En İyi Navigasyon Cihazı Hangisi

en iyi navigasyon

Navigasyon tavsiyeleri 

Yol tarifi almak için kullandığımız en iyi navigasyon cihazları son dönemlerde akıllı telefonlardaki navigasyon uygulamaları sayesinde popülerliğini yitirmiş olsa da akıllı telefon sahibi olmayan araç sahipleri için hala popüler. Navigasyon cihazları sayesinde gideceğiniz yere en kısa yoldan gidebilir yanlış yol tarifi yapan kişilerin azizliğinden kurtulmanızı sağlar.

Navigasyon cihazları piyasada oldukça uygun fiyatlardan satılmaktadır. Basit GPS sistemine sahip olan bu cihazlar tam bir teknoloji harikası. Bu yazımızda size en iyi navigasyon cihazı hangisi? En iyi navigasyon cihazı, en uygun navigasyon cihazı gibi bir kaç konuyu ele alacağız.

En İyi Navigasyon Cihazları

1-Tomtom Via 53

Ürün Özellikleri,

5 inç ekran boyutu,ömür boyu haritalar,16 GB dahili hafıza, içerir

Ürün artıları neler?

-Kolay Kullanım

-Mükememel harita

-Canlı trafik izleme

Ürün eksileri neler ?

-1 Saatlik Pil Ömrü

-Yavaş açılım

-Tıknaz tasarım

Tomtom Via 53, orta menzilli navigasyonlardan biridir. Bluetooth üzerinden akıllı telefonunuzu bağlayıp görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bluetooth bağlantısı sayesinde canlı trafik durumunu da görüntüleyebilirsiniz. Oldukça kaliteli bir haritalama sistemine sahip, 5 inçlik dokunmatik ekran ve ses kontrolü seçenekleri bulunmaktadır. Ancak tasarım oldukça kötü ve 1 saatlik pil ömrüne sahip olması da büyük dezavantajlardan
Ürünün fiyatı ise yaklaşık : 1.150 TL

Garmin Drica Smart61

6.95 inç ekran,ömür boyu haritalar özelliği, Dahili Wİ-Fi ve Bluetooth çağrısı özellikleri

Ürün Artıları neler?

-Fantastik bir yapı kalitesi

-Muhteşem dokunmatik kontroller

Ürün eksileri neler ?

-Ürün çok pahalı

-Daha iyi pil olabilir

Garmin Drive Smart 61 piyasadaki en kaliteli akıllı navigasyon cihazıdır. Açık ve detaylı bilgi sunar. Fiyatı oldukça pahalı olmasına karşın alacağınız en iyi navigasyon cihazlarından birisidir. Hız sınırı yol şerit bilgileri, telefonu navigasyon üzerinden kontrol edebilme tek elle kullanım kolaylığı gibi pek çok özelliği bünyesinde barındırıyor.
Ürün Fiyatı : 3815 TL (yaklaşık)

TomTom Go 5200

Tomtom go 5200 diğer navigasyon cihazlarının aksine çok kaliteli ve pahalı bir ürün. Bir cep telefonundan bile oldukça pahalı olan TomTom 5200, 1 saatlik pil ömrü,araç aktif montajı, 16 GB depolama, WiFi dahili sim içeriyor. Tomtom go 5200 şık bir plastik kasa içerisinde 5 inçlik bir ekrana sahip, sesle kesin kontrol özelliklerine sahiptir. Ancak oldukça pahalı bir cihazdır. Ne yazık ki Türkiye’den bu cihazı alacak bir kişinin çıkacağını pek sanmıyorum.

Ürün Fiyatı : 6.289 TL

Önerilen Diğer Yazılarımız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir