını Tivibu üzerinden kolaylıkla izleyebilirsiniz.

Turkcell TV+

Turkcell TV+

Yasal IPTV servislerinden bir diğeri olan TV+ Turkcell altyapısı ile izleyicilerine hizmet verir. En iyi IPTV uygulaması seçenekleri arasında yer alan TV+ kullanıcılarına internet üzerinden paket aboneliği sistemi ile hizmet verir. 150’den fazla kanal sunan TV+, aynı zamanda binlerce film, dizi, belgesel de sunarak rakiplerinden ayrılır. Bilgisayar yazılımı, Android ve iOS uygulaması ile her platformda izleme deneyimi sunan TV+ tercih edilebilecek en iyi IPTV oynatıcı seçenekleri arasında yer alır.

BluTV

BluTV

Gelişmiş altyapısı ile aynı zamanda bir dijital platform olan, en hızlı IPTV uygulaması olarak nitelendirilen BluTV farklı paketleri ile kullanıcılarına hizmet verir. Üyelerine çok sayıda yerli ve yabancı film, dizi ve belgesel sunan BluTV, Canlı TV özelliği ile birçok televizyon kanalını canlı olarak izlemeyi mümkün kılar. Türkiye sınırları içerisinde uydu yöntemi ile izlenebilen televizyon kanallarını BluTV ile internet üzerinden izlemek isterseniz ücretsiz bir şekilde üye olabilirsiniz. Bu kanalları izleyebilmek için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez. En iyi ücretsiz IPTV seçeneklerinden olan BluTV’nin aynı zamanda ücretli paketleri de bulunur. Yurt dışına yayın yapan, dünya çapında popüler olan fakat bulunduğunuz bölgede uydu ile yayın yapmayan kanalları izlemek için ise BluTV’ye üye olmanız gerekir. BluTV üyeliğiniz bütün televizyon kanallarını, binlerce dizi, film ve belgeseli kapsar. BluTV gelişmiş Android uygulaması sayesinde en iyi Android IPTV oynatıcı listesine girmeyi başarır. Mobil ve web arayüzlerini kullanarak bu servise istediğiniz cihazdan erişebilirsiniz.

Tivimate

Tivimate

Android TV Box’lar için en iyi IPTV uygulamaları arasında yer alan Tivimate çok sayıda kanalı, oynatma listesini yüksek hızlı uygulaması ile sunar. M3U desteği ile en iyi M3U oynatıcı uygulamalar listesinde yer alan Tivimate tıpkı uydu kullanımında olduğu gibi kanalların kısa sürede açılmasını ve  kesintisiz bir şekilde izlenebilmesini sağlar. Servis sağlayıcınızdan  aldığınız M3U linkleri de Tivimate ile güvenli bir şekilde açılabilir. Kurulumu oldukça basit olan Tivimate servisinin aynı zamanda Pro versiyonu da bulunur. Daha fazla kanal izleyebilmek, Tivimate uygulamasında daha fazla değişiklik yapabilmek için Pro sürümüne geçiş yapabilirsiniz. Bu sayede IPTV servisini dilediğiniz gibi kullanabilir, televizyon kanallarını bir çanak antene ihtiyaç duymadan internet üzerinden izleyebilirsiniz.

İlgili Diğer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir