Senetle Cep Telefonu Satan Yerler

Senetle telefon satanlar

Modern dünyamızın en önemli teknolojik ürünlerinden biri cep telefonlarıdır. Cep telefonları sayesinde bir çok işimizi kolaylıkla halledebiliyoruz. Piyasa da satılık onbinlerce cep telefonu bulunmaktadır, her biri birbirinden ayrı teknik özelliklere sahip cep telefonlarını, alıcılar tercih etmekte oldukça zorlanıyorlar. Cep telefonu satın almak isteyen bireyler doğal olarak en iyisini en güzelini tercih etmek istiyorlar. Kamera özellikleri, telefon teknik özellikleri müşterileri en çok ilgilendiren özellikler, fakat en güzeli ve en iyisini almak isteyen bireyler oldukça kabarık rakamlar ödemek zorunda kalabiliyor.

Piyasa da 100 TL’ye cep telefonu bulabildiğiniz gibi,  7.000 TL’ye de cep telefonu bulmak mümkün. Haliyle en pahalılarını tercih eden müşteriler nakit olarak ödeme yapamayacakları durumda kredi kartına sarılıyorlar.  Ancak kredi kartı ile cep telefonu satışı ne yazık ki yasak bu nedenle müşterilerin tek çaresi senetle almak veya nakit satın almak oluyor. Nakit durumu olmayanlar da senetle telefon almadan önce pek çok soru işareti kafalarına takılıyor. Senetle cep telefonu almak güvenli mi ? Senetle cep telefonu nasıl alınır? Senetle cep telefonu satan yerler gibi bir çok soruyu sorabiliyorlar. Ancak telaşa kapılmayın sizler için biz kafanıza takılan tüm soru işaretlerini cevaplandıracağız.

Yeni çıkan cep telefonu modelleri oldukça pahalı oluyor. Bu sebeple herkes istediği cep telefonunu almakta zorlanabiliyor. Kimileri bu cep telefonlarını almayı çok istese de cebini düşünmek zorunda kalabiliyor. Yeterli nakit parası olmayan ya da nakit parayı veremeyecek durumda olan bir kişi kredi kartı kullanmaya yönleniyor. Ancak yukarı da da yazdığımız gibi kredi kartı ile cep telefonu almak yasak. Bazı bireyler bankadan kredi çekip nakit olarak da cep telefonlarını alabiliyorlar. Ancak kredi notu düşük bireyler bankadan kredi de alamayınca tek çare cep telefonlarını senetle almak oluyor.

Senetle cep telefonu satın almak isteyen bireyler yüksek faiz ile baş başa kalabiliyorlar. Öyle ki geri ödeyecekleri rakam vade sayısına göre telefonun 3 katı kadar olabiliyor. Senetle cep telefonu satan yerler cep telefonlarını peşin bile alsanız piyasa fiyatının üstünde satmaktadırlar. Örneğin 3000 TL lik bir cep telefonunu almak istediğiniz de 12 ay vade ile 4500 TL gibi bir rakam geri ödeyebilirsiniz. Üstelik vade süresi 4 yıla çıktığında ödeyeceğiniz tutar 9000 TL’ye kadar bile çıkabilmektedir. Senet ile cep telefonu satın almak isteyen bireyler yüksek faiz ödemeyi kabul etmiş sayılırlar.

Senetle Cep Telefonu Satan Mağazalar

Bankadan kredi çekemediniz veya nakit olarak da ödeme yapamadıysanız, cep telefonunu satın almak için senet ile satış yapan mağazaları incelemeniz gerekmektedir. Ayrıca bağlı bulunduğunuz GSM operatörünüz, telefon faturanıza ek olarak aylık taksit şeklinde ödeme imkanı veriyor. Cep telefonu faturanıza ek olarak telefon satın almak için Turkcell, Turk Telekom ya da Vodofone mağazalarına gidip faturalı hatta cep telefonu başvurusu yapabilirsiniz. Ancak GSM operatörleri faturalı hatlara cep telefonu verirken bireylerin findeks kredi notlarına bakmaktadır. Kredi notunuz düşükse faturalı hatta cep telefonu verilememektedir.

Beko Bayraktar Mağazası

İstanbul Bahçelievler de bulunan Beko Bayraktar Mağazası senetle cep telefonu satan yerler listemizin ilk sırasında. Firmanın sadece cep telefonu satışı için bile ayrı bir web sitesi bulunuyor. Şuan için Beko Bayraktar Mağazası’nda  cep telefonu fiyatları ve faiz miktarı bilinmiyor.Ancak iletişime geçerek veya firmanın mağazasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

TELPA TELEKOM

Türkiye’nin en köklü telekomünikasyon firmalarından biri olan Telpa Telekom, senet ile telefon satışı yapmaktadır. Telpa Telekom üzerinden aldığınız ürünlerin taksitlerini Halkbank bankamatiklerinden veya Telpa ödeme sayfasından kredi kartıyla online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Soylu AVM

Oldukça e ticaret sitesine benzeyen bir mağaza olan Soylu AVM de senetle cep telefonu satışı yapan yerlerden biri, Türkiye’de yaklaşık 20 mağazaya sahip olan Soylu AVM senet ile satış yapan en güvenilir yerlerden biri.

Çetinler Anonim Şirketi

Piyasadan oldukça yüksek fiyatlara ürün satışı yapan Çetinler Anonim Şirketi, internet üzerinden online olarak senetle cep telefonu satışı yapmaktadır.

Evkur

Türkiye’nin en büyük senet ile ürün satışı yapan mağazalardan birisi olan EVKUR, senetle alışveriş denince  akla ilk gelen mağazalardan biri, oldukça yüksek satış rakamlarına sahip olan Evkur rakiplerine ciddi bir fark atmış gözüküyor. Evkur internet sitesi üzerinden veya mağazaya giderek senet ile cep telefonu alabilirsiniz. Evkur üzerinden ilk defa alışveriş yapanların kefil bulmaları gerekse de daha önce Evkur’dan alışveriş yapan kişilerden kefil istememektedir. Ayrıca hakkınızda
daha önceden açılmış bir icra dosyası varsa Evkur’dan senetle alışveriş yapmanız mümkün olmayabilir.

Önerilen Diğer Yazılarımız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir