En İyi Numara Sorgulama Uygulamaları

Özellikle son dönemlerde iyice artan bilinmeyen numaradan gelen aramalardan oldukça sıkılmış durumdayız. Bilinmeyen numaraların artması bireyleri bu numaraların kim olduğunu sorgulamaya yitiyor. Bu sebeple ortaya birçok bilinmeyen numara öğrenme uygulamaları çıktı. Bilinmeyen numaraları bu programlar sayesinde kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Ayrıca arayan numarayı bulabilir engelleyebilir veya kara listeye ekleyebilirsiniz kara listeye eklenen numaralar bir daha size ulaşamamaktadır. İşte en iyi bilinmeyen numara sorgulama uygulamaları;

En İyi Numara Sorgulama Uygulaması Hangisi ?

Kim Arıyor Uygulaması

Kim arıyor uygulaması sayesinde arayan ve bilinmeyen numaraları engelleyebilir, sorgulayabilir ve silebilirsiniz. Vodofone  Turkcell  Pc veya android üzerinden uygulamayı indirerek rahatlıkla bilinmeyen numaraları sorgulayabilirsiniz.

Arayan Kim Uygulaması

Arayan kim uygulaması sayesinde sizi arayıp sürekli rahatsız eden numaraların kime ait olduğunu ücretsiz olarak bulabilirsiniz. Ayrıca uygulama sayesinde arayan gizli numaraları engelleyebilir veya sorgulama yaparak arayan kimliğini tespit edebilirsiniz. Arayan Kim uygulaması sayesinde rehber numaralarınızı paylaşmadan güvenilir bir hizmet sunuyor.

CIA Uygulaması

Cia uygulaması bilinmeyen numaraları sorgulama numara engelleme gibi çeşitli hizmetler veriyor.
Cia uygulaması IOS ve Android desteği bulunmaktadır, ayrıca piyasaya sürülen ilk numara sorgulama uygulamasıdır. Ayrıca Cia programı rehberdeki numaraları hafızasına kaydedebilmektedir.

CIA Caller

Cia Caller Android ve İOS desteği bulunan,kayıtlı olmayan tüm numaraları bulma servisidir.
Rehberdeki tum numaraları hafızasına kaydeder ve dünyadaki pek çok numaraya erişmenizi sağlar.
Ayrıca sosyal medya hesaplarıyla da uyumlu çalıştığından arayan numaranın sosyal medya hesaplarına da
ulaşmanızı sağlar.

True Caller

True Caller dünyada milyonlarca kullanıcısı bulunan bilinmeyen numaraları sorgulama istenmeyen aramaları ve sms’leri engelleme gibi pek çok hizmet veren True Caller spam listesi sayesinde engellediğiniz numaranın bir daha size ulaşamamasını sağlıyor. True Caller dünya çapında 250 milyon kullanıcısıyla en çok tercih edilen numara öğrenme uygulamasıdır. Şu anda uygulama Türkiye’den Google Play uygulama listesinde görünmüyor ancak güvenli siteden .apk olarak telefonunuza uygulamayı kurabilirsiniz. So günlerde özellikle True Caller uygulamasının eski versiyonlarının kullanıcılar tarafından arandığını farkettim.

Whoscall

En çok tercih edilen numara engelleme ve öğrenme uygulamalarından biri olan Whoscall, Tayvan merkezli olarak
bünyesinde 700 milyonun üzerinde telefon numarası bulunduruyor. True caller’a oldukça benzeyen bu uygulama sayesinde bilmediğiniz aramaları engelleyebilirsiniz. Kara liste oluşturabilir, ve herhangi bir numarayı kara listeye ekleyebilirsiniz. Kara listeye eklenen numaralar sayesinde eklenen numaranın bir daha size ulaşamamasını sağlıyor. Whoscall uygulamasının Android, IOS, Windows Phone sürümleri bulunuyor.

Önerilen Diğer Yazılarımız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir