Huawei Honor 8X Alınır Mı?

Huawei Honor 8X Tavsiye

  Piyasada yeni bir ürün olarak karşımıza çıkan Huawei Honor 8x, birçok güzel özelliğiyle alıcısıyla buluşuyor. Ancak telefonun yeni olması ve herkes tarafından pek fazla bilinememesi “Huawei Honor 8x alınır mı?” sorusunu akıllara getiriyor. Bu soruya cevap verebilmek için telefon hakkında bilgi sahibi olmamız gerekiyor. Telefon hakkında bilgi sahibi olduktan sonra Huawei Honor 8x alınır mı sorusunun yanıtı bulmuş olacağız. İşte telefonun özellikleri.

Huawei Honor 8X Alınır Mı

  *Ekranı 6,5 inçlik olan telefon Full HD olarak karşımıza çıkıyor. Ekranın gövde oranının büyük olması ise alıcılar tarafından en fazla sevilen özelliği oluyor.

  *Dahili hafızası ile göz dolduran Huawei Honor 8x 64 GB hafızaya sahip,
  *4 RAM gücünde olan telefonun batarya gücü 3,750 mAh olarak tasarlanmış,
  *Yapay zeka destekli bu muhteşem telefon, ön kamerasına önem vererek 16 Mega piksel olarak tasarlanmış. Arka kamera ise daha yüksel düzeyde (20+2 mega piksel) üretilmiş,
  *İşletim sistemi oldukça iyi olan telefon 8,1 Oreo düzeyinde üretilmiş,
  *MikroSD Kartın var olması mükemmel düzeyde üretildiğinin göstergesi.

Görüldüğü gibi Huawei Honor 8x mükemmel özelliklerin bir araya getirilmesiyle satışa sunulmuş.

Farklı renk seçeneğinin olması ve uygun fiyatla satışa sunulması Huawei Honor 8x alınır mı sorusuna olumlu cevap vermeye yetiyor. Merak edenler için telefonun fiyatını söyleyelim. Bu muhteşem telefon bazı sitelerde ve teknoloji ürünü satan yerlerde kampanya dahilinde 2,299 Tl’ye satılıyor. Ancak kampanya kapsamında satışa yapmayan yerler telefonu 2,500 Tl’ye satışa sunuyor.

A101 bu muhteşem telefonun satışını yapan yerlerden biri ve telefonu uygun fiyata satışa sunarak bluetooth kulaklık ve 100 Tl değerinde hediye çeki veriyor. Telefonu uygun fiyata almak istiyorsanız A101’in bu güzel kampanyasına göz atabilirsiniz.Bu telefonu almayı düşünüyor ancak niçin almanız gerektiğini bilmiyor tereddütler yaşıyorsanız Huawei Honor 8x kullanan kişilerin yorumlarına yer vererek ne şekilde beğenilip hangi konuda tercih edilmediğini öğrenelim. İşte telefon için yapılan kullanıcı yorumları.

Honor 8X Kullanıcı Yorumları

 “Huawei Honor 8x kullanmaktayım ve telefondan memnun olduğumu belirtmek isterim ancak telefonun teknik servisi sıkıntı çıkarıyor. Teknik servis çok az yerlerde var ve parça eksikliği olduğunda çok uzun süre parçanın gelmesi için bekletiliyor. Bu nedenle telefonun servisi sıkıntı.”

  “Honor 8x yerine Honor play almanızı tavsiye ederim. Ben honor playı daha kullanışlı buluyorum.”
 “Muhteşem bir telefon olduğunu belirtmek isterim. Şu ana kadar General Mobile, Samsung kullandım şu an elimde Honor 8x var ve ben çok memnunum. Özellikle de ekranın diğer kullandığım telefonlara oranla daha büyük olması beni mutlu etti. Hangi telefondan yana tercihimi yapmalıyım veya Huawei Honor 8x alınır mı diye merak eden arkadaşlar gözü kapalı telefonu alabilirsiniz. Hiçbir şekilde sorun yaşamayacağınızı belirtmek isterim. Muhteşem bir telefon.”

 “Son dönemin üretilen en iyi telefonu diyebilirim, o derece iyi bir telefon. Fiyat olarak da uygun olduğu için tercih etmiştim iyi ki de tercih etmişim.”

 “Ön ve arka kamerasının mükemmel olduğuna inanan ve bunu savunan 10 gündür telefonu kullanan biriyim.”

  Evet görüldüğü gibi birçok kullanıcı telefon hakkında yorumda bulunarak fikrini beyan etmiş. Huawei honor 8x alınır mı diye merak edenler yorumları ve telefonun özelliklerini dikkate alarak kararını verebilirler. Doğru telefon tercihinde bulunmak için bazı şeylere dikkat etmelisiniz. Bu konuda bilgi sahibi değilseniz size yardımcı olalım. İşte telefon alırken dikkat edilmesi gereken noktalar.

  *Öncelikle telefon almak için ayırdığınız bütçeye uygun telefon modellerine bakmalısınız.

  *Telefonun özelliklerine dikkat ederek seçiminizi doğru olandan yana yapmalısınız. Mesela kaliteli resimler çekmek istiyorsanız mega pikseli yüksek olan telefonları tercih etmelisiniz.
  *Kullanışlılığı yüksek telefonlar arıyorsanız parmak izi tanıma özelliği olan telefon modellerinden yana tercihinizi yapabilirsiniz. Ayrıca bu özelliğe sahip telefonlar güvenlik bakımından oldukça iyi.

  *Dış özelliklerine önem verenler telefonun renginden çok telefonun dayanıklılığına bakarak telefon seçmelidir. Kimi telefonlar aşırı derecede güzel görüntüye sahip iken dayanıklı olmadığı için kısa sürede bozulmaktadır.

  *Çakma ürünler almak yerine garanti belgesi olan ürünler tercih edilmeli.
  *Deneme şansınız var ise telefonu deneyip öyle almalısınız. Çünkü bazı telefon modelleri her özelliği bünyesinde barındırmıyor. Mesela General Mobile bazı telefonları indirme yapmamaktadır. Güncelleme yapma konusunda da sıkıntı yaşayan bu telefon esik özellik barındırıyor. Bu ve bu gibi noktalara dikkat ederek telefon alımında hataya düşmüş olmayacaksınız. Fiyat çok önemli olsa da yan özelliklerin de aşırı derecede önemli olduğunu bilmeli ve bu şekilde hareket etmelisiniz.

Önerilen Diğer Yazılarımız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir