hızlı dosya arama programı pc

En İyi Dosya Arama Programı

Bilgisayarlarımızda kullandığımız dosya ve klasörlere hızlı bir şekilde erişim sağlamak isteriz. Bazen sık kullanmadığımız fakat ihtiyaç duyduğumuzda nerede olduğunu hatırlamayarak klasörleri tek tek aradığımız dosyalar olmaktadır. Böyle detaylı aramamak için dosyaların kısayollarını... Detaylar »

Boostrap Nasıl Kullanılır?

Boostrap Öğrenmek Ne Kadar Sürer? Bootstrap öğrenmek, başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar değişebilir. Ancak, birkaç hafta içinde temel konseptleri anlamak ve basit web siteleri ve uygulamaları oluşturmak mümkündür. Bootstrap, web tasarımı konusunda... Detaylar »

Torrent Siteleri | En İyi Güncel Liste |

Torrent internet tarihinin en etkili buluşlarından biridir. Ülkemizde de oldukça yaygın bir şekilde kullanılır. Genel olarak içerikleri daha ulaşılabilir hale getirir. Özellikle büyük verilerin transferinde çok önemlidir. Günümüzde torrent siteleri ya da... Detaylar »
bilgisayarda ekran görüntüsü alma

Bilgisayarda Ekran Görüntüsü Alma

Bilgisayar ekran görüntüsü alma programları, kullanıcıların bilgisayar ekranının belirli bir bölümünü veya tümünü yakalamalarına ve kaydetmelerine olanak tanıyan yazılımlardır. Bilgisayarda ss alma bilgisayarınızın o an ekranında bulunan görüntünün çeşitli uygulamalar aracılığı ile kaydedilmesi... Detaylar »

Thumbdata nedir – Thumbdata ne işe yarar

[wps_toc style=”default” title=”İçerik Listesi” heading_levels=”1,2,3,4,5,6″ show_heirarchy=”yes” bullet_spacing=”yes” ordered_list=”yes”] .Thumbdata Nedir? “Thumbdata” (bazen “.thumbdata” olarak da yazılır) bir Android işletim sistemi veritabanı dosyasıdır. Bu dosya, cihazdaki medya dosyalarının küçük önizleme görüntüleri için oluşturulan... Detaylar »
Ekran Görüntüsü Alma Programı

3 En İyi PC Ekran Görüntüsü Alma Programı

İnternette ya da bilgisayarda gezinirken hoşunuza giden bir fotoğrafı, çekerek paylaşmak istediğiniz bir yazıyı ekran görüntüsü alma yolu ile bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Akıllı telefonlarda bu işlemi ‘’ Güç tuşu + ses kısma tuşu... Detaylar »

Ücretsiz En İyi Fotoğraf Düzenleme Programı

Fotoğraf çekme ve paylaşma tutkusu her geçen gün daha da artmaktadır. Teknolojinin gelişmesi ile beraber telefon, tablet ya da fotoğraf makineleri ile özel anlarınızı ölümsüzleştirebiliyorsunuz. Ancak her zaman çektiğiniz fotoğrafları beğenmeyebiliyorsunuz. Bu... Detaylar »

En İyi Kişisel Harcama Takip Uygulaması

Kontrolsüz bir gider akışınız var ve bunu kontrol altına almak istiyorsanız gelir gider programı sizin için kesinlikle şart. Öncelikli olarak şunu söylemeliyim arkadaşlar, 1 aylık harcamanızı detaylı görmek istiyorsanız size fikir vermesi... Detaylar »
ücretsiz antivirüs

En İyi Ücretsiz Antivirüs Programı 2023

Sanal güvenliğin sağlanabilmesi için en iyi ücretsiz antivirüs programı 2023 çok büyük önemli bir yere sahiptir. Bilgisayarlar için olmazsa olmaz programların başında gelen bu programlar, güvenliği sağlarken cihazınızın performansını da artırmaktadır. Zararlı yazılımları... Detaylar »

En İyi Muhasebe Programları Hangisi(ERP)

Sınıflandırma, kayıt, analiz ve raporlama işlemleri muhasebenin temel fonksiyonları arasında yer alır. Bu fonksiyonlardan hangilerinin ne ölçüde yerine getirildiği aşamasında devreye muhasebe programları girmektedir. Sektörde çok sayıda muhasebe programları ile karşı karşıya... Detaylar »